Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Negra ma super, śpi w lózku, rozpycha się.. czego chcieć więcej :) no ale domek już by mogła znaleźć. Negra, wybacz, ale chciałam zaprezentować kolejnego naszego podopiecznego (dwie nowe mam w podpisie), a ten wymaga pilnej pomocy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101"]http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101[/URL]
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
witaj kochana :) zaraz biorę się za rozsyłanie wątku... eh... -
[quote name='Ty$ka']JA też jestem na wątku. Suczka jest boska, zaraz sklecę jej opis. Tylko jaki chcecie: bardziej chwytający za serce czy taki informacyjny i krótki? Zaraz też założę suni wątek na SOS Husky ;)[/QUOTE] może chwytający za serce?? dziękuję ślicznie :)
-
a ja tak żałowałam, że nie mogłam dotrzeć do lecznicy... niestety praca... śliczna jest dziewczyna. nie sprawdzaliście czy ma może tatuaż? bo o czipie wiem że nie, bo wet nie ma czytnika, eh... Zapraszam również na wątek kolejnego psiaka, który będzie pod naszą opieką: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101"]http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101[/URL]
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/485/41aa8fbfdfc23e1bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/485/229724e6e3aa44a4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/485/1aa95df9966103b5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/485/be7b04c87d953806med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/485/b2d0fc7592347733med.jpg[/IMG] -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[B]POST ROZLICZENIOWY:[/B] [B]Wpływy:[/B] AniaGucio 40,00 jaguska 99,00 Bożena J. z fb 50,00 Razem: 189 zł [B]Wydatki:[/B] krople do oczu (2 opakowania):12 zł wizyta u weta + szczepienia = 35 zł tabletki na odrobaczenie (aniprazol): 7 zł badanie krwi: 36 zł leki: 28 zł żarełko (ćwiartki kurczaka): 9,98 ------------------------- 12.01.2012 r. jedzonko (kurczak,warzywa + ryż) = 15,80 ------------------------- 13.01.2012 r. wizyta u weta,zastrzyk p.zapalny na jamę ustną,czyszczenie uszu = 47 zł Razem:190,78 zł [B] Na koncie Prezesa: 189 zł - 190,78 = - 1,78 zł[/B] -
[SIZE=3] Przed świętami do jednego z wielkopolskich schronisk trafił starszy sznaucerek. Na pierwszy rzut oka pies zadbany, z obróżką, wytrymowany. Dopiero gdy psiakowi przyjrzano się bliżej, okazało się że jednego oka w ogóle nie można otworzyć - leje się z niego ropa - nie wiadomo czy w ogóle jest tam gałka oczna. Prawe oko też całe zaropiałe i na dodatek pokryte błoną - zaćma?? W pysku nie lepiej - zęby w fatalnym stanie, dziąsła rozognione,spuchnięte, ropiejące - jednym zdaniem - wielki stan zapalny. Ogólnie zastanawiano się nad poddaniem psa eutanazji, bo to małe schronisko - nie ma pieniędzy na leczenie, nie ma gdzie izolować chorych psów, nie ma boksów wewnętrznych, lecznicowych... Aktualnie piesek przebywa w w budynku gospodarczym, w klatce dla psiaków, które poddawane są obserwacji na wściekliznę. Leży tam na metalu, w siuśkach :-(:-(:-( Przerażony, trzęsący, cały obsiusiany...:placz: Postanowiłyśmy że nie zostawimy psiaka bez pomocy. Wiadomo - leczenie znów będzie drogie, pilnie potrzebny dom tymczasowy, bo po kwarantannie trzeba psiaka zabrać, nie może trafić do kojców zewnętrznych. Kierownik schronu już wie, że obejmujemy opiekę nad sznupkiem, dlatego w poniedziałek pies ląduje w lecznicy na stole i pod narkozą będzie miał czyszczoną jamę ustną, sprawdzą co z oczami, w jakim stanie ogólnym jest pies. I tu jak zwykle mój krzyk do Was drodzy dogomaniacy: POMOCY!!! [/SIZE]
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
dzięki że przyszłyście :) skontaktujemy się z Elizy S_k, może akurat jeszcze jakiś sensowny domek zadzwoni i będzie można podesłać naszą Figę :) -
kochani, dziękuję że przyszliście na zaproszenie :) im nas więcej, tym lepiej, sama Wasza obecność na wątku dużo daje :) Sunia już bezpieczne w hoteliku terier, więcej napisze Juldan - jak się sunia zachowywała po odstawieniu do hoteliku. Jestem ciekawa, co się stało ze szczylami, gdzie są... może właściciel zostawił sobie szczyle, a ją wyrzucił? zobaczymy, czy będzie odzew na plakaty i ogłszenie w gazecie.
