Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. [quote name='Havanka']Ewab, proszę, napisz info w spr. pieniędzy z bazarku. Chcę go rozliczyć i zakończyć. [url]http://www.dogomania.pl/threads/178170-Pisanki-aA-urowe-na-hotelik-dla-Koni-i-Pakoszki-Tylko-do-31-stycznia/page20[/url][/QUOTE] Dzięki, już mam.
  2. Ewab, proszę, napisz info w spr. pieniędzy z bazarku. Chcę go rozliczyć i zakończyć. [url]http://www.dogomania.pl/threads/178170-Pisanki-aA-urowe-na-hotelik-dla-Koni-i-Pakoszki-Tylko-do-31-stycznia/page20[/url]
  3. Chcę wplacić trochę grosza na hotelik dla Kąska, ale na jego wątku nie znalazłam nr konta...
  4. [quote name='ewab']Kolejne wpłaty: z bazarku Havanki 124 zł:loveu: . (Havanka wklej link do bazarku to napiszę info) divia_gg 10 zł:loveu: maada 20 zł:loveu: nie wiem czy wpisałam już wpłatę od magenki (z 2 lutego) 10 zł:loveu: Za hotelik Koni zapłaciłam 600 zł, odrobaczanie towarzystwa w Odrowążu 45 zł. Przyznam, że rozksięgowywanie wpłat na: Koni, Pakoszkę/Elzę, sunie i szczeniaki, i poszczególne szczeniaki jest karkołome. Czy pozwolicie mi połączyć te konta?[/QUOTE] Wklejam link do bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178170-Pisanki-aA-urowe-na-hotelik-dla-Koni-i-Pakoszki-Tylko-do-31-stycznia/page20[/url]
  5. Bardzo się cieszę, że los Pakosi odmienił się na lepsze, że ma kumpli do zabawy i pełną miskę, a przede wszystkim ludzi, którzy się o nią troszczą. Ja też chętnie zobaczyłabym nowe fotki odmienionej sunieczki.
  6. Erka, pisanka pomknęła dziś do Ciebie. Z bazarku wielkanocnego zebrałam 124 zł. Zgodnie z obietnicą, pieniądze przeznaczam po połowie na hotelik dla Koni i Pakosi. Pieniądze prześlę na konto Świętokrzyskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami "Zwierzak" w Kielcach. Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy brali udział w licytacji.
  7. Agucha, cieszę się bardzo, że Bary wraca do zdrowia. Gdyby nie Twoja determinacja w walce o niego, pewnie nie byłoby go już wśród żywych! Tak jak Ty też jestem przekonana o tym, że malcowi zaaplikowano za dużo jak na jeden raz! Psinka, jak widzę ma apetyt. Może zjadłby coś gotowanego? Np ryż z kawałkiem kurczaka i marchewką? Zgotuj mu ucztę, należy mu się po tym co przeszedł!!! Ja tylko mogę powiedzieć - DZIĘKUJĘ!
  8. Mam nadzieję, że najgorsze już minęło. Tak się bałam.
  9. [quote name='maggiejan']Boże święty! Ten wet, który Baremu zaaplikował taką dawkę chemii w szczepionce i tabletkach odrobaczających w jego stanie chyba miał zaćmienie umysłu![/QUOTE] Jestem tego samego zdania !!! Dorosły pies z trudem zniósłby to, a co dopiero małe szczenię! Zgroza !!!!
  10. [quote name='maggiejan']Boże święty! Ten wet, który Baremu zaaplikował taką dawkę chemii w szczepionce i tabletkach odrobaczających w jego stanie chyba miał zaćmienie umysłu![/QUOTE] Jestem tego samego zdania !!! Dorosły pies z trudem zniósłby to, a co dopiero małe szczenię! Zgroza !!!!
  11. [quote name='maggiejan']Boże święty! Ten wet, który Baremu zaaplikował taką dawkę chemii w szczepionce i tabletkach odrobaczających w jego stanie chyba miał zaćmienie umysłu![/QUOTE] Jestem tego samego zdania !!!! Dorosły pies z trudem zniósłby to, a co dopiero szczeniak !!! Zgroza!!!!
  12. Ogromny żal ściska za serce.... bezradność i niemoc wobec tego co się stało, wobec tego co już nieodwracalne. Zuzliczku, uratowałaś go przed śmiercią w schronie! Dzięki Tobie nie odszedł samotny, bezimienny, zapomniany przez Boga i ludzi. Wiem, że teraz żadne słowa nie osuszą łez po stracie ukochanego psa, ale myślę, że Smajl i tak był szczęściarzem, bo nie podzielił losu innych psów, którym nie było dane spotkać na swej drodze CZŁOWIEKA Z SERCEM NA DŁONI.
  13. Proszę o informacje, czy pieniądze z bazarku - 183 zł , wpłynęły już na konto Champa. Chciałabym zamknąć bazarek!
  14. Aż się boję, jakie wieści przywiezie Zuzliczek. SMAJL, PSINKO - WALCZ !!!!
  15. Smajl,ja też o Tobie myślę i trzymam za Ciebie kciuki!!!!
  16. Przepraszam za zamieszanie, ale na początku Pakoszka też zwała się Rudą. Sądziłam więc, że wiadomo będzie o kogo chodzi. Gdybym tylko mogła, to ofiarowałabym bez wahania pomoc finansową, każdemu potrzebującemu zwierzakowi.
