Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Akrum replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest :) -
Lawenda - słodka mała suczka w swoim slodkim malym domku :)
Akrum replied to R-oy's topic in Już w nowym domu
cioteczki może by tu spróbować ?? Zobaczcie tylko szybciutko... [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3980371_pilnie_poszukuje.html[/url] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Mowilam juz do Ubocze, ze wydamy tomik poezji "Ody do Henia" :):)[/QUOTE] Były by pieniążki dla Henryczka :) A w ogóle Heniek - przystojny chłopak z ciebie,to co dopiero będzie jak jeszcze o Ciebie zadbają, wyczeszą, porządnie się odzywisz? Chętnych domków będzie że hoho :cool3: -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
przelew poszedł :) -
[quote name='Madallena']xmatrix prosze o aktualizacje watku do wysylania. Mam dwa zapytania o mikrusy ale nie moge przeslac tamtego watku bo jest MEGA nie aktualny: Roger, Smieszek, (i ten trzeci duzy) nie sa MIKROPSIAKAMI :( Hieniowata sunia (szczeniak) adoptowana. Bajka tez. Emi rowniez.[/QUOTE] Jeszcze Sonia ma nowy domek przecież :) Dozi też w domku już od jakiegoś czasu :)
-
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
o tej porze już pora wstawać :) -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
o tej porze już pora wstawać :) -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
o tej porze już pora wstawać :) -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wiedziałam, że tak będzie... Jak zbyt dużo osób zaczyna wydzwaniać, wypytywać,nie będąc nawet osobiście w schronie i nie widząc małej. Mam jednak wielką nadzieję, że pracownicy schronu jak i lek.wet i Pan Kierownik szybko zapomną o tych incydensach, których dopuściły się niektóre osoby. Niestety niektórzy nie potrafią czasami zapanować nad emocjami i potem wychodzi co wychodzi. Ja jednak mam wielką nadzieję, że GoniaP wszystko wytłumaczy i załagodzi sytuację (jeśli to w ogóle możliwe). Mam nadzieję, że więcej się takie sytuacje nie powtórzą i co po niektórzy będą potrafili ugryźć się w język zanim zaczną nie potrzebnie kręcić i utrudniać... -
Liska kampinoska - młoda śliczna sunia szukała domu - i znalazła!!!
Akrum replied to Belga's topic in Już w nowym domu
A...ok :) Z reguły staram się nie wpisywać żadnej kwoty, ale niektóre portale niestety wymagają choć tej symbolicznej złotówki. Więc zmienię na nr komórki i usunę namiary na lecznicę :) Ok ?? -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
Akrum replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Fibi - głowa do góry, SOnia rozpoczyna nowe, szczęśliwe życie :) A po wizycie poadopcyjnej mam nadzieję, że przekonasz się że zrobiłaś dobrze :) No to ja usunę ogłoszenia :) -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Akrum replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
I ja witam kolejnego Promyczka :) Przy wolnej chwili (znaczy jak już się uporam z innymi ogłoszeniami), to spróbuję ułożyć jakiś tekścik do ogłoszeń i małego poogłaszam. szkoda, że żaden DT nie ma wolnego miejsca dla małego. Ale najważniejsze, że ma z nim kto chodzić na spacery i się choć w ten sposób rehabilituje. -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
Rudzik, pokazujemy się :) -
Ok. przelew poszedł :) A ile tak w ogóle chcą w hoteliku za Groszka i czy jest dla niego miejsce zaklepane?
-
poproszę na pw nr konta dla kudłacza Groszka cosik jeszcze uzbieram - 20 zł/m-c (deklaracja stała)
-
[quote name='kasia14']Akrum super, dziękuje! :) Tylko mam prosbę, napisz, że jest w schronisku pod Łodzią ok? Bo różni ludzie przeglądają ogłoszenia, zdarzało się, że bez naszej wiedzy przyjeżdżali do schroniska bo widzieli w ogłoszeniu i psiaki szły bez wizyty przed adopcyjnej itp. a w schronisku każdemu psa wydadzą...[/QUOTE] ok. zaraz zmienię :) i jutro ją poogłaszam :)
-
Może być taka treść ogłoszenia?? [B][COLOR=blue][FONT=Tahoma][SIZE=3]Megi - cudowna mini sunia szuka nowego domu![/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][FONT=Tahoma][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]Megi,to bardzo towarzyska, młoda suczka. Waży ok. 7 kg, ma ok. 10 miesięcy.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]Aktualnie przebywa w schronisku w Pabianicach, woj. łódzkie.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]Jej ulubionym zajęciem jest wskakiwanie na kolana, siedzenie na nich i rozdawanie buziaków – jednak w schroniskowych warunkach nie ma na to zbyt często okazji. Straszny z niej pieszczoch, jest bezproblemowa. Taka z niej delikatna, kochana przylepa. Łagodna i przyjacielska. Umie chodzić na smyczy.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]W stosunku do ludzi na początku jest nieśmiałą, ale szybko przekonuje się do nich. W stosunku do innych psów i suczek jest zgodna, nie wykazuje względem nich agresji. Więc nadaje się do domku z innymi psami.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]Megi to bardzo kochana sunia, która nie powinna spędzać dni w samotności, za schroniskowymi kratami. Ona potrzebuje domu, w którym odnajdzie ciepło, miłość i miękkie posłanko. To jeszcze psie dziecko, więc chce się bawić, biegać…[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]Bardzo przestraszona schroniskiem, nie odnajduje się w nim zupełnie. Dlatego jeśli nie jest CI obojętny los suni, masz możliwości na stworzenie cudownego domku dla małej, skontaktuj się z nami.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]Za ofiarowany domek i serce, Megi z pewnością odwdzięczy się ogromną psią miłością, będzie oddanym towarzyszem zabaw, spacerów i na pewno będzie wiernym przyjacielem.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]Warunkiem adopcji jest wizyta przed i podopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej oraz zobowiązanie do sterylizacji suni.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]Jeśli jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]Tel. 793 046 770 po godz. 17 [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] lub: tel. 692486565 [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
GoniuP wiemy, że zrobisz wszystko co w Twojej mocy. Mamy nadzieję że schronisko czytając te wszystkie nieprzychylne dla nich posty (już na szczęście usunięte) nie wkurzyło się aż tak bardzo i jednak wezmą pod uwagę dobro sunieczki - bo o to tu najbardziej chodzi i podejmą najbardziej słuszną decyzję :) GoniuP trzymamy kciukasy :) -
[quote name='mru']Macio, bliźniak Makro... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Macio/IMG_3629.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Macio/IMG_3628.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Macio/IMG_3627.jpg[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] Słodzizna :)
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Bingo śliczny chłopak z ciebie :) Nikt się nie odzywał w jego sprawie?? nikt się nim nie zainteresował? -
[quote name='mru']Macio, bliźniak Makro... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Macio/IMG_3629.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Macio/IMG_3628.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Macio/IMG_3627.jpg[/IMG] [/CENTER][/QUOTE] Słodzizna :)
-
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Akrum replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Joszi do domku :) :) :)