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
wysłałam do kilku PW, do zuzlikowej i ANETTA -
tak, ustalimy - ale jak już będę w domu, bo dziś w pracy mam kocioł niesamowity... nawet wątku sznaucerkowi nie załozyłam... wiecie jaka bida, eh...
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
haha dziękuję, że zawitałaś :) -
dziękuję, że jesteś :) jak ustalimy na czyje konto będziemy zbierać - chyba na Juldanowej bo ja już mam sporo u siebie, podeślemy PW - ślicznie dziękuję Livka :)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
żebyśmy dokładnie wiedziały ile ona ma miesięcy, to by ułatwiło sprawę, jeśli ma 5 miesięcy - to spokojnie jeszcze, jeśli ma 6-7 to zaczynam się martwić, bo w wieku 7 miesięcy powinna dostać cieczkę... brrr -
Plicha - dziękuję za odzew na zaproszenie i za przybycie na wątek :) jak to mówią - w kupie siła :) damy radę, co ciotki? powiedzcie, że damy radę i wszystko będzie dobrze i sunia szybko znajdzie DS.
-
hehe i tak Cię na nie ściągniemy :):):)
-
Nata - jesteś KOCHANA :) nie wiem już jak mamy Ci dziękować?? niedługo chyba zbankrutujesz przez nasze psiaki w potrzebie ;)
-
cieszę się, że zaczyna się po woli coś klarować.
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
porozsyłałam dużo zaproszeń, ale okres ostatnio jest głupi, każdy ma na głowie mnóstwo psów, po świętach kolejny wysyp szczeniaczków :shake: nie liczę na duży odzew... -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
dziękuję, że odpowiedziałaś na zaproszenie :) witaj na wątku :) wrzucaj na FB, może ktoś ją tam wypatrzy :) My póki co nie mamy gdzie jej zabrać... zaczynamy popadać w długi... -
[quote name='magdyska25']Ajlii napisała mi sms, że ktoś przed chwilą do niej dzwonił- może to właśnie ten Pan? Bardzo sensowny. Po nowym roku Panstwo chcą poznać małą :) To trzymajcie kciuki!!![/QUOTE] super, bardzo się cieszę :)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Ta małpa wczoraj właziła mi na głowę, lizała po twarzy, pakowała się dupskiem wprost na moją twarz w momencie gdy leżałam sobie na narożniku i z Pyrdką przez telefon rozmawiałam :) Mała się chyba lekko podziębiła przez wtorkową kąpiel - wyszła wprost spod kocyka na dwór na siku i chyba ją przewiało, bo wczoraj co godzinę siku chciała, jak nie zdążyłam zauważyć to na dywan zrobiła lub na parkiet - nie było tego dużo, ale zawsze... Dzisiaj będę u weta to się dowiem czy jej coś podawać czy nie. Konsultowałam Czili z jeszcze jednym wetem - powiedział że super by było, gdyby można zakończyć leczenie już za 2 tygodnie (czyli jeszcze dwa zastrzyki i dwie kąpiele + zastrzyki wzmacniające, odpornościowe), i wtedy odczekać kolejne dwa tygodnie i sterylka, by zdążyć przed cieczką, ponieważ gdy przyjdzie cieczka, to jest duże prawdopodobieństwo że całe leczenie pójdzie na marne, bo nużeniec znów zaatakuje, a prawie normą jest że podczas cieczki właśnie nużyca się nawraca. -
Matko kochana, koszmar - właśnie oglądałam zdjęcia tych grzywek i się powyłam.. mam nadzieję, że tym pseudo hodowcom trafi się odpowiednia kara.
-
cudowny piesku, cieszę się że w planach jest już DS :)
-
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
O tak, na wieści czekamy z utęsknieniem :)