1.11.2009 odszedł mój ukochany pies i najwspanialszy przyjaciel -ZORANEK. Był wspaniałm, dumnym, troskliwym, inteligentym owczarkiem niemieckim . Miał 10 lat, odszedł nagle najprawdopodobniej dostał skrętu żołądka. Bardzo za nim tęsknię, brakuje mi np. jego chrapania w nocy. Kocham Cię mój piesku, na zawsze pozostaniesz w moim sercu.