Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. [quote name='kahoona']właśnie wyszli - niestety dwójka dzieci 2 i 4 lata i rodzice nie bardzo panujący nad chłopcami, dużo dobrych chęci i paniczny strach Blanki i dwóch pozostałych szczeniorów absolutnie nie nadają sie do dzieci szukamy dalej[/QUOTE] Tak mi przykro!Szczeniaczki znaja tylko Was więc hałasliwe dzieciaki przerażiły ich!Macie racje to nie był ten domek!Wszyscy trzymamy kciuki mocno dalej!
  2. Biedny Pako!:shake:Romcia i Antoś zawiązaliby koalicję!:evil_lol:
  3. POkazałam też Psotkę ,sama mnie uczyłaś!:pPani miała jamnika a teraz ma 3 koty! Chce pomóc jakiemuś psiaczkowi tylko musi być zgoda kocio-psia!
  4. A czy wiecie ,że Dzerka będzie 16 stycznia o 8 45 w schronisku z gromadka dzieciakow?I może będzie jeszcze cos na tymczsy i może buda!Pisała o tym na którymś wątku więc przenoszę informacje tu ,żęby nie zapomnieć!CIESZYMY SIĘ!:multi:
  5. Mądrego opiekuna prosimy dla Śnieżki!Tyle i aż tyle!
  6. Mamanabank racja bedziemy tam o tym mówić!Podaj mi jak trafić na wątek hotelu u Jamora!
  7. [quote name='Romka']Florentynko w moim podpisie jest Antoś,moze udałby sie tym razem transfer w druga stronę!:roll:My juz mamy Pako i Timurka!:lol:Pokazuj proszę Antośka miłośnikom niepozornych kundelków!:roll:Są tacy ,przykładem niejaka Romka!:cool3:[/QUOTE] Wiem,wien co ja gadam,wy tez tam macie Antośków w każdym schronisku!:shake:
  8. Florentynko w moim podpisie jest Antoś,moze udałby sie tym razem transfer w druga stronę!:roll:My juz mamy Pako i Timurka!:lol:Pokazuj proszę Antośka miłośnikom niepozornych kundelków!:roll:Są tacy ,przykładem niejaka Romka!:cool3:
  9. Florentynko,powiadom koniecznie może przydałby się mojemu Pako...:cool3:
  10. Zglądajcie ludziska do Antoska!
  11. Jeśli dobrze zrozumiałam to ona nadal jest tam gdzie ją widujesz i ma juz właściciela!Wprawdzie własciciel nieodpowiedni ale jest!Czy dobrze zrozumiałam?
  12. O rety,wiedziałam kiedy wejśc na wątek Blanki!:multi:
  13. [quote name='Wet-siostra']Może jakiś domek się szykuje...[/QUOTE] CHyba nie,to będzie coś bardzo" nieprzyzwoitego"...:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='perdusia']zdjęcia są w albumie, bo nie chcą tutaj się zapisać[/QUOTE]No to podaj tylko link to tego albumu to zaraz je obejrzymy!
  15. Ale to czekanie trwa juz 3 lata!:-(
  16. [quote name='perdusia']Widziałam dzisiaj tego czarnego ze sznurkiem i dzwoniłam do pana Marka, a on na to, że jeśli go zagonię do klatki to on po niego przyjedzie, ale wie, że psiak się nie da. Mówiłam, że właśnie się bawi z Perłą. I tak nic z tego. Widziałam dziś jeszcze jednego psiaka haski lub mieszany, i zadzwoniłam ale nie wiem czy to coś dało.:angryy:[/QUOTE] Perdusiu,zadzwonie jutro do p.Marka i zapytam jak mozna mu pomóc!
  17. Argusiowa to dla Ciebie!:calus::Rose::bigcool:
  18. [quote name='Figafiga']Kajka jestes fenomenalna!!!![/QUOTE]Też tak myslę!:lol:
  19. Ja też sie cieszę,bo to nasza dobra robota!Wiesci w naszym miescie rozchodza się lotem błyskawicy!:lol:
  20. Co tam wymyślą dziewczny z południa juz nie moge sie doczekać!:lol:
  21. I o Diance tez nie pamietacie!:mad:
  22. Ja lokalnie ,na forum Mamanabank!
  23. Ale Mamanabank wie na pewno!:mad:
  24. Dziewczyny łowickie zapominacie o Blance!
  25. [quote name='argusiowa']Witam szanowne Panie :) jak już Romka wie ja się dołączam zaplanowałam już w budżecie styczniowym małe wsparcie dla Nory:) pozdrawiam[/QUOTE] Argusiowa,zabij nie wiem z kim rozmawiam!:roll::roll:
×
×
  • Create New...