Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Ok.,tylko domek sprawdzimy.
  2. Pytałam dzis dziewczyn które sa na dogo z kim rozmawiać w sprawie wizyty ,jutro dzwonie do Iławy bo podobno to najblizej!
  3. Zielu ma ekstra pyszczydło nie mówiąc o oczach!
  4. Yuki,nie otwiera sie banerek w Twoim podpisie a chciałam wejsc!
  5. Weeszłam ,zeby troche podnosić watek!Zostaję!
  6. To był chyba najwyzszy czas ,żeby zabrac je z tamtego miejsca!Czy lekarz juz zdiagnozował psiaki?
  7. Chcę to miec na zdjęciach!Wszyscy mówia ,ze rozpieszczam swoje psiaki a tu bede miala dowód ,ze nie tylko ja!
  8. A wtedy cały swiat zobaczy jak cudny jest Diego!
  9. Domki zobaczcie jak długo czeka nasz Borys!
  10. Ludziu Miski znajdż się!
  11. Kora na spacerek i na pierwsza strone!
  12. Milka siup na pierwsza!
  13. Żabciu pamietamy o Tobie!
  14. Czy nikt nie chce tak madrej suczki,5 lat w schronisku to prawie połowa jej zycia!
  15. Piesku pamietamy o tobie!
  16. Banerek Lenki do wklejenia jest już gotowy!
  17. Jak mówi Mamnabank dziewczyny częstujcie sie banerkami Meli i Leny z pierwszej strony watku głownego!
  18. Pani widziała Zadre ale nie o takiego psiaka jej chodzi!Psiaczku nadal szukamy Ci domku!
  19. No to narada wojenna konieczna!
  20. Spróbuję kupic żwirek jak uruchomię samochód,bo stoi pod domem!Akumulator padł!
  21. [quote name='Figafiga']ciotka dziś edytuję te zdjęcia i po dacie nie będzie ani śladu.OKI Kurde ja na kartce muszę zapisywać co mam robić, bo zapominam.....a co będzie na starośc to nie chcę mysleć...pies mnie będzie do toalety nawet prowadzić i podawać papier...;-) Burasku do domku[/QUOTE] Figula jak Ty to juz masz tzn,ze ze mna wszystko w porządku!Tylko ludzie czasami pytają"Śpieszysz sie gdzieś?"Zapisuję wszystko i nie zawsze zdążę!
  22. Zajrzałam po raz pierwszy,śliczny ten nasz Burasek!Argusiowa on powinien byc u Ciebie,kochasz wszystkie zwierzaki miałby wymarzony dom!
  23. Rika na pierwsza!
  24. Tak Figula to te budy o ,których mówiłam!Sa 2 nowe budy!I jedna ma chyba Abi!
×
×
  • Create New...