Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. banerki, jak coś mogę zrobi inne :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210524-Roczna-Barcelona-szuka-domu!?p=17189807#post17189807"][img]https://lh5.googleusercontent.com/-Pdc23VOOF9o/ThH_rY4q7jI/AAAAAAAAH5M/4js4KY1Z6HM/barcelona.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210524-Roczna-Barcelona-szuka-domu!?p=17189807#post17189807"][img]https://lh5.googleusercontent.com/-Q8ejqweEB2E/ThH_rn_l8nI/AAAAAAAAH5Q/YDiZ9sqa6rM/barcelona3.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210524-Roczna-Barcelona-szuka-domu!?p=17189807#post17189807"][img]https://lh6.googleusercontent.com/-wpq_l6BIDjI/ThH_rsrOBNI/AAAAAAAAH5U/faUxqg1QPJk/barcelona2.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210524-Roczna-Barcelona-szuka-domu!?p=17189807#post17189807"][img]https://lh3.googleusercontent.com/-H4SOpsBnuJ4/ThH_sQBsfBI/AAAAAAAAH5Y/YXvgXRzdJ04/barcelona4.jpg[/img][/URL]
  2. zjem obiad...kolacje i biorę się za banerek:)
  3. A więc tak..w sobotę numeru niestety nie dostałam (duzo zajęć w schronie, a przeglądanie kartotek zmudna praca^^) za to... WIDZIAŁAM DZIŚ SESI...w zeszły tydzień to naprawdę była ona :D kiedy wyszłam z moimi psiakami rano na spacer, patrze przed siebie w ta szarugę i widzę panią z czarnym psem... mówię sobie..niee to nie Sesi...ale pies zaczął ciągnąc panią, wiercić się i machać szalenie ogonem i...z rozpędu, nie zwarzając na moje psy skoczyła na mnie i zaczęła się witać jak to ona :D pani zdziwiona i zdenerwowana....a ja sie jeszcze jej spytałam czy sunia ze schroniska i kiedy ją wzięła...biedna pani myślała że trafiła na starą właścicielkę psa ^^' uspokoiłam ją i porozmawiałyśmy chwilę. Sesi teraz nazywa się Sara, była już u weta z oczami bo jej ropiały, teraz już wszystko w porządku, miała biegunkę i siusiała w domu, ale już jej przeszło. bez problemu odgaduje się z psem od rodziców pani i gania z nim po całym domu. Co więcej pani jeździ często do Wisły gdzie Sesi będzie mogła się kapać do woli :D pfu Sara...została również wykąpana, jest teraz bardzo miła w dotyku...taki misio. A jak zobaczyłam jak patrzy się w swą panią....na mnie nigdy tak nie patrzyła....czyje się zazdrosna :D Wymieniłam się z panią numerami, jak się pogoda poprawi umówimy się na wspólny spacer po okolicznych lasach, wtedy na pewno będą zdjęcia :) Najbardziej ucieszyło mnie to że Sesi mnie poznała i tak ucieszyła się na mój widok :)
  4. hmm...mało spacerów..ale dobrze że pani nie kłamie...a ogród z dostępem do domu dla Gabi byłby naprawdę fajny...teraz tylko pytanie jak Gabi do kotów... myślę że fajnie było by sprawdzić domek i zobaczyć...szkoda porzucać domu bez żadnej szansy...tylko kto sprawdzi dom pod Częstochową...
