kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Blood możesz porozsyłać ten wątek? albo w m, albo jako ffy w popularnych wątkach? Nic się nie rusza tutaj, a czas leci. Trzeba go przycisnąć. po świętach trans jest w środku tygodnia. nie w pn -
Flip i Flap,znalezione na mrozie, oddane do schronu, oba w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
super! dzięki :) a ja dziś byłam w schronie,ale migiem i bardzo późno i już nie łaziłam ale się dowiedziałąm od opiekunki, że Flap nadal na kw, choć dziś 2tyg mija. bo szczepienia mają we wt i dopiero po szczepieniu pies może iść na boksy. Tam już będzie miał lepiej, bo więcej przestrzeni, czyściej i więcej widokó. Ale też więcej psów, potencjalnych pogryzień :( -
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
a rób, co chcesz, oby tylko pomogło :D -
dzięki leni za dodanie fot :) on jest śliczny, ale dość niewychowany i w tym problem. Jedni luzie, któzy go oddali drugiego dnia, napalili się właśnie na tego teriera tybetańskiego, przyjechali ze znajomą, któa taką sunię ma. Mówiłą, że on właśnie wyższy od jej suki. I nie ma sierści tak długiej i ogona tak zakręconego. W opiesie jest, że cierpliwe do dzieci, a on nie jest niestety. Też myślę, że dom znajdzie i szybciej, niż w pół roku ze względu na urodę, ale charakter do ułożenia. Paula, czy porobisz jakieś ogłoszenia?
-
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Albo masz takie skróty myślowe, albo tak mieszasz wszystkie psy i głupoty piszesz. Jaki koszta transportu? co Ty gadasz? przecież na śląsk ma za free, potem z Bonsai, jak zrozumiałąm też za free do Krakowa. Więć jakie 100zł? za co? -
bywałąm u Joszi. Ale jak zobaczyłąm, że jedzie do ds, to juz nie wchodziłąm. w Twoim banerku zn ó weszłąm, bo byłąm w szoku, że szuka domu. A jednak pojechałą i ma się super :) Niekoniecznie Mania musi taka już zostać. Jak to mówią, tylko świnia nie zmienia poglądów ;) Więc Manię powinno dać się trochę chociaż ukrócić. Ale trzeba być konsekwentnym, każdy z domownikó, nie popuścić nigdy, bo całą praca na marne. tak, tak Mania ma super u Ciebie i dobrze,że jej się udało, bo inny by ją dawno znó oddał, lub prędzej uśpił
-
a jest nas aż 3 :( a w schronie psów średnio 200, wciąż nowe dochodzą, choć też wychodzą z adopcji schroniskowych ale teraz świąteczny zastój
-
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ale rufi ma banerek -
dziś w ogrodzie Aron miałą spotkanie z agresywnym do dzieci spanielem, który jedzie na dt, ze schronu. obaj chętni do zabaw, a nawet chcieli sobie dzieci robić i wtedy poburczeli na siebie Dziś rano Aron spotkał beagla na spacerze, któy chciał go zjeść wisząc na smyczy, Aron nie pozostałdłużny. Ze 2 dni temu taka sama syttuacja z innym, małym psem Więc, jeśli jakiś mały jest dla niego niedobry bardzo to on nie zawsze pozostaje dłużny
-
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
byłąm dziś w odwiedzinach u jamniora, przy okazji zabierania jego kolegi spaniela, któy wcale dobrym kolegą ne był, bo w całym kojcu właśnie spaniel jamniczka gryzł, zwłąszcza przy karmieniu. Pewnie dlatego jamniś wychudł. Wg opiekunki jamniś grzeczny, spokojny, nie skacze z radości, nie rzuca się na człowieka, na kraty, itp. biedny jest i smutny pogłąskałąm, ale, gdy inne psy rzucały się do krat, by je głąskać jamniś zazwyczaj chodził do tyłu, kręcił się, nie przepychał się przy psach. Mam fotki- komu wysłać, by tu wstawił?? Zapewne leszpe od tych, któe mamy, ale też nieidealne, bo on tak z tyłu, a przy kratach to z bliska i też tylko dzioba widać -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ciotki