Jump to content
Dogomania

kizimizi

Members
  • Posts

    9424
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kizimizi

  1. szukam kogos na wizyte pa w Poznaniu w okolicach Wilda - mam nadzieje ze nie pomylilam.
  2. no i problem z jajkami z glowy
  3. marta mam nadzieje podalas link ;) Informuje, ze pospamowalam Misie. Mam nadzieje, ze zejda sie ludzie na watek. A ty Kora napisz w 1 poscie jak Misi sytuacja wyglada i zmien tytul prosze! ;)
  4. haha Parowka no fakt! :D czuje ze Simon bedzie rownie wyzwaniem. Jesli on taki gadatliwy to najlepszy bylby mu dom z ogrodem bo wystarczy dzrwi otworzyc i "problem z glowy" ;)
  5. Baxter na 1!
  6. a bambino jeszcze nic nie mowila jak tam Misia
  7. Kora dzwonila do ciebie pani w sprawie Barneya? Mialam meila wiec podalam jej twoj nr powiedzialam jej tez o Keksie bo on odpowiadal jej oczekiwaniom
  8. eh biedny Mirus :( To Kara za rzucanie sie na inne psy! Macie jakies zdjecia zagipsowanego Mirka? To lapa ogolnie sie zlamala czy tylko palce? Jak sie czuje wogole?
  9. a na czym plega ta jego "specyficzność" na ktora moznaby przymknac oko?
  10. ale chyba wystraszona co?
  11. ostatnie zdjecie to chyba zaraz po kąpieli bo mina jak u zbitego psa ;)
  12. Jak sie Misia miewa? zapraszam i podnoscie to na Misie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239461-Dzieciece-ciuszki-na-Misie-sunie-pod-kreska-Do-konca-lutego%21?p=20380876#post20380876[/URL]
  13. [quote name='kora78']dostalam odp. pan z poznania. pyta, jak on na koty, bo koty maja. bede brala niedlugo baxtera do transportu to moze wtedy krecika na koty sprawdzimy. przez ten czas kogos w poznaniu do wizyty sie poszuka. o ile pan nadal bedzie chetny. pytal tez o rodzaj karmy, czy suche, czy gotowane. na wizyte sie zgodzil. czekam na odp o nr tel i adres.[/QUOTE] brzmi dobrze. Z tymi kotami to ciezko bedzie. Zauwazylyscie ze ostatnio kazdy sie o te koty pyta, nie wiem czy ludzie sie tak zakocili, moda jakas na kota? Kiedys az tyle zapytan o stosunek do kota nie bylo
  14. no to sie nam ladnie uklada :) Ok to teraz kasa ... kto cos da? Ps. Kora a moze by go ciachneli od razu jak juz u weta jest? Zadzwon moze i powiedz z ezabierzemy go pozniej od razu, moze sie uda
  15. Ps. [h=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239297-Misia-po-3latach-w-schronie-kt%C3%B3r%C4%85-trzeba-za-co%C5%9B-utrzyma%C4%87-w-pdt"]Misia po 3latach w schronie, którą trzeba za coś utrzymać w pdt[/URL][/h]Kora wez ten tytul zrob zeby jakos i rece i nogi mial- twoja tworczosc mnie wciaz zaskakuje! :D
  16. simon taki terminator? kto by sie spodziewal ....
  17. u mnie sasiad swego zcasu mial suke na krociutkim moze 2metrowym lancuchu i walczylam z nim. SDZ przyjezzdalo. Chodzi glownie o to, zeby ktos tam byl i sprawdzil czy aby na pewno przyjechali i czy cos zrobili. Mozesz do nich pozniej oddzwonic i zapytac sie czy juz byli i co w zwiazku z tym zrobia
  18. Satrina dzwon do SM oni maja obowiazek przyjechac jak mowi Kora. Wiem natomiast z doswiadczenie ze nic nie zmieni to. Moze z SDZ sie Walbrzyska skontaktuj, oni maja troche wieksza sile perswazji. Gdzie to wogole jest?
  19. wiedzialam ze zwieje, wiedzialam! Dobrze ze wrocila Bambino jak tam Miska sie ma?
  20. a jak Simon sie z innymi psami dogaduje? Chce sie juz bawic czy zlewka totalna? fotki fotki fotki!
  21. jestem, czytam czytam ... nie wierze!
×
×
  • Create New...