-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab'] Divia_gg czy Rubi to ta, która ze mną podróżowała?[/QUOTE] Tak ta sama, ta co na amstaffa nawarczala;) Dzis podobno zwarczala jakas suke na spacerze. Taki maly agresor sie robi z dziada kochanego:) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/180559-Przyjacielska-sunia-tylko-pare-dni-by-nie-trafic-do-lasu-lub-umieralni-PILNE-210zl?p=14175483&viewfull=1#post14175483"][IMG]http://2k12.eu/linkizonki/suczka.jpg[/IMG][/URL] Taki znalazlam tzn na pierwszej jezd...Ale cos nie idzie podlinkowanie. Przydal by sie nowy, ale zielona jestem jak cholera w te klocki :oops: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']A my z Rubi tez czekamy,gdy nas odwiedzisz w Olsztynie...;)[/QUOTE] hehe, chcialabym tylko to juz wyprawa z co najmniej jednym noclegiem:) A tu chwila moment, poza tym to bylo tak bardziej przy okazji, bo Hubert na ryby wybywal. Olsztyn narazie ciezko osiagalny, ale kto wie, kto wie;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I tak tez umiem:) [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi636/43afd351002979504ca076d1[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1243/63aa9d90002b88a24ca076d4[/IMG] Poznala mnie, poznala;) Chyba :cool3: [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2938/7870a0430022c2fd4ca076d6[/IMG] I taka jestem usmiechnięta:) [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2610/9267fa5b000413c94ca076d7[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeszcze z wiesci.[B] Dostalam 50 zł[/B] od mojej cioci Bożeny :evil_lol: na jedzenie dla Bolmina. Psiaka widziala jeszcze za czaswo bezdomnosci na Bolminie, mowila mi o nim, mialalam nawet jechac mu zrobic zdjecia, ale maz Ewy byl szybszy :cool3:. W kazdym razie przezywala bardzo i bardzo sie ucieszyla ze juz bezpieczny. P[B]ieniadze te dala na karme. [/B]Kupie ile sie da za to i podrzuce do Ewy B. Chyba ze jakies inne miejsce Ewa wskaze;) A teraz wiesci ze swiata:) Wczoraj z Hubertem bylismy odwiedzic...Luśke:) Pamietacie ta krówke ode mnie ze wsi :evil_lol: Mieszka krówka po Krakowem i jest pania na wlosciach. Pelen luz i wypas. Lusia robi co chce, spi w domu lub za zewnatrz jak za goraco. Chodzi z Panstwem na spacery i to bez smyczy bo sie pieknie pilnuje. Panstwo zakochani. Oczywiscie Lusia jest przemadra :evil_lol: Łape daje - choc trzeba sie troche nameczyc :cool3: i ogolnie bardzo zadowolenia. Mowia ze juz przezyla swoje a teraz ma miec spokoj. Ma jeszcze pewne leki i nieufnosci, ale juz widac jak jest wyciszona i szczesliwa. I chyba nas poznala, bo po chwili moglam z nia robic co chcialam, a tak do obcych sie nie zachowuje. A jak odjezdzalismy nawet nie podeszla do bramy, zeby nam pomachac, malpa jedna. Tak to mozna psy wydawac:) A to gwiazda moja kochana (nie jest taka gruba, a ma ogromnie duzo siersci, jak to Luska): Odpoczywam [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1024/0bed8725000776024ca076cc[/IMG] A tu z Pancią (nie pytalam o zgode stad troszke zamaskowalam Pania) [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2072/6fd0c32a001931f14ca076cd[/IMG] [IMG]http://i3.fmix.pl/fmi824/d129bce5001d71894ca076ce[/IMG] czesanko: [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi615/b05ce4e7000154704ca076d0[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wstawiam watek Lori i coreczki (mjemy nadzieje, ze rozniez i synka jak sie znajdzie..) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193480-Wymodlili%C5%9Bmy-lesze-%C5%BCycie-spod-palet-u-ksi%C4%99dza-z-g%C5%82odu-i-ch%C5%82odu.Pom%C3%B3%C5%BC-nam..?p=15443636#post15443636[/URL] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJ3MJda-4pI/AAAAAAAAD8E/epcW1sAge3k/DSC08967.JPG[/IMG] Córeczka: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJ3MKT_hURI/AAAAAAAAD8I/4KQwBEBdABY/DSC08970.JPG[/IMG] Czyz nie cudeńka? [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJ3MI38NelI/AAAAAAAAD8A/N3dDL1cxDz4/DSC08964.JPG[/IMG] -
[CENTER] [URL="http://img181.imageshack.us/i/dsc09766.jpg/"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6953/dsc09766.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img821.imageshack.us/i/dsc097291.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8872/dsc097291.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img36.imageshack.us/i/dsc09733u.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4124/dsc09733u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img52.imageshack.us/i/dsc09734a.jpg/"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2064/dsc09734a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img135.imageshack.us/i/dsc09735a.jpg/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1754/dsc09735a.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
[CENTER] [SIZE=3][B][SIZE=2]Lori w DS w Końskich;) Iskierka - córeczka Lori - juz w DS w Katowicach:loveu: Gloria w DS k. Kielc:) [/SIZE] [/B][/SIZE] ***************************[B] [U]Świeże wieści[/U][/B] ************************** [LEFT][U][B]04.2011 [/B][/U]Gloria po dluuugim czasie znalazla swoje miejsce na ziemi:) W świętokrzyskim DS:)[U][B] 13.11.2010[/B][/U] Lori została przywieziona z powrotem w świętokrzyskie strony. Zamieszkała w Końskich [/LEFT] [LEFT][U][B]09.10.2010[/B][/U] [/LEFT] [I]Rudy, okazal sie Rudą i nazwana jest Gloria. Sunia byla w ciazy, juz po sterylce i jest u p. ANi, ale nie moze tam zostac. PILNY tymczas.[/I] [/CENTER] [U][B] 04.10.2010[/B][/U][CENTER][I]Iskierka pojechała do swojego domku :loveu::loveu:[/I] [/CENTER] [U][B] 26.09.2010 / relacja Jaagi:)[/B][/U][B] o mamie Lori i Iskierce[/B] [CENTER][I]Dziewczyny są intensywnie odrobaczane. Dziś Iskierka zrobiła kupę z kupy, a nie robali. Biedne były dosłownie zjadane przez tasiemca i glisty. Ciągle myślę o białasku. Lori jest niesamowicie czystą i grzeczna sunią. Ideał psa. Pół nocy spędziła na parapecie, bo wyżej nie dało się, a chciała być jak najbliżej dziecka. O swojej sunieczce zdaje się już zapominac, widocznie uznała, że jest wystarczająco duża, żeby się usamodzielnić. Iskierka sama podchodzi już do wody, sama je, ale jeszcze i tak jest na mleku mamy. Za to znowu pół nocy szczekała i warczała. Chowie się pod regał i obszczekuje wszystko. Do bloku raczej nie nadaje się, jesli dalej bedzie takim szczekaczem, bo pewnie wszyscy sąsiedzi mieliby zarwane noce. Zdecydowanie charakterna mała, całkiem inna, niż matka. [/I][I] ****************************[/I][U][B] HISTORIA[/B][/U][I] *************************** [/I][/CENTER] W czwartek - 23.09.2010 - Erka, Linssi i Ewelinka pojechały zaszczepić i sfocić Lorda, jednego z kieleckich podopiecznych. Będąc na miejscu dowiedziały sie o sytuacji psowej na plebanii...Sytuacja ta pozostwaiała wiele do życzenia...Dowiedziały się,ze na terenie plebanii oszczeniła sie malutka suczka. Okazało sie że sunieczka zabiedzona bardzo, chudzinka wybiegła do nich . A szczeniorki, dwa, przecudnej urody znalazły pod dechami . Oczywiście ani śladu nawet miski z wodą, nie mówiąc o jedzeniu. Szczeniorki puchate , ale jak się wzięło do reki, to widać ,ze nawet one chudziutkie, a brzuszki zupełnie wklęsłe. Pod tymi dechami, na gołej ziemi. Sucha karmę połykała dosłownie, musiałysmy przynosic wodę. Wyszedł ksiąz niezbyt zadowolony,że weszły na jego teren, choc dzwoniły na plebanie wczesniej i nikt nie otworzył. Cos zaczął przebąkiwać, że sunia chyba jest ze wsi, bo ktos rozpoznał,że to jego, co oczywiscie okazalo sie nieprawda. J[B]ak udalo sie ustalic, sunia zostala wyrzucona z domu, gdzie stwierzili, ze nie rasowa wiec niewarta trzymania. Probowano ja nawet wrzucac do rzeki...I na pewno nie po to by nauczyc ja plywac :-( !!![/B]:crazyeye: I tak malutka jakos sobie radzila do teraz, a do tego z maluchami. Sunia i maluchy nie miały tam ani jedzenia, ani schronienia, przecież maluszki nie moga leżeć na gołej ziemi.. I znow niezawodna Jaaga zaoferowala tymczas dla rodzinki. Dziewczyny udaly sie tam ponownie...Byl transport, byl tymczas, a tymczasem okazalo sie, ze jednego malucha - pieska bialego - nie ma. Ksiądz wydal go gdzies i nie chce powiedziec gdzie. Najgorsze jest to, ze psiaki powinny byc jeszcze przy matce, nie wiemy czy sobie poradzi, czy go robaki nie zeżrą, bo sadzac po malutkiej suczynce jest strasznie zarobaczony. Lori - matka ma slady tasiemca... Lori to cudowna sunia. Malutka, nieprzecietnej urody. Jest przekochana, grzeczna i czysta w domu. Do tego uwielbia dzieci. Za coreczka Jaagi az wdrapywala sie na parapet skomlac, zeby byc blizej niej, kiedy to coreczka Jaagi spala na lozku pietrowym. Doskonale wie, ze najlepiej w lozku. To jest po prostu kolejny kielecki PSI IDEAL. Suczka nazywa sie Iskierka i jest charakterna. Oprocz niezwyklej urody misia mala ma charakterek :D A to bohaterowie naszego watku: [CENTER]LORI: [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/s3.jpg[/IMG] Iskierka: [URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/s1.jpg[/URL] ###################______:placz:______[B]Gloria_[/B]____:placz:______################ Gloria jest radosnym psem, ale widać, że się boi. Ma podkulony ogon, ale i tak nim zamiata. W mieszkaniu dałam jej trochę smakołyków przeszła trochę no i potem trzeba było ją na spacer wyciągnąć...było ciężko, ale się udało. Po schodach rzucałam smakołyki i bez problemu wyszła z klatki, ale na dworze było gorzej. Co ktoś przechodził to Gloria się kładła i nie chciała się potem ruszyć, no ale jakoś udawało mi się ją przekonać. Cieszyłam się, że wszystkie swoje sprawy załatwiła na dworze, bo to już kolejny krok dalej. Ale potrzeba pracy nad nią, a tu jak wiadomo jest ciężko. Ja będę przyjeżdżać tak często jak tylko będę mogła, bo potrzebuje spacerów gdzie wszystko będzie odbywać się spokojnie bez ciągnięcia na siłę. Gloria juz nieco doszla do siebie, spacery jej juz nie paralizuja. Jest mega cudowna i madra sunieczka;) [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0282.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0288.jpg[/IMG] [URL="http://img230.imageshack.us/i/p1016202.jpg/"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/862/p1016202.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://img192.imageshack.us/img192/2363/p1016200.jpg[/URL] [URL]http://img707.imageshack.us/img707/2554/157gd.jpg[/URL] [URL]http://img827.imageshack.us/img827/9416/199k.jpg[/URL] [URL="http://img824.imageshack.us/img824/5614/101020gloria3.jpg"]http://img824.imageshack.us/img824/5...020gloria3.jpg[/URL] [URL="http://img229.imageshack.us/img229/527/101015gloria2.jpg"]http://img229.imageshack.us/img229/5...015gloria2.jpg[/URL] [URL="http://img204.imageshack.us/img204/535/101020gloria1.jpg"]http://img204.imageshack.us/img204/5...020gloria1.jpg[/URL] [URL]http://img403.imageshack.us/img403/9328/101020.jpg[/URL] [URL]http://img176.imageshack.us/img176/3083/166d.jpg[/URL] [URL]http://img221.imageshack.us/img221/3136/165ph.jpg[/URL] [URL]http://img229.imageshack.us/img229/1694/160hk.jpg[/URL] [URL="http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0282.jpg"]http://i566.photobucket.com/albums/s...s/DSC_0282.jpg[/URL] [SIZE=2][COLOR=Red][URL="http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0284.jpg"]http://i566.photobucket.com/albums/s...s/DSC_0284.jpg[/URL] [URL="http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0298-1.jpg"]http://i566.photobucket.com/albums/s...DSC_0298-1.jpg[/URL][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Cioteczki, założycie Lori i Iskierce wątek? Nie potrafię wzruszać ludzi tekstami, wiec mój byłby "suchy". Nawet zdjęć nie mam jak wkleić. Wysłałam fotki Divii, ale chyba Jej nie ma, bo nie wstawiła tu jeszcze. Wątek jest warunkiem ustawienia Lori w kolejce sterylkowej, dlatego jest tak ważny. [/QUOTE] jaaga dostalam, juz przygotowalam nawet do wgrania, ale musialam szybko wychodzic z domu. Dzis tez zaraz wychodze i bede wieczorem. Zdjecia wstawie jutro, juz mam wszytsko przygotowane. A i watek moge zalozyc, bo dwa mi odeszly teraz wiec spoko. Tylko prosba o rozeslanie jak zwykle...Ale jutro juz... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to superancko:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ewa fenki w domach? Ło matko dawaj znac bo ja wlasnie mialam je gdzieniegdzie powrzucac;) Wszystkie gady juz grzeja doopki? Fajnie;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
NO to niezle...Kuźwa zawsze cos... Przeciez miala mowione... A co do psiaka to zgadzam sie z Toba Jaaga, bo to loteria jest. Pamietacie Mitzi. Gada chodzilam karmic miesiac a potem dwa dni lapania bylo, bo tez przeciez na dwa metry sie zblizala i uciekala. A po zlapaniu, co? Od razu przytulak i pieszczoch. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Moze jak sie go zlapie okaze sie super psiakiem, ale to jest moze...Dlatego osobiscie przychylalabym sie za zrobieniem mu schronienia. Bo Linssi ma racje, co z nim potem? Juz Gorka siedzi rok i narazie bez perspektyw... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko no to super, juz zaczelam male kroki w oglaszaniu jej robic. Tata tez wczoraj pokazywal jakims znajomym mala, wiec moze sie z nia cos uda zrobic:) Mieli sie naradzic z rodzinami, ale nie nastawiam sie jakos specjalnie... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A genialne sa, wszystkie tsy;) A bialasek to juz w ogole wymiata. Rzeczywiscie wygladaja na grubaski, ale niedzwiedzia siersc robi swoje...:( -
[quote name='erka']Nigdy za tymi ludźmi nie trafisz:shake:. Gdyby to było przypadkowe rozłączenie, to pewnie juz by zadzwonił drugi raz. No nic, czekamy nadal.[/QUOTE] Moze mu sie karta skonczyla i liczyl ze ktos oddzwoni...Juz sama nie wiem, bo tak sie w polowie rozlaczyc to dziwne...Moze kasy mu bylo szkoda...
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Suczne z Czerwonej Gory nazywam Rita i tak ja bede oglaszac. A kiedy sie szczepi szczeniaka? W jakim wieku i jaka to szczepionka jest? [B]Erko czy moge w ogloszeniach Twoj nr tel dac? [/B] -
[B]Szczota - [/B]suka pracująca:) Sunia jest przedewszystkim ... gruba, ale oprocz tego jest cudowna, wyglada jak pies z kreskowki. Sunia jest w pracy u mojego taty. Ja bym jednak marzyla o domku dla niej. Moze jest jakis amator przyjacielskich tłustych kudlaczy? Sunia jest lagodna, choc ze swojego terenu kota czy psa pogoni. CO do kotow, to goni, ale nie zjada, raz nawet male koty w paszczy nosila. Dzieci uwielbia, codziennie odprowadza je na przystanek, co daje jej mase radosci. Inne psy, hmm toleruje, ale te co zna. Szczota jest wysterylizowana, zaszczepiona na wsiecklizne i odrobaczona. Ma kolo 5-6 lat. No i jest genialna... A to SZCZOTA[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCNtj0wEI/AAAAAAAAD5c/84IsYA6Xwks/P1100816.JPG[/IMG] Ale o so chodzi??[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCPXHhbFI/AAAAAAAAD5k/QWa5DXlfJKE/s512/P1100818.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCQLD1C9I/AAAAAAAAD5o/XYoURy4HPkM/s512/P1100819.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCQjTFIXI/AAAAAAAAD5s/vU2jBql8APA/P1100821.JPG[/IMG] Historia jej jest ... krotka.. Pojawila sie na Czerwonej Gorze pod Kielcami, tam pracuje moj tata. Mial juz wtedy dwa psy (Brutus i Pudzian sa do dzis oczywiscie, staruszki juz takie) i byla sunia jeszcze inna. Ale jak kobitki ja wziely na strylke to juz jej nie oddaly, poszla gdzies do DS. I wtedy znikad - jak to zwykle bywa - pojawila sie Szczota. Szturmem zdobyla serce mojego taty mimo watpliwej urody[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] i zostala jak pies "pracujacy". Tak wiec historia jest taka, ze pewnego dnia sie pojwila, psy ja zaakceptowala, ona stwiedzinla ze sie nigdzie nie wybiera i zostala. I tata ma teraz 3 psy w pracy. Tylko tam o tyle jest dobrze, ze 24 h pracownik zawsze jest, maja miche - az za duzo i lataja luzem, a w ziemie wlaza do biura. Niby nienajgorzej, ale ona jest genialna i widac ze kiedys miala swojego ludzia, chocby po tym, ze umie podstawowe komendy, uwielbia byc czesana, lubi jezdzic samochodem. Takie ludzkie zachowania ma.[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] I marzylabym o domku jakims super dla niej...Bo jest genialna :loveu: W gre wchodzi tylko dom staly. Bo sunia oczywiście moze byc u mojego taty, nic nam nie potrzeba, tylko DOMKU. Kontakt: [email][email protected][/email] 600 797 313 Szczota jest gruba, wazy na pewno ponad 30 kg. Powinna duzo mniej. W miejscu gdzie jest jest niemozliwe dopilnowanie jej jedzenia, bo chodzi luzem i tu podje tam podje i tak to wyglada....[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Aga wiem, ze cos tam Ci sie kroi drugiego, ale jakby nie to moze ta sunia z Czerwonej Gory by Ci sie nadala?? Wiek podoby i gabaryt tez i na upartego kolor tez;)