pies już w dt zaraz szczegóły edit Byłam niedawno wziąść psiaka. Opiekunka pokazywałą mi oświadczenie osoby, która oddałą psa, zaświadczające, że pogryzł dziecku rękę. Dziecko nie ma czucia w nadgarstku. Ręka byłą szyta. tydzień temu był wydany i tego samwgo dnia oddany, bo też pogryzł dziecko. Bardzo się cieszył, że wychodzi, ciągnął bardzo na smyczy, latał na boki, wąchał wszystko. W biurze wskakiwał łapkami na kolana, bawił się piłkami, ciągnął do drzwi. Poza schroniskiem kilka razy się załatwił. U mnie w domu na godzinkę, jedzie do marty0731 na 1 dzień. Z moim dt przyjacielsko nastawiony. W chwili obecnej siedzi przypięty w ogrodzie do nogi od stołu, bo mam małe dziecko. Czeka na wyjazd do marty0731. W aucie skakała po całym tylnim siedzeniu, piszczał, bardzo podekscytowany. Przy wysiadaniu zwymiotował. Na spacerku ciągnie, wącha ziemię non stop, idzie jakiś tropem. Sierść na grzbiecie ma mięciutką, śmierdzi tylko mokrym psem, nie schroniskiem jeszcze- poza tym mieszkał w domku z wykafelkowanym wybiegiem. Ma ze 2 duże kołtuny na każdym uchu, ale to pikuś. Jutro ma trans do Sosnowca. Nie wiem,jak tam w aucie usiedzi te 200km... Ma śliczną czerowną, parcianą obróżkę i linkową smycz czarno-czerwoną. Marta0731 kupiła. Brakuje, by dług wyrónać, ale marta już się tu rozliczy później. ciotki, prosimy o wsparcie, jeszcze na benzynę jutro do świdnicy brakuje aha, nie kąpiemy go, boimy się. -
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
no to w tytule zmieńmy transporter na dt na śląsku na tydzięn, dwa -
wysłałąm masę ślicznych fot leni czy możesz dodać tu kilka, by inne ciotki widziały, jaki on łądny? dodam w 1 poście, że tutaj są, żeby się inni do ogłoszeń częstowali
-
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
kizi wyżej pisze, że nie ma transportu ze slaska do krakowa. bedzie po swietach wiec trzeba na slasku dt -
mam już nowe fotki domowe idę na sacer porobić następne zaraz powysyłąm więcej do leni a tekst chyba tam trzeba 1 dłuższy i 1 krótszy. dobrze kojarze??
-
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
fundacji tu nie ma. we wro ewentualnie ale wro w transie omijamy a o wecie nie pomyslalam,ale wet ma miec transporter? chyba niee ale co z transportem? co z domem w nowym saczu? co za cisza? czas goni szukamy dt na slasku dla niego, az bonsasi go powiezie do krajkowa -
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
nikt nic ne wie o tych transportach???? jak wizyty? a transporter? bo czas goni, a tu cisza -
właśnie, są dla niej dobrzy i ją kochają, ale ja z nimi mam utrapienie KIZI ZMIEŃ TEN TYTUŁ TUTAJ WRESZCIE!
-
ok, wkleiłam w 1 post
-
ja jej robiłąm allegro. Ty mi wysłałaś ten tekst i usunęłąm go, więc się nie odzywałam nic o tekście zmień tylko, że wychdziłą przed BUDĘ, by wyprostować kości, a nie przed KOJEC. i dodałąbym jedno słowo, że nie do mieszkania. Jest dużo o budzie i ogrodzie, ale trzeba dobitnie napisać, że nie lubi być zamknięta w 4 ścianach
-
[quote name='zuziaM']Wlasnie w przypadku Buni to nad tym sie bardzo powaznie nalezy zastanowic ........[/QUOTE] niefortunnie sformułowałaś odp. wyszło, że wg Ciebie ten dom jest zły dla Buni. Mnie chodziło o to, że nie jest to dom idelany, bo dla mnie babka jest jakaś dziwna. Mam lekkie problemy ze starszymi ludźmi, któzy wzięli od nas innego psa i nie chciałąbym, by to się powtórzyło. Bo psa kochają, ale ciężko nam się z nimi współpracuje. Nie mówię o domu patologicznym, ale samo to,że babka wciąż odkłąda nawet głupi telefon do nas, nie odbiera, bo ma wnuki w domu, to znaczy, że ten dom nie jest idealny.