Ja moge zadeklarowac 30 miesięcznie-przepraszam , ze nie napisałam ile deklaruję. Prosze o dane na pw do przelewu i o przypomnienie. Mimo, że prowadzę "notatnik" wpłat wolę tez przypomnienia.pozdrawiam
Ale cudowne wieści, Sabciu życzymy Ci wszystkiego najlepszego w nowym domku :loveu::-)
Gucio nie matrw się -też znajdziesz kochajacy domek, na razie zdrowiej bo się martwimy o Ciebie.:razz:
Straszna historia:placz:, Cajus jesteś niesamowity ;)nie zawiodłeś uratowałeś ją. Zgłaszam pomoc finansową na jej leczenie. Prosze o nr konta i przypomnienie w miare możliwości. Jak się sunia czuje?Mizianko dla sunieczki
Emigrantka juz zaglądnęłam do suni...straszne:shake:
Zapisuje sie na jej wątek
Olalola dzis lub jutro robię przelew dla Olusia dzieki za przypomnienie,pozdr
Dobrze, że Was znalazłam tu na dogo. Widzę, że sunia ma się lepiej. A jak jej stan skóry? Czy zarasta juz sierść?;)
Biedna tyla sie wycierpiała. Po co komus była jej skóra-strasz myśleć....:mad:
Czia ukłony dla Ciebie:loveu:
Patinko tak się cieszę, że znalałaś kochający domek:evil_lol:. Jesteś bezpieczna i szczęliwa. Pozdrowienie dla Twoich nowych właścicieli i mizianko dla Ciebie.:lol:
Wierze,tak jak ty Monday- Skrzacik odzyska wiarę w człowieka i siły witalne. Odyn jest tego świetnym przykładem-to istny POWER :-) Zdjecia mówia same za siebie :lol::-)