Romka
Members-
Posts
35738 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Romka
-
A Dianka ma koleżanke od serca!Jak mi opowiadała Grazynka suczka ,która siedzi razem z Dianka w boksie i jest jeszcze bardziej przestraszona niż nasza Czarnulka polubiła Diankę razem bawia sie na wybiegu,tarzaly sie w sniegu,przewracaly w czasie zabawy!Dianka nie jest samotna ale jest z suczka ,ktora nie pokaże jej jak wyjsc ze skorupy!GRAŻYNKA ZADANIE MASZ ARCYTRUDNE!
-
[quote name='mamanabank']Zołzo mała, co Ty tu jeszcze robisz?![/QUOTE] No właśnie co ona tam jeszcze robi!Piękna suczka,kochany psi dzieciak!
-
Rozmawiałam dzis z pania ,która opiekuje sie Perełka,obiecała,ze syn zaloguje sie na dogomanii i pomoze nam przy szukaniu domku dla Perełki!
-
Dziewczyny może macie jakis pomysl na ogłaszanie Zadry,bo suczyna nie ma cos szczęscia!
-
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Romka replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do lecznicy w sprawie operacji oczka naszego Puszka!Jest to do zrobienia po nowym roku!Pani doktor sugerowała jednak,żeby to juz domek zakraplał oczka naszego Puszka po operacji ,podobno jest bardzo agresywny przy takim zabiegu!Pracownicy schroniska nie sa w stanie tego zrobic sami! -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Romka replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Możemy się już rozglądać za DT dla Puszka, macie coś na oku?[/QUOTE] No własnie macie cos na oku!Najlepiej cos takiego gdzie można by jeszcze dodatkowo socjalizowac dzikuska!A ideałem byłby dom gdzies blisko nas!Co za dużo wymagam? -
Dzięki Nika!Bardzo dziękujemy w imieniu Milki!
-
Bros zobacz zdjecia w albumie,mnie przekonują!
-
[quote name='bros']:bluepaw: Qurqa wytłumaczcie mi to , przeczytałam nowości i niby się cieszę, ale wewnętrznie jakoś taki dziwny niepokój czuję !? Wilk był u Jamora - byłam pewna że jest mu dobrze, a teraz , ciotki kochane powiedzcie mi że będzie miał najcudowniejszy domek bo zwariuję !!!! Wilk to taki szczególny pies:iloveyou:[/QUOTE] Bros,ufam ,że tak własnie będzie!
-
Dziewczyny to włsnie ja miałam tak intensywne świeta !A działo się to juz w pierwszy dzień świąt!W drugi pani rozmawiała ze mna az 2 razy,podalam telefon do Jamora!I jak widać juz w niedzielę nowi państwo Willego przyjechali do Jamora!A byli tam juz przed 10 00!Telefon do mnie z prośbą o możliwosc zabrania psiaka juz teraz,bo Warka jednak dośc daleko a Willi jest cudowny i to bedzie ten własnie pies o którym myśleli!Wykonalam telefon do Jamora ten potwierdził,ze państwu dobrze z oczu patrzy!Nasz Willy to teraz TORES! A co wygląda sie przecież jak tores!Willy juz na spacerze u Jamora poczul ,że nowi państwo przyjechali po niego!Zaprezentował sie godnie tak,że obszczekał nawet żone Jamora,kiedy nadchodziła z oddali!Państwo przyjechali z suczka (13 lat wzięta z Palucha),która miała zaakceptowac Willego .I tak też sie stało!Torres mieszka w domu z ogrodem ma swoja bude ale wolał spać na ganku!Poznał już caly teren i obszczekiwał wszystkich za płotem!Pani zadzwoniła do mnie po raz kolejny!Będą zdjęcia !Wizyta poadopcyjna już umówiona czekamy tylko na termin!
