Witam wszystkie nowe obserwatorki naszego Niko!Dziewczyny ,Niko jest jednym z tych psiaczkow ,którym zajmujemy sie co sobota (tylko wtedy mozemy być w schronisku)!Jest ulubionym moim psiakiem i Dżerki,która do nas niedawno dołączyła!Zawsze wyłaskany,zawsze dostaje przysmaczek!W sobotę byłam w schronisku już o 7 00,razem z p.Markiem bylismy pierwsi bo Norka jechała do hotelu u Jamora a warunki pogodowe b yły fatalne!Wchodzę i co widzę psie towarzystwo z boksu gdzie szefowa jest Śniezka(oprocz Śnieżki,Borysek i Niko)spaceruje sobie po wewnętrznym chodniku między boksami!Okazuje sie ,żę nasz Niko jest nie tylko piękny ale i inteligentny bo jak powiedział mi p.Marek to on nauczył sie otwierać boks i psiaki z jego boksu wychodza na zewnatrz.Niko otwiera łapa zasuwkę!Kiedy podeszłam do furtki zamykającej wewnętrzny chodnik,Niko zaczął myśleć jak przedostać sie do mnie na dziedziniec schroniska!I wiecie co kiedy odkrylam jak mądry jest Nikuś to lubię go jeszcze bardziej!