Wpłacam 25 zł..tylko tyle :roll: Masz racje Sonikowa dobrze, że nie ma zagrożenia życia. W koncu tu dotarłam..czekałam na wypłatę.
Ewusek -dziwne te Twoje strwierdzenie-"Dzieki zaistnialej sytuacji odechciewa mi sie pomagac..." Sorry .... to po co to robisz??:shake: