Jump to content
Dogomania

Lacia

Members
  • Posts

    803
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Lacia

  1. Poza tym to nie każdy który bedzie chciał przelać pieniądze i mu się od razu nie uda to zadzwoni do mnie, pewnie częśc osób zrezygnuje.
  2. A czy wystarczy jak podam samo imie i nazwisko? bez adresu?
  3. mamy problem bo ludzie chcą wpłacać pieniądze a nie mogą bo muszą podać adres odbiorcy.
  4. Pani która dzwoniła bo przelewa pieniadze na Miecia, powiedziałam że w przelewie ma napisać w komórce odbiorca "wolontariusze na rzecz bernardynów" Może być? Bo imienia i nazwiska bico jej nie podałam
  5. A co do telewizji to wypadło mi z głowy. jak będe miała chwilę to do nich zadzwonie, ale znając ich to pewnie przyjadą.
  6. na portalu radia elka jedna Pani napisała że chciała przelać pieniądze ale nie może bo musi podać dane konta. Co mam jej napisać żeby wpisała?
  7. Popróbuje w domu. Bo chyba trochę mi to zajmie. Poza tym dziś przyjedzie do mnie gazeta z Poznania, napisać artykuł o Mieciu. Powoli się rusza akcja w mediach.
  8. Kurcze zaraz spróbuje ale jak narazie to mnie szef goni za niepracowanie.
  9. [url]http://elka.fm//content/view/39789/80/[/url]
  10. Artykuły o Mieciu poszły już do gazety. Nietety nie ukażą się tak jak chciałyśmy we wtorek i w czwartek, ale w piątek i czwartek. W radiu już informacja już leci. Teraz tylko trzeba poczekać na reakcję ludzi. Miejmy nadzieje ze będze dobrze.
  11. Dzisiaj Miecio się tarzał w śniegu, także psychicznie ochłonął i zaczyna żyć jak prawdziwy psiak. zaczyna również piszczeć, a czasami nawet szczekać w piwnicy. Nie chce być sam..
  12. A co do fotek to Macia je ma i pewnie jak będzie miała chwilkę to wstawi.
  13. Jeżeli chodzi o ogłoszenia a raczej artykuły w gazetach to teraz jeszcze je przerabiałam jak ten dt w Poznaniu nie wypalił. Ale będą napewno. Może jak się uda to TV też przyjedzie.
  14. Dzisiaj jak Mieciowi powiedziałam "uwaga" (tzn ze jakaś przeszkoda była przed nami) to się zatrzymał spuscił łepek i wywąchiwał co to takiego. bardzo szybko się uczy. Drogę do domu i przejście przez piwnicę ma już praktycznie opanowane. Dzisiaj tylko jak mój drugi pies zszedł na dół to Miecio był tak podekscytowany (tzn powarkiwał i machał ogonem jednocześnie), że wpadł na kocią kuwetę i rozsypał piasek. Miecio jest naprawde wyjątkowy, na spacerach idzie krok w krok za mną, jak chcę się załatwić to po prostu przystaje i czeka az ja też się zatrzymam. Dopiero wtedy się załatwi.
  15. Narazie w sumie niczego nie potrzeba poza domkiem dla Miecia. W piwnicy ciepło ale on jest tak spragniony kontaktu z człowiekiem że jak tylko od niego wychodzę to się pcha do dzwi tuż za mną zebym nie zdązyła ich zamknąc. jest bardzo kochany. a co do kosmetyczki to Macia ma zdjęcia jak był mokry, wygląda strasznie, chociaż i tak najgorzej jest jak się go dotknie.
  16. Miecio był dzisiaj u kosmetyczki. Był kompany, miał obcinane pazurki, itd. Zachowywał się rewelacyjnie, pozwalał sobie robić wszystko. Leciała z niego czarno - brunatna woda z masą martwych pcheł. Coś okropnego. Teraz nasz kawaler jest czysty i pachnący. Ma tak pieką, jedwabistą i miekką siersć, że najchetniej wzięłabym go ze sobą do łóżka :)
  17. Kurcze dziewczyny jesteście super. Nie myślałam że tak szybko zareagujecie. Dziekuje bardzo. Miecio jest niesamowity, jak go przestaje głaskać to trąca mnie pyszczkiem, jak to nie pomaga to kładzie na mnie łapkę. U mnie w piwnicy może siedzieć tyle ile chce, ale wiadomo to nie są zbyt dobre warunki. Poza tym to ja też daje 50 zł
×
×
  • Create New...