  5. hehe szczerze Ares jest pierwszym briardem jakiego poznałam, tak myślałam że te zabawy to coś w stylu "hej gdzie leziesz" :D a co do dzieci...jak tylko jakieś się w schronisku pojawi z rodzina poproszę by pod nadzorem podeszło do Aresa :) no i napisałam że nie bardzo do takich maluchów bo wiem jak niektórzy rodzice reagują...mówi się im i niby wiedzą jak jest, ale przychodzi co do czego i psa oddają bo dziecko gryzie. Niestety na wołanie Ares nie wolno, psina mało reaguje jeśli chodzi o podgryzanie..patrzy się wtedy i mówi...ja tylko się bawię o co Ci chodzi:D, ale pewnie kwestia czasu, musi przywyknąć do nowego opiekuna...co on tak niby od razu ma się słuchać ^^ Ares jest chudy...ale i tak już dobrze wygląda, jak na stan w jakim trafił do schroniska..jeszcze parę tygodni i będzie już normalnym ...ogolonym...psem :D
  6. załapiemy załapiemy...jutro wieczorem dobrze? :)
  7. No i na koniec...Ares nie ma nic przeciwko przytulania, zdaje się to lubić, wtula się czasem w człowieka i odejść nie chce na krok, tu akurat sprawdzałam czy nie ma nic przeciwko obejmowaniu:) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-8DJcyl3Cq_w/ThBIgLbPNUI/AAAAAAAA6cs/Rz9WlfFIHik/IMG_5115.JPG[/img] czasem bywa lekko szalony;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TfCE9hLkUy4/ThBI7I4PxgI/AAAAAAAA6fE/P-HqDC7Af08/s512/IMG_5185.JPG[/img] No jego niedźwiedzie łabska które są prawie tak duże jak moja dłoń^^ [img]https://lh6.googleusercontent.com/-1VrNr16Mxn8/ThBI6NpJkJI/AAAAAAAA6fA/hL49Aj0lPPY/IMG_5184.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-T0zJvfe3uZI/ThBI5AfswTI/AAAAAAAA6e4/nxyXaTMnF9Q/IMG_5181.JPG[/img] i nie wiem czy to normalne ale Ares ma po dwa wilcze pazury u tylnych łapek^^ [img]https://lh3.googleusercontent.com/-AxmrppHZk2I/ThBI4Um1kcI/AAAAAAAA6e0/RNIhfNSD9mY/s512/IMG_5180.JPG[/img] więc podsumowując...Ares może mieszkać z innymi psami (lepiej suczkami), ale jadać musi osobno (przynajmniej na początku), ma trochę strupów na ciele, szczególnie na uszach i sporo się drapie (w gruncie najwięcej po uszach stąd pewnie ich stan). Do ludzi jest cudowny, ale nie nadaje się do dzieci ze względu na dziwny sposób zabawy ;) pewnie da się go tego oduczyć ale to długa droga. Doje sobie podnosić łapy, zajrzeć do pyszczka a jedzenie z reki bierze bardzo delikatnie. Tego psa nic tylko kochać! W przyszłą sobotę znów z nim wyjdę...jeśli ciągle będzie ;)
  8. Ale to kochane psisko które chodzi za człowiekiem jak cień [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OuAc18M8yvc/ThBIvBol7TI/AAAAAAAA6d8/53AOjsA415A/s512/IMG_5162.JPG[/img] bardzo lubi pieszczoty [img]https://lh5.googleusercontent.com/-4HFhD5AmEVI/ThBIYXv3--I/AAAAAAAA6cA/j6R49hNXk8s/IMG_5093.JPG[/img] i tarzanie w trawie:) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-EQrz4YkZwNQ/ThBInBbDBQI/AAAAAAAA6dQ/njNzyuYhwZg/IMG_5135.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-N7EQ4JzMzSk/ThBIiQHLhmI/AAAAAAAA6c4/klnUoxdGVZk/IMG_5120.JPG[/img] uśmiech dla wszystkich którzy chcą mu pomóc:) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Q5feuBcN9jI/ThBImnUreJI/AAAAAAAA6dM/MLF2AtYDu_U/s512/IMG_5132.JPG[/img]
