Romka
Members-
Posts
35738 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Romka
-
Dyzio jedzie do domu w niedzielę,hotelik jest już umówiony z panią.
-
Dziewczyny już wybrałam i była to najtrudniejsza decyzja adopcyjna jaką przyszło mi podjąć.Po porannym telefonie Jo37,nie wiedziałam jaką mam podjąć decyzję.Obydwa domki w ocenie Jo37 są super,świadome i rozumiejące potrzeby psiaków.Przyznam szczerze,że skłaniałam się w kierunku domku przy ulicy Suwalskiej ale dziś po rozmowie z Jo podjęłam decyzję,że wybieram domek przy Hożej. Kierowałam się tylko i wyłącznie dobrem Dyzia.Uznałam,że w domku przy Hożej, Dyzio będzie miał cały czas zarówno towarzystwo psie jak i ludzkie.Dyzio był przyzwyczajony do towarzystwa Lilki,teraz będzie miał małą Teklę.Tekla także potrzebuje psiego towarzystwa,więc i ona będzie miała Dyzia.Pani z Hożej jest na emeryturze,może poświęcić dużo czasu psiakom.Dyzio to bardzo spokojny psiak,więc spacerki na trawiastych skwerkach jako poranny spacer powinny mu wystarczyć.Długie spacery będą w parku Agrykola.Wakacyjne wyjazdy do Juraty dwa razy w roku,tak zapowiadają się wkacje Dyzia.Gdyby pani nie mogła sprawować opieki nad psiakami,tak jak teraz w czasie wyjazdu,opiekę nad psiakami przejmie syn pani. Rozmawiałam z domkiem przy Suwalskiej i przekazłam swoją decyzję,ufam ,że pani zrozumiała co mną kierowowało.Jo37 ma zaproponować państwu pomoc przy szukaniu innego psiaka.Domek jest bowiem godny polecenia.
-
Nutka,maleńka suczka przerzucona do schroniska JUŻ W DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny,pan nie zadzwonił,ale...zadzwoniła dziś do mnie pani z Łodzi,która zobaczyła naszą Nutkę na forum.Pani była kiedyś domem tymczasowym dla Fundacji Niechciane i Zapomniane.Niedawno odszedł jej piesek,teraz szuka psiaka.Jutro prawdopodobnie przyjedzie do schroniska,poznać Nutkę.Zna i akceptuje wizyty przedadopcyjne.Zobaczymy jak to się rozwinie. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Agnieszko,jak zawsze DZIĘKUJĘ!!!!!:lol: A nasz kolega Karol przysłał mi coś takiego,zobaczcie: [URL]https://www.youtube.com/watch?v=VE2uCRwY5vw[/URL] -
Nutka,maleńka suczka przerzucona do schroniska JUŻ W DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Pani z kontaktu od Myszy nie odbiera telefonów.Dzwoniłam 3 razy.Natomiast wczoraj ktoś pytał o Dyzia,pokazałam inne nasze małe psiaki.Panu spodobała się Nutka.Ma dzwonić jeśli podejmie decyzję co do adopcji.Czekam. -
Luka,wszystko wiem i dlatego nie mam konta na fb bo nie miałabym na nic czasu.Tu jest spokojniej i wszystko bardziej oswojone.Ale Fb ma siłę,której nie ma dogomania.
-
TEKILA ,młodziutka pitbulka WE WSPANIAŁYM DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Ja też tak myślę!!!!:lol:I też podglądam małą na Fb:lol: -
Pierwszy post już uzupełniony.Teraz trzeba obliczyć wydatki.
-
[quote name='magenka1']Deklaracje stałe Romka 20 zł (27.03.2014) Zachary 20 zł (27.03.2014) Bogusik 30 zł (za marzec 27.03.2014) Anula 30 zł (za marzec 27.03.2014) Docha 20 zł (31.03.2014) Yoany 15 zł (za kwiecień 31.03.2014) osoba anonimowa - 20 zł (III 01.04.2014) --------------------------------------------[SIZE=3][B] 155 zł koszt miesiączny to 270 zł brakuje nam 115 zł [/B][/SIZE] Wpłaty jednorazowe: Mela Jakimiuk 100 zł (26.03.2014) Zebrazebra 20 zł (27.03.2014) MikAga 50 zł (30.03.2014) Helena5 20 zł (30.03.2014) Jodrann 20 zł (31.03.2014) asl 5 zł (31.03.2014) bazarek TOSKA1 - 92 zł bazarek b-b 101 zł ------------------------------------[SIZE=4][B]408 zł [/B][/SIZE] ----------------------------------------------------------- [B]wszystko razem 563 zł[/B][/QUOTE] Bardzo dziękuję, a ja już przenoszę wszystko do pierwszego postu. [B][COLOR=#0000cd][SIZE=4]DZIĘKUJĘ TEŻ WSZYSTKIM ZA POMOC DYZIOWI!!![/SIZE][/COLOR] [/B]
-
[quote name='hop!']U Dyzia wszystko super. Czekamy na decyzję. Chciałabym, żeby DS zgłosił się po Dyzia zaopatrzony w identyfikator, obrożę, szelki i smycz. Podaję wymiary Dyzia: obwód szyi: 27-28cm, obwód klatki piersiowej: 46-47cm. Obrożę z identyfikatorem Dyzio powinien nosić stale, a w szelkach wychodzić na spacer. Ale mam wymagania. ;) Romka, obrożę i smycz, w których przyjechał Dyzio odeślę do Ciebie wraz z umową adopcyjną.[/QUOTE] Powiadomię domek o Twoich wymaganiach:lol:.Za smycz i obrożę dziękuję bo w schronisku wszystko się przyda.
-
[quote name='Anula']A kiedy nastąpi sprawdzenie drugiego domku? Dobrze by było to zrobić jak najszybciej i podjąć decyzję do którego domku ma trafić Dyzio.Szkoda trzymać ludzi w niepewności.[/QUOTE] Drugi domek będzie sprawdzony prawdopodobnie w piątek,pani wróci do domu z podróży i dopiero wtedy będzie to możliwe.Natychmiast po informacji od Jo37 powiadomię ,który domek wybrałam.Poinformuję też wybrany domek i podam numer do hoteliku.:lol: Teraz musimy jeszcze trochę poczekać.
-
[quote name='Toska1']Skoro Dyzia mieć nie mogą :) , to może trzeba im proponować inne psiaki ?! może dzięki temu inna psia bida znajdzie domek , niejako "przy okazji " ?[/QUOTE] Toska,robię to standardowo;)
-
A ja miałam znów 2 telefony w sprawie Dyzia,ale te dwa domki,które sprawdzamy są jednak najfajniejsze.:lol:
-
Nutka,maleńka suczka przerzucona do schroniska JUŻ W DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/0a633afff3fefa57f8cdaea25c597fa9,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6990d30e4d75cf2be9189284e0940253,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f79a5fcdda73b0d946846b53cf3ac02d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/7e5e49725bc2f3207b9e91c0eab3f0d7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/75f7d50cdcf54e8d0f4ea47f49472e23,10,19,0.jpg[/IMG] Im dalej od schroniska,tym mała mniej się boi.Wącha,rozgląda się,nie chodzi na ugiętych łapkach.Po sterylizacji będzie w boksach ogólnych... -
Nutka,maleńka suczka przerzucona do schroniska JUŻ W DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d038cc1d73fe3bfceddf1cf5b7cc50db,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6cea94b151cf37a35721da36219cbae4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d1867056d71920e857eed798999d1486,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2f37c9c8aa46452958897925aca9ae3b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d768101740d3b5b5d4985d3f73a67d46,10,19,0.jpg[/IMG] -
Nutka,maleńka suczka przerzucona do schroniska JUŻ W DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f7a838bbb1efa1c1377ead42692dd68a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ed73b942ac1c5fa34f365bb96cb987cc,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1f84a7c431c54855ca2a5d426947dc3d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/90f818e8569ddc2361d558d50aa56208,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/2e46b3a4634636f6c9a964d20f0b47d2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b06627662b1ccc42ec25bf1d5fec29cd,10,19,0.jpg[/IMG] -
Nutka,maleńka suczka przerzucona do schroniska JUŻ W DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/336c6f26ead6b7a694d3414776331ae0,10,19,0.jpg[/IMG] ...na pierwszym spacerku,wszystko wydaje się nowe i przerażające,najbezpieczniej jest wtedy w objęciach wolontariuszy: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/aca1f7391f90d8a19d07b9705006ed13,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/47c3ee879a82d7796fde2f17b41c42fc,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/c1b47f68c9d0eb7fbb86ef40374dcddf,10,19,0.jpg[/IMG] Nutka w objęciach Olivin,zobaczcie jak jest malutka -
Nutka,maleńka suczka przerzucona do schroniska JUŻ W DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6a95b5c86e55e4a69d37c598c643f7e0,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8ed7587e852004712f146ff0ea3e213d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/04cc7bef64a85e98bb351916fd183420,10,19,0.jpg[/IMG] I pierwszy po kwarantannie spacerek: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d880b21d39592ce4040b47be7eb1b4d4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e236414e34667547dcb8c8b82e428537,10,19,0.jpg[/IMG] -
MILA,labradorowata,czarna suczka z białym krawacikiem ZNALAZŁA DOM!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Alek mieszka teraz w innym boksie,do Mili wprowadzili się dwaj bracia:Reks i Pikuś: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c432dac00ad709ad004ce3ed341d49dc,10,19,0.jpg[/IMG] ...adoptowani ze schroniska jako szczenięte,teraz oddani po roku ponownie do schroniska.Po psiakach widać,że nikt z nimi nie pracował. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Tak pięknie mamy nad stawem koło schroniska: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b64d25a1a6329f4ae4ff527ab935da12,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/47dfc641f8697a777d26b7cee4de272b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/342ffe57f5e4a382f9c1f8ffa0a72079,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6fb282d73b58bc85db5fb1003cbb0f7d,10,19,0.jpg[/IMG] WIOSNA...:multi: -
Tak szczenięta Niwy grzały się w słońcu: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/10c2ac834d97e6242dcac5323c4bb7b0,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/39655c4d8db504754f84285a7eccaa8a,10,19,0.jpg[/IMG]
-
HELA i GUMIŚ szukają domu- pomóż!!!
Romka replied to uczeń czarnoksieżnika's topic in Już w nowym domu
Helusia: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/45b484c967ee9a9b551365f580153677,10,19,0.jpg[/IMG] Helusia,Gumiś i szczęśliwa Ofka; [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/93cc38c0ca743ea488c1540736eafb62,10,19,0.jpg[/IMG] Radosny pychol Gumisia: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/2dd5e21fc75bc15bc604005125f88170,10,19,0.jpg[/IMG] W oczekiwaniu na coś pysznego; [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/627930c29d2e4d994d86e5a4d96d0ea4,10,19,0.jpg[/IMG] Po powrocie do schroniska,psiaki dostały pysznosci ,które przysłała opiekunka Tekili; [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/005c13b40ca965d421bb0c446ddadc99,10,19,0.jpg[/IMG] -
Arno ma chore oczka,ropieją mu,dostaje kropelki.Trzeba chyba powtórzyć lekarstwa bo nie widać znaczącej poprawy.Zgłosiłam małego w poniedziałek do lecznicy. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/415bf8f73b2de41912cdd6c923cf9a13,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/7a431b4d36ff91b949f6b4e73fb1a113,10,19,0.jpg[/IMG] Arno bezp problemów pozwala na zakroplenie oczu.widać,że sprawia mu to ulgę.
-
Grej,nasz kochany...pobiegł za Tęczowy Most..żegnaj Greju...
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8ae1eec78680209bcfa54aafb73fc931,10,19,0.jpg[/IMG]