[quote name='Kaja10014']Romko, pani była u weterynarza, mówiłam koleżance jak miałyśmy iść z psiurem razem, że lecznica jest na Starościńskiej a ona chyba przekazała pani od psa. W każdym bądź razie u weta już byli ;)[/QUOTE]
To najważniejsze!Mały juz zbadany więc teraz musi być juz tylko dobrze!