Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Tak, kasy wystarczy i jeszcze zostanie. na bazarku zebralismy 280 zł, transport Kami i Emi to koszt 120 zł. Zostanie do podziału miedzy 2 sunie 160 zł. Dziś zrobię przelew do Szafirki. Poker, podeślij konto do wpłaty. Przeleję 80 zł. Konto Anuli mam.
  2. Jeszcze i ja dołączę swoje ogłoszenie dla obu maluszków razem: https://www.olx.pl/oferta/flip-i-flap-emi-i-inka-szukaja-wspolnego-domu-CID103-IDyYo3H.html Ogłoszenia pojedyńcze dla Calineczki i Inki, na razie usunęłam.
  3. Od dłuższego czasu ogłaszałam Bellę na Warszawę. Dziś zmieniłam na Wrocław. Tylko niestety nie jest wyróżnione: https://www.olx.pl/oferta/bella-w-typie-owczarka-szuka-miejsca-w-ludzkiej-rodzinie-CID103-IDvoeWX.html
  4. Kami ( Ince ) też zrobiłam OLX na Nową Sól: https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczna-inka-do-adopcji-CID103-IDyXtxS.html Więcej informacji dopiszę, gdy będą juz dane. Emi (u mnie Calineczka ) ma ogłoszenie na Katowice: https://www.olx.pl/oferta/kruszynka-calineczka-do-adopcji-CID103-IDyxfnw.html
  5. Aż boję sie jeszcze cieszyć. Domek zapowiada się jak z naszych marzeń !
  6. Ogłoszenie Luny (Lenki) już jest aktywne. Ponownie musieli sprawdzić, bo dokonałam małej korekty tekstu. B-B zrobiła na Katowice, to może przerzucę na Kraków?
  7. Dziś zrobiłam przelew mojej deklaracji dla Luny za marzec i zrobiłam jej OLX na Katowice: https://www.olx.pl/oferta/czekam-na-dom-i-kochajacego-pana-lenka-CID103-IDyV42h.html
  8. To już jutro. Boże, żeby tylko dom i ludzie, byli tymi, których szukamy.
  9. Chyba tak. Tyle zmarnowanych lat za kratami. Teraz, kiedy już przestanie sie bać, pozna inne, lepsze życie. Eluś podeślij odpowiedni numer konta. Spróbuję coś wyskrobać.
  10. Wczoraj zrobiłam też Wioli olx na Kraków. Nazwałam ją Violinką: https://www.olx.pl/oferta/spraw-by-violinka-odzyskala-radosc-zycia-CID103-IDyW4f0.html
  11. Przeczytałam o pechu Misia. Szkoda, ze pani tak szybko z niego zrezygnowała i nie dała mu czasu. Biedny, już pierwszego dnia, przylgnął do swej pani, jak pisze Tysia. Kolejny raz zawiódł go człowiek. W końcu jednak musi się udać !
  12. Moze w końcu szczęście uśmiechnie sie do Myszki ! Najwyższy czas ! Powodzenia i trzymam wszystkie kciuki !
  13. Jestem bardzo ciekawa, czy pani zadzwoniła. Dziś pisała do mnie osoba zainteresowana Myszką. Jakoś niezbyt uważnie przeczytała ogłoszenie i wypytywała o rzeczy, które były juz tam zawarte. Na końcu jednak potwierdziła, ze zadzwoni pod numer z ogłoszenia.
  14. Nic nie pisałam, zeby nie zaśmiecać ważnych informacji. Tak strasznie przykro, że kolejna sunia przegrała walkę z tą podstępną chorobą. Juz miałam nadzieję, ze jej się uda...
×
×
  • Create New...