-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
Ewab, na chwilę obecną jest to wpłata jednorazowa. Potem w miarę możliwości.
-
[quote name='erka']Naprawdę można zwariować, przed chwilą dzwoniła znajoma, ze na komendę policji w Strawczynie przybłąkała sie suka z maluchami - 6 suczek! Siedzą prawie bez schronienia, pod jakąs wiatą, nikt ich nie karmi, najwyżej rzucą kromkę chleba:placz:. Sunia średniej wielkości, razem z nią przyszedł jakis pies staruszek:([/QUOTE] Boże, co tam się dzieje!!!!!
-
Aż żal za serce ściska.... Rudzia wytrzymaj jeszcze trochę....
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
Havanka replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
W listopadzie wysłałam 60 zł, za trzy miesiące ( XI, XII, I-2010) a w styczniu przelałam 40 zł za luty i marzec. Są to deklaracje stałe po 20 zł/mc. -
Nie wiem dlaczego ta Ruda sunia tak zapadła mi w serce, bo przecież takich jak ona jest na dogo dużo. Nie dość, że miała przerąbane życie, zabrano jej dzieci a ona przerażona, zrozpaczona i bezradna została na łańcuchu, zdana na człowieka, który, delikatnie mówiąc , za nią nie przepada. Oprócz pieniędzy uzyskanych z bazarku prześlę dla niej jeszcze 100 zł, ale dopiero za kilka dni. Proszę pamiętajcie o niej!
-
[B]Może ktoś będzie zainteresowany bazarkiem na rzecz Koniczynki i Rudej suni - pisanki wielkanocne! [url]http://www.dogomania.pl/threads/178170-Pisanki-aA-urowe-na-hotelik-dla-Koni-i-Pakoszki?p=13936053#post13936053[/url][/B] Wciąż nie mam odpowiedzi co z Rudą sunią. Domyślam się, że wciąż czeka?
-
Za chwilę wystawię bazarek dla Koniczynki i Pakoszki. Wiem już, że Koni i jej dzieci bezpieczne. Maluchy Pakoszki też mają DT. A co z ich mamą?
-
"Niestety nie zabraliśmy od razu matki szczeniaków, bo nie mieliśmy gdzie . Jest miejsce dla niej w hotelu w Brzyściu, ale nie mamy transportu, bo to, co sie u nas w tej chwili dzieje, przekracza wszelkie nasze możliwości. Nie wiem też , jak to udźwignąć finansowo." Jutro zrobię bazarek dla tej suni. Od siebie też coś dorzucę, tylko proszę, wyciągnijcie ją z tamtego miejsca!
-
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
Havanka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Oficjalnie ogłaszam, że o godz. 20.00 zakończył się bazarek dla Champusia. Przyznam, że emocje sięgały zenitu ! [SIZE=4][COLOR=Red]Champuś, od Cioteczek masz 160 zł. !!! ( za 4 pisanki )[/COLOR][/SIZE]:multi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176822-Pisanki-aA-urowe-dla-Championa-do-14-01-2010[/url] -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
Havanka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo czekałam na takie wieści ! Mam nadzieję, że wszystko co złe jest już za Champem. -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
Havanka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Cioteczki to już nie bitwa, ale prawdziwa wojna !!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/176822-Pisanki-aA-urowe-dla-Championa-do-14-01-2010/page8[/url] -
Cudowne wieści !!!! Dziś wpłaciłam 40 zł (wplata za dwa miesiące ).
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
Havanka replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
11 stycznia wpłaciłam 40 zł dla Oziego, za luty i marzec, chociaż mam cichą nadzieję, że do tego czasu nasza krówka znajdzie swój wymarzony domek. To jest jedno z moich noworocznych marzeń ! -
Witam i ja. Dostałam również zaproszenie od P. Teresy Borcz. Po namyśle podjęłam decyzję, że mogłabym przez 5 miesięcy zadeklarować wpłaty po 20 zł na naszą Rusałeczkę. Na dalsze miesiące w miarę możliwości. Poproszę o dane do przelewu.
-
"Co wy robicie z moimi drzwiami", czyli ile serca mamy dla psów...
Havanka replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Wisienko, jesteś straszną chudzinką, ale jesteś już wolna i bezpieczna ! Na pewno już niedługo twoje ciałko się zaokrągli i oczarujesz jeszcze niejednego. Twoja Pani ma włosy tego samego koloru co ty ! -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
Havanka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Champiku, jestem tu kilka razy dziennie. Chociaż nic nie piszę, bacznie śledzę Twoje losy. Jedynie w czym mogę pomóc to w zbieraniu kasy na leczenie. Na razie masz już jak "w banku" - 80 zł wylicytowane przez cioteczkę tomcug na bazarku, który wciąż trwa. A może ktoś jeszcze zalicytuje? [url]http://www.dogomania.pl/threads/176822-Pisanki-aA-urowe-dla-Championa-do-14-01-2010[/url] -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
Havanka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kochane Cioteczki, zapraszam na bazarek dla Championa ! Jedyna i niepowtarzalna ( może jednak powtarzalna) okazja!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/176822-Pisanki-aA-urowe-dla-Championa-do-14-01-2010[/url] -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
Havanka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ja też wierzę, że ten Nowy Rok będzie dla Championa odmianą w jego smutnym dotąd życiu, bo już pierwszego jego dnia pojawiły się wspaniałe wieści. DOBRE ANIOŁY - życzę Wam przede wszystkim zdrowia i siły do dalszej walki o lepszy świat dla naszych braci mniejszych. Niech się spełnią wszystkie Wasze marzenia ! -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
Havanka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dzięki majqa. Ten tekst jest bardzo dobry. Mnie poruszył do głębi. -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
Havanka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Melduję się na wątku dopiero teraz, bo po tym co przeczytałam nie mogłam normalnie funkcjonować. Twojemu oprawcy Piesku, życzę tylko tego, co zrobił tobie, żeby nigdy nie zaznał spokoju a życie odpłaciło mu z nawiązką. Na Dogo jestem nowicjuszką. Nie umiem jeszcze "wklejać" banerkow, ani robić bazarków. Raz skorzystałam z uprzejmości Zuzlikowej i wysłałam jej rzeczy na bazarek. Teraz jednak chciałabym pomóc inaczej. Pisanki, które robię, chciałabym wystawić na licytację na allegro. Do tego chciałabym wykorzystać tekst majqi, jeśli oczywiście się zgodzi. Gdyby się udało, to byłoby trochę kasy i jednocześnie jakaś forma ogłoszenia. Do wpłat podałabym konto Fundacji a wylicytowane pisanki wysyłałabym na własny koszt. Napiszcie, co o tym sądzicie. -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
Havanka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Długiego i szczęśliwego życia Karmelku !