  9. gonitwa z Tosią [img]https://lh4.googleusercontent.com/-xoFrjl1ASYw/ThBIvoBdc-I/AAAAAAAA6eA/f8jbJ3uLMC4/s576/IMG_5163.JPG[/img] Z Gabi [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Hggz5F9rINE/ThBJE3FnVnI/AAAAAAAA6f8/y0z59wQnUPY/IMG_5206.JPG[/img] i zapraszanie Kesi do zabawy:) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ksR6FiBELk8/ThBJHtGDpjI/AAAAAAAA6gM/rp9pN9ic7Bg/IMG_5216.JPG[/img] Z psami bywa różnie. Jeśli jakiś psiur się Aresowi nie spodoba to odwarknie na niego i zęby pokaże, ale nie ma od razu otwartej wrogości (nie rzuca się z zębami), po prostu po pokazaniu kto rządzi odwraca się, ewentualnie szybko reaguje na "Ares nie". Byliśmy na spacerze z innym psem i po jednym krótkim spięciu o jedzenie nie było więcej awantur. Ares bardzo jedzenia broni przed innymi psami, nie dziwie mu się, ciągle się boi że mu braknie. Bronił również saszetki z sucha karmą która leżała nieopodal, ale tylko podbiegł do niej szczeknął na zbliżającego się psa i zawrócił jak tylko krzyknęłam by wracał ^^ Po za zabawą z psami, lubi bawić się z ludźmi...ale trzeba uważać... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-TekCdGeW5zU/ThBIXsszQCI/AAAAAAAA6b8/vDQ3vd0qzHw/IMG_5089.JPG[/img] Ares pewnie nigdy nie dowiedział się że nie może podgryzać ludzi:D i jak się z nim goni to podstawia łapy i podgryza za nogi ^^' no i dobija czym nieraz zwala z nóg :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Hx_emvqDtew/ThBIrbJRSWI/AAAAAAAA6do/-A4pqBxiiYg/IMG_5151.JPG[/img]
  10. Miałam wczoraj Aresa na spacerze....co mogę o nim powiedzieć? patrząc na zdjęcia kiedy trafił do schronu i na to co widziałam wczoraj....wygląda jak inny pies! nie jest już tak chudy, choć jeszcze kilka kilogramów musi przybrać bo kości dalej są odczuwalne :( Wygląda jak wyłysiała owca :D Ale jest fajnym psem i aż mi się nóż otwiera na myśl że ich "właściciel" nie poniesie żadnych konsekwencji za doprowadzenie ich do takiego stanu.... Czasu się nie cofnie...prawa się od razu nie zmieni...ale dla Aresa nie ma to już znaczenia. Dla niego liczy się tylko tu i teraz i to co będzie jutro... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-LX6uWdbEAoc/ThBIU-QVZ5I/AAAAAAAA6bs/C6db4BJ9D-A/IMG_5082.JPG[/img] Z nadzieją patrząc w przyszłość cieszy się z każdej chwili kiedy jest poza boksem, poszłam z nim na wybieg, żeby sprawdzić jak się ma do suczek (był tam z owieczkami)...a więc jak się ma....no cóż...jest psim dżentelmenem :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-HT8KbrN4ZLE/ThBI2ROcITI/AAAAAAAA6eo/dz0xm_nGOCI/s512/IMG_5176.JPG[/img] Z owieczkami dogadywał się bardzo dobrze, zapraszał je do zabawy, zachęcał, skakał wokół nich poszczekując, później miał inne zamiary wobec nich, ale owieczki swój honor mają i nie dopuściły Aresa do siebie^^' Za to kiedy jedna miała dość to całym stadkiem mówiły mu o tym otwarcie, szczekając, zaganiając i okrążając go..a Ares...Ares podkulał ogon i stawał w bezruchu chcąc zatrzymać szczekającą lawinę :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-aA4bUk6mV7o/ThBJJPifc7I/AAAAAAAA6gU/bWUL4ewWUmQ/IMG_5221.JPG[/img] zabawa i walka o dołek:) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-7suY4j9b4KY/ThBI_QE1d5I/AAAAAAAA6fc/TSri7Y_QwSI/IMG_5194.JPG[/img] a tu odganianie od dołka :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-JJW4s8IqcRk/ThBJIXmmTGI/AAAAAAAA6gQ/lEzJw2g6TJw/IMG_5220.JPG[/img]
