Jump to content
Dogomania

Lolalola

Members
  • Posts

    7137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lolalola

  1. [quote name='Iljova']A miałam wizję i widziałam ;-)[/QUOTE] tiaaaaaaa...................sciemniac to my,nie nas:eviltong: Cancer zwiala i Daska tez:(..........byla raz i tyle ja widzieli:(powiedz Jej,ze jestem unhappy:roll:
  2. [quote name='Lolalola']ja wpalce na dniach bo musze jechac dalekooooo na poczte:(konta wciaz tu nie mam :(paypala nie ma mi kto pozyczyc zebym wplacila:( [COLOR=#ff0000]A[U] MOZE JEDNAK KTOS MOZE MI UDOSTEPNIC SWEGO PAYPALA ZEBYM PRZELALA JEDNORAZOWA IGUNI?????????[/U][/COLOR][/QUOTE] ja sie podrzuce bo wyladowalam na koncu strony;)
  3. wlasnie poleciala moja 20 dla Tedika do cioci Neris;)
  4. ja wpalce na dniach bo musze jechac dalekooooo na poczte:(konta wciaz tu nie mam :(paypala nie ma mi kto pozyczyc zebym wplacila:( [COLOR=#ff0000]A[U] MOZE JEDNAK KTOS MOZE MI UDOSTEPNIC SWEGO PAYPALA ZEBYM PRZELALA JEDNORAZOWA IGUNI?????????[/U][/COLOR]
  5. [quote name='sleepingbyday']Lolaola pyta o to, dlaczego da fak abra zamierza zamilknąć w temacie diary.[/QUOTE] no wlasnie!!!!!!!!
  6. [quote name='Iljova']no co Wy przecież robi domowe przetwory ....grzybki .....:loveu: nie ma czasu teraz[/QUOTE] a Ty skad wiesz???????? ja nic nie wiem o tym co znaczy,ze Cancer ma jeszcze wieksze kolpotasy:evil_lol:
  7. Tedis czy juz jestes krotkowlosy czy jaki?;);)
  8. [quote name='piescofajnyjest']a ciotka Lolka to ma informacje z pierwszej reki.....;)[/QUOTE] z najpierwsiejszej;)
  9. [quote name='Neris']Już ma naprawiony, tylko coś na dogo nie włazi...[/QUOTE] no to chyba chce po doooopie dostac!
  10. Nesca dalej nie odebrala mojej deklaracji widze...:(
  11. Maksiu ciekawe czy mama Twa wrocila juz z tych Auchanow czy nie:evil_lol:
  12. cos mi sie o ucho obilo,ze Mama Ulowa znow ma powazny problem z netem przez kablowych zlodziejaszkow:mad:
  13. [quote name='Abrakadabra']Pozwólcie, że na chwilę zamilknę w temacie Diary, chociaż wszystkim darczyńcom i deklarowiczom bardzo, bardzo dziękuję za pomoc.[/QUOTE] what's going on?........
  14. [quote name='Aimez_moi']Widzialam zdjecia z wakacji Lolity....rewelacja![/QUOTE] widzialas??????????????????????????????? to dawaj!!!!!!!a ja to co:)
  15. poniewaz zlikwidowano mi poczte a konta polskiego jeszcze nie mam zglaszam sie z prosba do Anji o udostepnienie pp ponownie na wplate na Szili,wszystko mi idzie pod wlos...
  16. Tedko krotkowlosy witaj:)
  17. Maksiu ja wyzdrowialam ale chyba razem z kaska poslalam Neris i chorobe.....:(opiekujcie sie psiaki Mama:)
  18. oj Glutku cos nie masz szczescia......tzrymam kciuki za Ciebie zlosniczko mala.....wplace deklaracje na dzionkach;)
  19. jejku ,ale sie ciesze:)))))))))))
  20. dawno nie zagladalam a tu taki news:)strasznie sie ciesze,ze Igunia bedzie u Karmelci!!!!!karmelcia jest cudowna;)
  21. witajcie chlopaki:)podrzucam na dobranoc i obiecuje wkrotce czestsze wizyty!!!!!
  22. ja kocham tego Misia:)takie zdjecia mnie rozczulaja bardzo,sliczny,kochany psiak!!!!!
×
×
  • Create New...