Jump to content
Dogomania

mshume

Members
  • Posts

    6121
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mshume

  1. Macie 100% racji. Ode mnie pani chciała yorczkę 6 letnią, po 70 (jak mówiła, miała 78), zawsze miała yorki. Pojechałam na wizytę a okazało się,że pani porusza się o kulach i część dnia spędza pod tlenem! Jak można być takim egoistą i w takiej sytuacji zdrowotnej brać psiaka po przejściach.
  2. Uważam, że możliwość adopcji psa przez osoby w takim wieku to tylko pies powyżej 6 lat i tylko, jeśli w umowie wpisany jest opiekun dodatkowy (ktoś z rodziny) - ta osoba też musi być obecna na wizycie przedadopcyjnej. Ja zawsze tłumaczę (ludziom od 70 wwzyż), że to jest potrzebne, gdyby ze względów zdrowotnych nie mógł kontynuować opieki na psiakiem. Niektórzy się obrażają, ale to ich sprawa ;)
  3. Monalisa4 ma ważne sprawy rodzinne, myślę,że niedługo będzie mogła tu zajrzeć...
  4. to stare ogłoszenie, ale z Piaseczna: [URL]http://piaseczno.olx.pl/zaginal-bialy-pudel-iid-208808428[/URL] zapytam jutro dziewczyn z Vivy...
  5. Też mam taką nadzieję. Figa ma tam jak księżniczka, ale i tak tęskni trochę. :(
  6. Oj, to jest zawsze ciężki moment. Moja ostatnia tymczasia, już tydzień w Ds,w najlepszym z możliwych, a na spacerach nadal ciągnie w miejsce gdzie zaparkowaliśmy samochód, jak ją przywieźliśmy i mnie szuka :( Trzymajcie się...
  7. Albo źle szukam ,albo Dżaka nie ma na stronie Malawaszki....On jest baaardzo podobny do Szagiego :)
  8. Jesli nie macie kandydata, to mogę podesłać kontakt do Pani dziewczynom z fundacji Zwierzaki w Potrzebie z Wołomina, one mają teraz mnóstwo podopiecznych , w tym łaciatego psiaka.[quote name='wegielkowa']Tak. Właśnie te.[/QUOTE]
  9. Masz wiecej fotek Nesti? jakiej ona jest wielkości? wstaw ją na wątek mikropsów.
  10. Łomianki pod Warszawą?[quote name='wegielkowa']Może jest coś podobnego jest do Albina? Erka ma namiar na państwa w Łomiankach, którzy zachwyceni byli wyglądem Albina.[/QUOTE]
  11. Te Bielany to przynoszą fajne domy, mówię Ci :) a ludzie to są beznadziejni, 3 osoby olały sprawę...
  12. Otóż to: przemyśl to dobrze :)
  13. Aleksandra95, proszę nie zaśmiecać wątku wstawianiem ogłoszeń o sprzedaży psów, to jest niezgodne z regulaminem tego forum plus patrz post pierwszy tego wątku.
  14. Pańcia wniebowzięta: jaka mądra, jaka słodka, jaka piękna, jaka zgrabna :p Podobno tylko chwilę był niepewna w pociągu, potem się wyluzowała, zażyczyła sobie Tymbarku od pani do picia ;) Ze stadem pani też super. Myślę,że będę miała teraz codzienne relacje ;)
  15. o matuchno :( jak dobrze że na Was trafił.Ludzie są okropni:angryy: czekamy na fotki :)
  16. Dlatego ja w umowie wpisuję graniczną datę, żeby nie było na wieczne nigdy. Ona zaraz cieczki nie dostanie?[quote name='malagos']QUOTE=malagos;17940374]Pani dzwoniła, ze mała bardzo przytulasna, ale męża obchodzi łukiem. Coś ma ta suczynka, ze tak chłopów się boi. Raz uciekła (nie skomentuję), bo ktoś drzwi nie zamknął, do pana bała się podejść, wiec pani wyszła przed bramę z psami i Gabi razem z nimi, w zabawie weszła do domu. Pytałam, kiedy na sterylkę, pani coś o wiośnie zagadała, nalegałam, bezy to już miała z głowy (Wandziu, błagam, dopilnuj!) ...............[/QUOTE][/QUOTE]