  11. Tosia jest straszna przylepą...gdzie dom dla Aniołka? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-XFwPJFRausk/ThBJNdfLf5I/AAAAAAAA6hk/VWX6o51H4Qw/s512/IMG_5228.JPG[/img] czasem tak smutno wygląda:( [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ew7VF6tyuGg/ThBJMurMthI/AAAAAAAA6hk/nGj2OhmEV0o/IMG_5227.JPG[/img]
  12. Gabi jest wspaniała względem swych owieczek....strasznie ich pilnuje i jak "krzywda" im sie dzieje od razu podbiega :D wspólne pieszczoty:) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_iYeX9Dn-Qc/ThBJQb5OaFI/AAAAAAAA6hU/4O4XurwF7j4/IMG_5235.JPG[/img] rodzina w komplecie [img]https://lh3.googleusercontent.com/-2wX0mLK9Zjk/ThBJLtKEEYI/AAAAAAAA6hU/q_dYmAD-8d0/IMG_5225.JPG[/img] pilnowanie "intruza" [img]https://lh4.googleusercontent.com/-mWfSlrbbJNY/ThBI-ppxBhI/AAAAAAAA6hU/I6drM4TT8qk/IMG_5192.JPG[/img] pilnowania ciag dalszy... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-U-QrNGDLF3g/ThBIzC1R0BI/AAAAAAAA6hU/SzNdE7QBG04/IMG_5169.JPG[/img] i jeszcze z Aresem na ogonie;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-cWzDR9tW1zA/ThBI1EZmUfI/AAAAAAAA6hc/29G8ESB9tVQ/IMG_5174.JPG[/img]
  13. kesi kochana ślicznotka...jakby tylko cud się zdarzył by ktoś pokochał ja wraz z siostrą przynajmniej:( [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ssXmHfAMbuI/ThBI3PkGXcI/AAAAAAAA6hQ/zVVx6JT126U/IMG_5177.JPG[/img]
  14. dowiedziałam się że Sesi trafiła do domu na Ochojcu/Ligocie (dzięki Aniu), w sobotę dowiem się więcej..mam nadzieje... Ale to oznacza że ja naprawdę mogłam ja widzieć pod moim domem w poniedziałek Oo Nie ma żadnych wieści więcej ale będą....nie odpuszczę !:)
  15. w sobotę postaram się dowiedzieć gdzie to Sesi trafiła i "wydębić" kontakt...mam do tego prawo! zazwyczaj nie ma z tym problemu...:) tez chciałabym mieć kontakt...z moim ostatnimi adopcyjniakami mam stały i zdjęcia też dostaje...eh a miałam dla Sesi na sobotę ucho wędzone....cóż... jakiś inny psiak dostanie :D Kimji...trzy miesiące to szmat czasu...najdłużej psiaka miałam 4 miesiące chyba...
  16. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: a nie wiesz przypadkiem gdzie pani mieszka??? kurcze musze się w sobotę dopytać....może naprawde widziałam ja wczoraj :mad:
  17. biedna Sara ;( ale teraz jest już wolna i nie będzie pamiętać schroniskowych krat, smutne że nie doczekała się tylko swojego człowieka ;(
  18. dzis cisza...mam nadzieje że ludzie co do mnie dzwonili zjawią sie w sobote w schronisku.... tak wogóle widziałam wczoraj na popołudniowym spacerze z psami czarna labradorkę.... wypisz wymaluj Sesi pełną paszczą, nawet oczy te same :crazyeye: a do tego czarna skórzana obroża...normalnie gdyby nie to że moja Masia coś za bardzo szczekała na nią, to bym podeszła do pani z tą sunią ^^' eh do tego w czwartek mnie nie będzie - praca i dopiero Sesi w sobote wyjdzie na spacer :placz:
  19. miałam już trzy telefony w sprawie Sesi...jeden pan z Mikołowa chyba....wydaje się ok, umówiłam się że podjedzie w sobotę do schroniska, drugi pan z Bytomia, to chyba ten od kota, ale mają tez 1.5 roczne dziecko, zaproponowałam żeby podjechali z dzieckiem tez w sobotę, albo w czwartek ...i jeszcze jeden telefon, od młodej dziewczyny, mieszka z rodzicami i szukają psa dla całej rodziny, z rozmowy najbardziej mi się spodobali, ale tez zaproponowałam by przyjechali w czwartek albo w sobotę...wole się z ludźmi spotkać osobiście :].... więc trzymać kciuki by coś z tego wyszło....i WIELKIE DZIĘKI ZA OGŁOSZENIA!! jak będę mogła jakoś się odwdzięczę! a teraz znikam bo nie mój komputer^^' może wieczorem uda mi się zajrzeć
  20. co prawda internet wciąż się psuje, ale udało się wgrać banerki....jak będziesz chcieć inne zrobię tylko proszę o cierpliwość bo przez dwa tyg będzie jak będzie z internetem :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209650-quot-U%C5%9Bmiech-w%C4%99druje-daleko-quot-Zdob%C4%85d%C5%BA-u%C5%9Bmiech-Niny"][img]https://lh5.googleusercontent.com/-Oae1_PzkZBQ/TgdtQ516E3I/AAAAAAAAH3c/VnnLV5h6cb8/banerek%252520nina2.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209650-quot-U%C5%9Bmiech-w%C4%99druje-daleko-quot-Zdob%C4%85d%C5%BA-u%C5%9Bmiech-Niny"][img]https://lh4.googleusercontent.com/-bu5lX_aR8Z0/TgdtRK1oeNI/AAAAAAAAH3g/l80n3JQ6JpM/banerek%252520nina.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209650-quot-U%C5%9Bmiech-w%C4%99druje-daleko-quot-Zdob%C4%85d%C5%BA-u%C5%9Bmiech-Niny"][img]https://lh5.googleusercontent.com/-QGj5FXfgK_s/TgdtRPutNFI/AAAAAAAAH3k/kG5QFdJ4u9A/banerek%252520nina3.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209650-quot-U%C5%9Bmiech-w%C4%99druje-daleko-quot-Zdob%C4%85d%C5%BA-u%C5%9Bmiech-Niny"][img]https://lh4.googleusercontent.com/-bXCUAMEOs_Q/TgdtResnLxI/AAAAAAAAH3o/_6U6AzsnkPY/banerek%252520nina4.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209650-quot-U%C5%9Bmiech-w%C4%99druje-daleko-quot-Zdob%C4%85d%C5%BA-u%C5%9Bmiech-Niny"][img]https://lh5.googleusercontent.com/-Z2yJ7qi7Lf0/TgdtRs3PM0I/AAAAAAAAH3s/NPwKZOViQnw/banerek%252520nina5.jpg[/img][/URL]
  21. Na pierwszą Sesi moja małpko wodna....niestety brak neta jeszcze przez około 2 tyg...więc jakby ktoś ogłoszeń kilka zrobił byłabym niezmiernie wdzięczna ....Sesi ma tylko allegro (albo ma mieć) tekst do ogłoszeń "Zawsze marzyłeś o labradorze ale nie wiesz skąd go wziąść? Boisz się że nie dasz rady z wszystkożernym szczeniakiem? Spójrz na Sesi! Labrador w pełnym wymiarze charakteru w wieku 2 lat. Jest żywiołowa (ale już nie tak jak pół roczny psiak), uwielbia spędzac czas na aprtowaniu, przeciaganiu sznurka i na...PŁYWANIU! Nie wazne czy woda stoi, czy płynie, czy jest jej dużo czy mało...Sesi zawsze wykorzysta ją w pełni! A jej gęsta sierść przodków retriwerów wchłania mało wody i szybko wysycha! Ta sunia odda Ci całe swoje serce i w zamian będzie jedynie chcieć Twą uwagę. Zrobi wszystko by zadowolić swego człowieka. szybko się uczy, opanowała komendę siad, łapa, poproś, przybij piatkę, aport i zastaw (zabawkę) i jest w stanie pojąć wiele wiele więcej jeśli okaże się jej choć trochę cierpliwości. Kocha ludzi, nie ważne czy kogoś zna czy nie, do każdego ufnie podchodzi, nie straszne jej wycieranie łap, szarpanie za ogon czy uszy, zaglądanie do pyska, czy przytulanie...ale nie nadaje się do małych dzieci, przez przypadek mogłaby zrobić coś szkrabowi swą masą (ciagle nie rozumie, że nie powinno się skakać na ludzi). Przed ludźmi nie broni jedzenia, mozna jej wszytsko zabrać. Do psów jest przyjaźnie nastawiona, ale potrafi kłapnąć szczeką jak jej się coś nie podoba, ona musi rządzic i basta! Jednak z reguły nie wszczyna bójek i potarfi dzielić przestrzeń z innymi psami. Spuszczona ze smyczy (bąć na długiej lince) mało zwraca uwagi na inne psy, czasem zachęca je do wspólych zabaw. Sesi to kochana sunia, która choć skrzywdzona przez los nigdy nie przestała ufac człowiekowi, a życie bez niego nie ma dla niej sensu! Jeśli podarujesz dom Sesi nigdy nie pożałujesz swej decyzji! o ile jestes gotowy na przyjęcie labradora w swe progi! i kontakt: 607-913-906 [email][email protected][/email]" z góry dziękuje za pomoc, choć zrozumiem jak nie będziecie mieć czasu ;) Zdjęcia nowe i co słychać u małpki jak tylko ruszy mi internet!!
  22. przepraszam za brak banerka...chwilowo nie mam internetu w domu i nie wiem ile ten stan zostanie :( jak tylko wróce do sieci nadrobie zaległości jeśli nikt inny nie pomoże zrobić banerka :]
  23. i jeszcze w łapki można z nią pograć :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-_TucEsHvJH8/TfpZmkCJtWI/AAAAAAAA5KA/PQ9vj9HH0hU/s512/IMG_4506.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-8GspnMcAtCY/TfpZnEwemgI/AAAAAAAA5KA/91dl7NxGEW8/s576/IMG_4507.JPG[/img] przytulać też się do niej można [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Dqf9X90CxKk/TfpZszMQKxI/AAAAAAAA5KA/UP5IIKAGBwA/IMG_4530.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MPQW2P-yDFg/TfpZhSNaiuI/AAAAAAAA5KA/aoGi2QstGIw/IMG_4494.JPG[/img] i piątkę przybije po drzemce [img]https://lh4.googleusercontent.com/-N74MmDJ-P1M/TfpZxOlVoGI/AAAAAAAA5KA/coyQh9bCwjk/IMG_4553.JPG[/img] Dobranoc Sesi...oby domek szybko po Ciebie się zgłosił...zasługujesz na wspaniały dom [img]https://lh3.googleusercontent.com/-AFYqepurepw/TfpZpfYv31I/AAAAAAAA5KA/qtAonBPbiEE/IMG_4514.JPG[/img]
  24. Tak zdjęcia niektóre zrobione przez Kamile ;) mi by było ciężko ^^ No właśnie..odpoczynek po spacerze i zabawie...Sesi jest niesamowitą...PODUSZKĄ!! [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qbj1_EmU-To/TfpZfhz7AQI/AAAAAAAA5KA/yt_Ck9je8Og/IMG_4490.JPG[/img] można położyć głowę na jej boku, wtulić się w jej głowę...zdaje się że jej się to podoba :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wnhtycITjJQ/TfpZoOPsekI/AAAAAAAA5KA/u8qIq7_tWo0/s576/IMG_4511.JPG[/img] przyjemnie byłoby przespać się na tej trawie z tym futrzakiem u boku [img]https://lh3.googleusercontent.com/-dbeawCGN8iY/TfpZqGxglCI/AAAAAAAA5KA/bNCdFGWk7uE/IMG_4516.JPG[/img] o ile futrzak nie wiercił się za bardzo :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-70MB-37lxEY/TfpZlaL4vdI/AAAAAAAA5KA/vd74X0zobX8/IMG_4503.JPG[/img] kochane psisko [img]https://lh6.googleusercontent.com/--3Ng2Vtw7DY/TfpZrDc_JMI/AAAAAAAA5KA/dUJanYa81G4/IMG_4522.JPG[/img]
×
×
  • Create New...