Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Diego na pierwszą!
  2. Podobno Reks w ogóle nie chciał wyjśc z boksu na spacerek tak bardzo było mu zimno!
  3. Nie było Antosia na spacerku bo nie było mnie w schronisku!
  4. Dżerki nie było(mróz)więc Żabcia pewnie siedziała w boksie!
  5. Kajka Zadra była na spacerku w sobotę?
  6. Herka była na spacerze ale tak jak wszystkie pieski wolała szybko wrócić do boksu!
  7. Podobno Kusy chciał iść wczoraj na spacerek ale było mu tak zimno,ze przestępował z nogi na nogę!
  8. Na pierwszą malutka!
  9. Śnieżka siedzi w boksie z nowym zbójem,boję się o nia i o Borysa!
  10. Nikt nadal nie pyta o naszą Myszkę!
  11. Śliczny i już zaakceptowany!
  12. A Niko na zdjęciach jakby wydoroślał!Pyszczydło jakby starsze!
  13. Kajka jesteś wielka!DZIĘKUJEMY!
  14. Tak Mikunia boi się to widać!Ale jeszcze trochę.Nasz Puszek (10 lat) nie dał sie nawet dotknąć a teraz trąca nosem i prosi o głaski swoja nową pańcię!
  15. To nawet sie cieszę,bo było nas wczoraj troche mniej niz zwykle!Brysiek dostał wczoraj na ten mróz duzo kaszanki i pasztetowej tak dla osłody i wiekszej ilości kalorii!
  16. Czyli ktoś je przesadził,moze były juz zbyt duze!Ale widzą się przez pręty boksu,bokiem!
  17. [quote name='mamanabank']są specjalne baseny dla psiaków, taka jakby wanna, pies na szelkach i nie ma innego wyjścia jak łapami przebierać :-D[/QUOTE] Myślałam o zdjęciach i wizycie u protoplastów,Mamanabank!
  18. Dziewczyny zapytajcie Florentynki czy możemy wykorzystać jej tekst do ogłaszania naszej Balbiny super parówy?Pewnie jeszcze śpi ale Wy i tak macie bliżej!
  19. Dziewczyny zapytajcie Florentynki czy możemy wykorzystać jej tekst do ogłaszania naszej Balbiny super parówy,pewnie jeszcze śpi ale Wy i tak macie bliżej!
  20. Dziewczyny zapytajcie Florentynki czy możemy wykorzystać jej tekst do ogłaszania naszej Balbiny super parówy,pewnie jeszcze śpi ale Wy i tak macie bliżej!
  21. No to czekamy jak nie będzie mrozów!
  22. Bardzo ,ale mamy nadzieję,że mała grzeje trochę sadełko i ma budę w boksie pod dachem z dużą ilościąsłomy!
  23. Tak Psotka bardzo chce do ludzi,to widać!
  24. Ewanka wiemy,"uratowałysmy"juz od pilnowania podwórka co najmniej 3 psiaki,w tym mieszańca husky ,który jest teraz w hotelu u Jamora!
  25. [quote name='bahlsa']Romka, trzeba było jednego wysłać ;), a nie aż tyle, pewnie się wystraszyli :D (wiem, wiem, dogo szaleje) A poza tym jednym mailem nic więcej? Żadnego telefonu?[/QUOTE] Masz rację dogo szaleje,myślałam,że mnie trafi!Nikt nie pisał,nikt nie dzwonił!Moze mrozy i nie to ludziom w głowie!
×
×
  • Create New...