[quote name='Iljova']A miałam wizję i widziałam ;-)[/QUOTE]
tiaaaaaaa...................sciemniac to my,nie nas:eviltong:
Cancer zwiala i Daska tez:(..........byla raz i tyle ja widzieli:(powiedz Jej,ze jestem unhappy:roll:
[quote name='Lolalola']ja wpalce na dniach bo musze jechac dalekooooo na poczte:(konta wciaz tu nie mam :(paypala nie ma mi kto pozyczyc zebym wplacila:(
[COLOR=#ff0000]A[U] MOZE JEDNAK KTOS MOZE MI UDOSTEPNIC SWEGO PAYPALA ZEBYM PRZELALA JEDNORAZOWA IGUNI?????????[/U][/COLOR][/QUOTE]
ja sie podrzuce bo wyladowalam na koncu strony;)
ja wpalce na dniach bo musze jechac dalekooooo na poczte:(konta wciaz tu nie mam :(paypala nie ma mi kto pozyczyc zebym wplacila:(
[COLOR=#ff0000]A[U] MOZE JEDNAK KTOS MOZE MI UDOSTEPNIC SWEGO PAYPALA ZEBYM PRZELALA JEDNORAZOWA IGUNI?????????[/U][/COLOR]
[quote name='Iljova']no co Wy przecież robi domowe przetwory ....grzybki .....:loveu:
nie ma czasu teraz[/QUOTE]
a Ty skad wiesz????????
ja nic nie wiem o tym co znaczy,ze Cancer ma jeszcze wieksze kolpotasy:evil_lol:
[quote name='Abrakadabra']Pozwólcie, że na chwilę zamilknę w temacie Diary, chociaż wszystkim darczyńcom i deklarowiczom bardzo, bardzo dziękuję za pomoc.[/QUOTE]
what's going on?........
poniewaz zlikwidowano mi poczte a konta polskiego jeszcze nie mam zglaszam sie z prosba do Anji o udostepnienie pp ponownie na wplate na Szili,wszystko mi idzie pod wlos...