-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
[quote name='Andzike']Dziewczyny, wyślijcie info i zdjęcia maleńkiej na [email][email protected][/email][/QUOTE] Dziewczyny, wyslałyście maila czy umknęło? Z tablicy Fundacji Mikropsy jest naprawdę spory odzew, może w ten sposób uda się znaleźć DT dla malej.
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igam']Ha, to już teraz wiem kogo spotkałam niedawno na dworze ;) :) Nelkę poznałam, ona chyba mnie też :) a Szira faktycznie śliczna [/QUOTE] Oooo, spotkałaś nas??? Jak to możliwe, że o tym nie wiem? :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']Andzike, spokojnie, przecież Florentynka wyraźnie napisała, że POD KOŚCIOŁEM :diabloti: Jak Nelka się tapla na łąkach, z dala od kościołów, to nic jej nie będzie ;)[/QUOTE] W sumie to te "nasze" chyba należą do parafii :diabloti: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A jak to się objawia? Bo Nelka regularnie tapla się w jakichś bajorkach na aikowych łąkach... :( -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
O qrna! A jak mu się to paskudztwo przypałętało?? -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Andzike replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poleciały pieniądze za lutową kwaterkę dla pięknej blondyneczki ;) -
[quote name='mamanabank']Ja też taki chcę i taką obróżkę jak ma Nelka![/QUOTE] wszystko dzięki współpracy z Fundacją Mikropsy :)
-
Dziewczyny, wyślijcie info i zdjęcia maleńkiej na [email][email protected][/email]
-
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
Andzike replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Chmurka już się lansuje na FB :) [url]http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.317024785001235.65070.167056143331434&type=1[/url] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Przyjemnie popatrzeć na stadko. Zwłaszcza na Nuri, która miała być zalęknionym dzikusem :)[/QUOTE] Fajne mamy to stadko, serio ;) Aikowe chłopaki przyjmują każdego nowego psa z zaciekawieniem i radością, w zasadzie poza Sabą nigdy nie mieliśmy z tymczasowiczami problemów :) -
No własnie zaczełam Ci u Sziry odpowiadać ;)
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']Jakie cudo w zielonych szelkach!!!![/QUOTE] To chodź się pozachwycać Szirą na jej wątek :D -
Dzika-Figa, noooo cooo Ty!!!! Jakie obrazić się??? Jakżebym mogła??? ;) Jostel - ja też uwielbiam wyprawy do aikowo i późniejsza zdjęcia ;) I jeszcze Wam powiem, że będziemy się z TZem przez parę dni opiekować całym aikowym stadkiem - koty już szykują okopy przed Nelką:cool3:
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Na dworze jest ok, ładnie się razem bawią, w domu Nelka nadal lubi zawarczeć jak Szira narusza jej przestrzeń osobistą... A narusza bardzo często ;) Tak sobie własnie dziewczyny śpią ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/p1240369.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9554/p1240369.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/p1240370.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/200/p1240370.jpg[/IMG][/URL] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']A jaka to rzeka ?[/QUOTE] To nie rzeka, wprawdzie w pobliżu jest rzeczka Pisia, ale to co widać na zdjęciu to zamarznięte łąki - te same z których zdjęcia są tydzień wcześniej :) Łąki były podmoknięte, przyszedl mróz i wszystko się pięknie zmroziło - pokrywa lodowa a pod nią 15cm do ziemi ;) Mieliśmy ubaw z psiaków, które uprawiały łyżwiarstwo na lodzie:evil_lol: -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Stadko bada grubość pokrywy lodowej, Golden na wszelki wypadek postanowił zostać na "brzegu" ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/p1240253.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7774/p1240253.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/p1240280y.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7859/p1240280y.jpg[/IMG][/URL] Czekam jeszcze na zdjęcia od aikowo :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nuri weekendowa :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/p1240218.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9463/p1240218.jpg[/IMG][/URL] Mistrzyni pierwszego planu ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/p1240307.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4167/p1240307.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/p1240308.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6250/p1240308.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/p1240309.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/64/p1240309.jpg[/IMG][/URL] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Stadko bada grubość pokrywy lodowej, Golden na wszelki wypadek postanowił zostać na "brzegu" ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/p1240253.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7774/p1240253.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/p1240280y.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7859/p1240280y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/p1240283.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4052/p1240283.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/p1240153.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1314/p1240153.jpg[/IMG][/URL] Rozmazana Szirunia pozdrawia ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/p1240130y.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/8852/p1240130y.jpg[/IMG][/URL] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Z moją osobistą Nelką, której też marznie doopka na spacerach odkąd jest ogolona - musiała pożyczyć od Fundacji Mikropsy gustowny kubraczek! :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/p1240324.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7641/p1240324.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/p1240204.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8199/p1240204.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/p1240213.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5972/p1240213.jpg[/IMG][/URL] Mistrzynie drugiego planu ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/p1240307.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4167/p1240307.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/p1240308.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6250/p1240308.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/p1240309.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/64/p1240309.jpg[/IMG][/URL] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Z Liją - adoptowaną przez koleżankę trzy miesiace temu sunią z Zamościa :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/p1240171v.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/594/p1240171v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/p1240173i.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9390/p1240173i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/p1240336.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4306/p1240336.jpg[/IMG][/URL] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za ogłoszenia! :Rose: Szira weekendowa :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/p1240188.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2746/p1240188.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/p1240191.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/5177/p1240191.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/p1240340.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4079/p1240340.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/p1240343.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3617/p1240343.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/p1240357j.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6583/p1240357j.jpg[/IMG][/URL] -
Stadko bada grubość pokrywy lodowej, Golden na wszelki wypadek postanowił zostać na "brzegu" ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/p1240253.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7774/p1240253.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/p1240280y.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7859/p1240280y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/p1240283.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4052/p1240283.jpg[/IMG][/URL]
-
Mistrzynie drugiego planu ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/p1240307.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4167/p1240307.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/p1240308.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6250/p1240308.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/p1240309.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/64/p1240309.jpg[/IMG][/URL] z Pixelkiem :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/p1240299f.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3905/p1240299f.jpg[/IMG][/URL] Z Goldenkiem :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/p1240237.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7594/p1240237.jpg[/IMG][/URL]