  17. Według mojego doświadczenia to najlepsze ogłoszenie. Trafia do mniej internetowych osób i jest jedno z 2, więc można je 'wyłuskać', nie ginie w masie innych.[quote name='Jasza']Czasami Metro działa cuda ;-)[/QUOTE]
  18. Dajcie mi znać więcej o tym małym pudlowatym, bo może byłby dom w Łodzi dla niego, pod warunkiem że jest to naprawdę mały pudel. Dom podczytuje ,więc wie o kim piszę ;)[quote name='Energy']To super, dzięki Mshume:lol: A ja mam od Farmerki informację o kolejnej bidzie:shake:małym ok 3 kilogramowym pudlowatym:shake:niestety starszym. Pudelki wstawione przez Fundację Medor są na kwarantannie, mam nadzieje, że wrócą do domu.[/QUOTE]
  19. Tak, wszystko OK :) dom sprawdzony.[quote name='JOMA']Właśnie dostałam wiadomość, że pudlisia z Katowic jedzie do Krakowa - czy to ten domek ? - mogę być spokojna ?[/QUOTE]
  20. Się dzieje :)[quote name='Andzike']Trzymaj bo jutro przyjezdza kolejna Pani ;) I ta druga bardziej mi się podoba, pracuje tylko 4h dziennie i ma przemiły głos ;) Będę wybrzydzać!:evil_lol:[/QUOTE]
  21. No Szagi, szykuj się do domu ;) Dziś twoja mordka pokazała się w gazecie Metro :)
  22. Diabełek wygląda świetnie.Jakieś postępy u niego?
  23. wklejam z mikropsów: [quote name='AjdaTola'][CENTER][SIZE=6][COLOR=red]Uwaga!!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER] W dniach 10-11.12.2011r. w Szczecinku (woj zachodniopomorskie) odbędą się warsztaty okulistyczne dla lekarzy weterynarii. Osobą prowadzącą będzie [B]doc. Kiełbowicz[/B]. W związku z czym jest możliwość przeprowadzenia nieodpłatnych zabiegów okulistycznych. Poszukujemy psów ew. kotów wymagających specjalistycznej pomocy. Liczba zakwalifikowanych pacjentów jest ograniczona. Samej kwalifikacji do zabiegu będzie dokonywał doc. Kiełbowicz. Dlatego też jeśli ktoś z was jest właścicielem zwierzaka lub zna bidę z dogo wymagającą pomocy i chciałby z niej skorzystać proszę o kontakt pod adresem e-mail: [CENTER][EMAIL="[email protected]"][SIZE=5][COLOR=darkorange][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/CENTER] Ważne: - w e-mailu proszę przesyłać zdjęcia oczu ([B]dobrej jakości[/B]) wraz z historią choroby i namiarami na opiekuna/właściciela - to jest wymogiem wstępnej kwalifikacji, - tak jak wspomniałam, jeśli pies zostanie zakwalifikowany do zabiegu, będzie on wykonany bezpłatnie bez żadnych dodatkowych kosztów, jedynym warunkiem jest dowiezienie pacjenta do Szczecinka i zgoda na wykonanie zabiegu - na zgłoszenia czekamy do poniedziałku - jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany przez doc. Kiełbowicza, opiekun zostanie o tym powiadomiony Ja na dogo będę w niedzielę wieczorem, dlatego też podałam e-mail do kontaktu z organizatorem czyli [COLOR=seagreen]lek.wet. Karoliną Brach - specjalistą chorób psów i kotów[/COLOR]. Na podany adres proszę przesyłać konkrety, czyli zdjęcia i wspomniane historie choroby. Prosimy też o wyrozumiałości ze względu na iż pacjenci poszukiwani są również poza doga i nie każdy pies może zostać zakwalifikowany - choć chcieli byśmy pomóc wszystkim.[/QUOTE]
×
×
  • Create New...