[quote name='kora78']dostalam odp. pan z poznania. pyta, jak on na koty, bo koty maja.
bede brala niedlugo baxtera do transportu to moze wtedy krecika na koty sprawdzimy. przez ten czas kogos w poznaniu do wizyty sie poszuka. o ile pan nadal bedzie chetny.
pytal tez o rodzaj karmy, czy suche, czy gotowane. na wizyte sie zgodzil. czekam na odp o nr tel i adres.[/QUOTE]
brzmi dobrze. Z tymi kotami to ciezko bedzie.
Zauwazylyscie ze ostatnio kazdy sie o te koty pyta, nie wiem czy ludzie sie tak zakocili, moda jakas na kota? Kiedys az tyle zapytan o stosunek do kota nie bylo