-
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
Romka replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku dla Antosia!Kto pokocha naszego psiaczka? -
[quote name='dżerka']no i nie napisze wierszyka dla sniezki..bo mi zle.. bo rzeczywiscie te zdjecia sprzed 3 lat i teraz to dowod jak jest zniszczona schroniskiem i jak potrzebuje domu.. i uwazam ze KAZDY pies zasluguje na dom,nie tylko sniezka... i jestem pelna morderczych uczuc do pseudoludzi,ktorzy zostawiaja takiego mlodego,pieknego,madrego psa jak sniezka w schronisku!!!![/QUOTE] Dżerka mam takie same mysli jak Ty!Dlatego zależy mi najbardziej na znalezieniu domku takim własnie psiakom jak Śnieżka i Antos!
-
[quote name='Kaja10014'][URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/8067/[/URL][/QUOTE] Kajka wiedziałam ,ze masz talent nie tylko fotograficzny!
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dżerka']przeczytalam na watku sniezki,ze romka nie bedzie w schronisku do 2010 czy wobec tego ktos moglby sie inny ze mna umowic dzis jutro w schronisku,chcialabym cos pomoc,mam czas a samej mi nie wypada...[/QUOTE] W schronisku jestesmy tylko w soboty!A wtedy najwazniejsze sa spacery i zdjęcia nowych psiaków!A w pozostałe dni szukamy możliwości ogłaszania naszych psiaków,wpisujemy się na watki i robimy wszystkie pozostałe czynności które zmierzaja do znalezienia domku dla psiaków!Jeśli w ten sposób będziesz mogła nam pomóc to Twoja pomoc będzie nieoceniona! -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']a ja się ciotkom łowickim pochwalę... jaki prezent mi splatał los... A 25 w drodze do teściów, w lesie, w rowie znaleźliśmy malutką koteczkę... Na razie szuka domu, ale kto wie, kto wie:) Miał być kiedyś drugi pies, ech:)[/QUOTE] Ocelot ,widze,że masz tak jak ja nikt nie widzi a ja widze!Tu: to własnie Ty musiałas ja zobaczyć!Byle Twój psiak ja zaakceptował będzie tak jak u Andzike!Czego życze Ci z całego serca życzę! -
A nasza Miska czeka!
-
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Romka replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='dżerka']no nauczcie mnie nauczcie juz od dwoch dni sie wpraszam na lekcje..a narazie pisze poemat o psotce gosciu,zajrzyj do psotki,co na ciebie czeka skromnie schowana,lecz wita z daleka niech cie inne klejnoty nie zwioda szlachetne bo zalety tej psotki sa bardziej skuteczne ona tak mloda i mila w obejsciu laskawa dobry z niej stroz i kumpel radosc i zabawa tak wiec gosciu laskawy juz dzis do niej biezaj smyczke i obrozke dla niej wlasnie mierzaj domek twoj zas odczuje radosc jej gosciny teraz i przez dlugie lata zycia milej psiny[/QUOTE] Dżerka wpisz zawsze cos co uważasz za wazne na watku dotyczącym konkretnego psiaka!Nasze watki już na pewno rozpoznajesz!I jeśli mozesz polecaj nasze psiaki wszędzie gdzie sie da! -
PSOTKA - kocha cały świat, spraw by świat i ją pokochał....MA DOM
Romka replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Mamanabank działasz znakomicie pomimo zaziębienia! -
HERA - psi skoczek...Daj jej skrzydełka miłości...Hera znalazła dom
Romka replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Mamanabank świetny pomysł ,może ktos wypatrzy Herkę! -
Kahoona,dzieki za kurtuazje!Jeśli mała nie znajdzie domku to pewnie po Nowym Roku przyjedziemy!Sama wiesz ile czasu spędzamy w pracy a potem nasze psiurki pochłaniaja cała reszte wolnego czasu!
-
Aniu czy Mokka (Sara) nadal nie jest grzeczna!Napisz coś proszę!Czy nadal mamy ja ogłaszać!Może powinnaś poświęcić jej trochę więcej czasu na naukę!
-
A o Norkę nikt nie pyta!
-
Kajka spróbuj poogłaszać Reksa gdzie sie tylko da!
-
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
Romka replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Antosiu ,porozsyłałam wici,moze los będzie dla ciebie łaskawy piesku! -
PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM
Romka replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Doczekałam się telefonu w sprawie Willego!Państwo chcą go odwiedzić w hotelu u Jamora!Puszku,głowa do góry!