  17. [quote name='ewab']Dziękujemy Rudej-Biance za wpłatę z bazarku NIC... w wys. 147 zł:loveu: Otrzymaliśmy też wpłaty: dla szczeniaków od Władysława W. 50 zł:loveu: dla Pakoszki od Maada 10 zł:loveu: Divia-gg 10 zł:loveu: Ulki18 50 zł dla Koni od Maada 10 zł:loveu: Divia-gg 10 zł:loveu: Ulki18 50 zł Suma wpłat na poszczególnych kontach wynosi: szczeniaki - 120 zł Pakoszka - 70 zł Koni - 70 zł szczeniaki i ich matki - 147 zł Wydatki: hotelik Pakoszki (pół miesiąca) - 150 zł karma dla Pakoszki - 50 zł hotelik dla Koni (zaliczka) - 200 zł szczepienie Koni p/wściekliżnie - 21,40 zł Bardzo bym prosiła aby Wasze deklaracje dla Koni były równocześnie deklaracjami na jej szczeniaki.[/QUOTE] 23.stycznia wysłałam obiecane 100 zł dla Pakosi. W tytule przelewu napisałam "dla Rudej". Czyżby nie dotarła?
  18. Wpłaciłam dziś dla Miecia 30 zł. ( deklarowane 20 zł + 10 zł- od mojej siostry).
  19. Agucha, masz szczęśliwą rękę do adopcji ! Ogromnie się cieszę i gratuluję! Mam nadzieję, że maluszek będzie w nim szczęśliwy do końca swego życia! Przy okazji zapraszam na bazarek dla Koni i Pakosi ! [url]http://www.dogomania.pl/threads/178170-Pisanki-aA-urowe-na-hotelik-dla-Koni-i-Pakoszki-Tylko-do-31-stycznia[/url] Zajrzyjcie! Pisanki w oryginale są naprawdę ładne i niepowtarzalne!!!!
  20. Witam. Wątek o Mieciu z zapartym tchem przeczytałam od deski do deski. Brakuje mi słów, żeby określić co czuję. Na dogo jestem od niedawna. Na razie oferuję trzy wpłaty po 20 zł/miesięcznie. Mogę też zrobić bazarek z pisankami, które sama wykonuję. Muszę je tylko zrobić. Może więc za ok 1,5 tygodnia. Proszę o dane do przelewu.
  21. Jutro wpłacę na konto Fundacji Emir / oddz. Poznań, [B]183 zł ! :multi:[/B]- uzyskane z bazarku, na leczenie Champusia. Kiedy dotrą na konto, proszę o potwierdzenie na wątku, żebym mogła zamknąć bazarek. Przy okazji dziękuję wszystkim, biorącym w nim udział za hojność i bardzo miłą atmosferę!
  22. Stan finansowy na utrzymanie suń w hotelikach - opłakany! A konto prawie puste! Może ktoś umie zrobić allegro cegiełkowe?
  23. Erka pilnuj, bo jest kilka wojowniczek, które są bardzo zdesperowane i bojowo nastawione. Szykuje się pojedynek nie na żarty!
  24. [quote name='erka']Tak Pakoszka złapana, ale juz myslałam,że sie nie uda. Najpierw kuzyn tego właściciela posesji wprowadził mnie w błąd mówiąc, że nikogo tam nie będzie i facet wraca dopiero w niedzielę wieczorem. Ponieważ był już umówiony transport i wszystko załatwione w hotelu, postanowilismy mimo wszystko tam pojechać i najwyżej po prostu wleźć przez płot:eviltong:. Bo bałysmy sie,że psy na taki mróz zostawił bez jedzenia. Okazało się jednak,ze był na miejscu. Później było troche problemu z zaprowadzeniem suni do samochodu, bo bardzo była wystraszona, a samochód został kawałek dalej , trzeb ja było trochę an siłe prowadzic i niestety wysmykneła sie z obroży i poszła w pola. Mysleliśmy,że już po zawodach, tym bardziej,że facet powiedział,że teraz , to wróci dopiero wieczorem . Poszłam za nią , ale znikneła mi z oczu, kiedy wróciłam ona już była koło domu, mądra sunieczka:lol: , nie uciekła całkiem. Udało się ja jakoś zapakowac i pojechała. Dzwoniłam już do hotelu , wszystko jest ok, na razie troche wystraszona, ale bez paniki. Wogóle to jest niesamowicie łagodna. Przy tym łapaniu wyrywała sie, ale nawet cienia agresji, nawet w obronie , nawet nie kłapneła ostrzegawczo. Ponieważ nic nie było przy Pakoszce zrobione, ani odrobaczenie, ani odpchlenie, prosiłyśmy o to pania z hotelu. Bedzie tam miała pełny serwis wet, łącznie ze szczepieniem i sterylka. Koszt pobytu 300 zł mies. + karma + opieka wet. Na razie dałysmy zadatek 200 zł / pól mies. i karma/. Ogromnie sie cieszę,że sie udało ją wyciągnąć stamtąd. Biedne psiaki jeszce zostały. dzisiaj okazało sie,że jest jeszce jeden, malutki staruszek, ale jego ma juz dawno. Chce się pozbyc drugiej suni, ale to dzikuska i będzie z nia problem. TZ ewab robił fotki, to myslę,ze cos tu wstawią.:lol:[/QUOTE] Kamień z serca. Żal tylko tych co pozostały. Dziś wpłaciłam obiecane 100 zł na Pakoszkę. Przypominam o bazarku dla Koni i Pakoszki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178170-Pisanki-aA-urowe-na-hotelik-dla-Koni-i-Pakoszki-Tylko-do-31-stycznia[/url]
×
×
  • Create New...