-
Posts
803 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lacia
-
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[url]http://elka.fm//content/view/39789/80/[/url] -
Dzisiaj jak Mieciowi powiedziałam "uwaga" (tzn ze jakaś przeszkoda była przed nami) to się zatrzymał spuscił łepek i wywąchiwał co to takiego. bardzo szybko się uczy. Drogę do domu i przejście przez piwnicę ma już praktycznie opanowane. Dzisiaj tylko jak mój drugi pies zszedł na dół to Miecio był tak podekscytowany (tzn powarkiwał i machał ogonem jednocześnie), że wpadł na kocią kuwetę i rozsypał piasek. Miecio jest naprawde wyjątkowy, na spacerach idzie krok w krok za mną, jak chcę się załatwić to po prostu przystaje i czeka az ja też się zatrzymam. Dopiero wtedy się załatwi.
-
Narazie w sumie niczego nie potrzeba poza domkiem dla Miecia. W piwnicy ciepło ale on jest tak spragniony kontaktu z człowiekiem że jak tylko od niego wychodzę to się pcha do dzwi tuż za mną zebym nie zdązyła ich zamknąc. jest bardzo kochany. a co do kosmetyczki to Macia ma zdjęcia jak był mokry, wygląda strasznie, chociaż i tak najgorzej jest jak się go dotknie.
-
Miecio był dzisiaj u kosmetyczki. Był kompany, miał obcinane pazurki, itd. Zachowywał się rewelacyjnie, pozwalał sobie robić wszystko. Leciała z niego czarno - brunatna woda z masą martwych pcheł. Coś okropnego. Teraz nasz kawaler jest czysty i pachnący. Ma tak pieką, jedwabistą i miekką siersć, że najchetniej wzięłabym go ze sobą do łóżka :)
-
Kurcze dziewczyny jesteście super. Nie myślałam że tak szybko zareagujecie. Dziekuje bardzo. Miecio jest niesamowity, jak go przestaje głaskać to trąca mnie pyszczkiem, jak to nie pomaga to kładzie na mnie łapkę. U mnie w piwnicy może siedzieć tyle ile chce, ale wiadomo to nie są zbyt dobre warunki. Poza tym to ja też daje 50 zł