-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
Z Nowym Rokiem , nowy DOM i nowe Zycie !!!! Pakosia długo czekała. Mam nadzieję, że Koni też odnajdzie swojego człowieka, tylko potrzebuje trochę wiecej czasu.
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Havanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Pieniążki za styczeń przelałam dziś. Jutro już powinny być na koncie Volwerinka ! -
Zadam naiwne pytanie: czy był chociaż jeden, malutki telefon w sprawie adopcji?
-
Widzę, ze maluszki zainstalowały się w łóżeczkach Lisiów i koteczkow:diabloti:
-
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
Havanka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Ale wiadomości !!!! Tula w końcu wygrała los na loterii !!! Ale Daśka sie ucieszy !!! -
Pozwoliłam sobie nadać robocze imiona suniom, na użytek niektórych ogłoszeń. Nazwałam je Rudzia i Łatka. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Pozostaw-po-sobie-okruch-dobra-niczym-wizytowke-W0QQAdIdZ251845626[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rudzia-i-Latka,30224[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/520833-pozostaw_po_sobie_okruch_dobra_niczym_wizytowke.html[/URL] [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/pozostaw-po-sobie-okruch-dobra-niczym-wizytowke-ID4tWR.html[/URL] [URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/pozostaw-po-sobie-okruch-dobra-niczym,idc94bb4a41669a.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/pozostaw-po-sobie-okruch-dobra-niczym-wizytowke/25653[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-223716.html[/URL] [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/pozostaw-po-sobie-okruch-dobra-niczym-wizytowke_8881.html[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=150885[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/130128.html[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/,ogloszenie,408931.html[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=97707"] http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=97707[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/aktywacja_ogloszenia.html/kod=33cf87ff535c0551068b4a687bc5889b[/URL] (oczekuje na moderację) [URL]http://konstancinjeziorna.olx.pl/item_page.php?Id=153576886&g=6[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,24999,Lw==.html[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/18734/pazostaw-po-sobie-okruch-dobra_-niczym-wizytowke___/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/18734/pazostaw-po-sobie-okruch-dobra_-niczym-wizytowke_[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/18734/pazostaw-po-sobie-okruch-dobra_-niczym-wizytowke___/"]__/[/URL] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/poz_zwierzaki/17651.html[/url]
-
Przepraszam Mestudio.
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Havanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia fantastyczne ! Mam wrażenie, że były robione gdzieś na dalekiej północy ! Psi zaprzęg, tylko brak sań, no i nasz czarnulek nie z tej bajki...:evil_lol: -
Kolejne psie biedy. Pomogę w ogłoszeniach. Tak Goldenku, to się nigdy nie skończy....:shake:
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Havanka replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Grudniowa moja wplata jest już ostatnią zadeklarowaną na Bimka. Od stycznia wpłaty obiecała Justyna85. Będę jednak zaglądać dalej do Bima i trzymać kciuki za cudowny DOM !!! Bimuś - powodzenia !!! -
[quote name='majqa']Cudna jesteś Szanso... pychol przesłodki. A postęp w zachowaniu, że hoho!!! Jutro siadam to tekstu, zrobię, wrzucę na wątek, a właściwie rozważę i pewno etapami popełnię dwa: - pierwszy: allegro pod kątem DS, BDT, kasy - drugi: ogłoszenia na innych portalach. Tolu, czy może orientowałaś się, która z dziewczyn władna będzie pomóc w allegro? Aha, poproszę jeszcze o nazwę kliniki, gdzie będzie Szansa operowana. Tu trzeba "pojechać" pełną nazwą (allegro - uwiarygodnienie historii Szansy).[/QUOTE] Majqa, słyniesz z tekstów, które kruszą lodowate serca ! Miałam okazję sama się o tym przekonać. Niestety w allegro nie pomogę, bo jeszcze nie potrafię, ale ogłoszeniami na innych portalach zajmę się tak jak obiecałam.
-
Dostałam zaproszenie na wątek od Jogolci. Dziękuję. Z tego co się zdążyłam zorientować, potrzebna jest kasa na operację. Sorry, ale gotówką nie wspomogę, bo już mnie zwyczajnie nie stać. Mogę jednak zrobić bazarek a potem ogłoszenia Szansie. Kilka dni temu, bazarek ten chciałam poświecić Liskowi, ale jakoś nie było odzewu na moją propozycje. To jest moja oferta pomocy dla Szansy.
-
[quote name='Klaudus__'][I]Aga pójdziemy siedzieć za te długi ! :mdleje:[/I][/QUOTE] Kochane Cioteczki, nie mogę do tego dopuścić !!!! Kto będzie ratował psie nieszczęścia !!!! Na wątek trafiłam przypadkiem. Jestem niestety spłukana, ale może trochę grosza uzbieram z bazarku, który chcę poświecić Liskowi. Jest już prawie gotowy, tylko jeszcze opisy. Wkleję link jak już otworzę .
-
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
Havanka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']powiem WAM, że ja i moja Lati też KELP zaczely brać...i jak rano go bierzemy..to jedna pyta sie drugiej..i jak tam...obrastasz?[/QUOTE] ... i jaka jest odpowiedź? -
[quote name='mestudio']No niestety mam taki problem, że psy łażą po domu za mną, gdzie ja tam stado się wlecze i mnie pilnują.[/QUOTE] Oczyma wyobraźni widzę tą procesję, która wędruje za Tobą krok w krok... chociaż zdjęcia, które oglądam, ukazują raczej leżące w błogim stanie, stadko zwierzaków, z wyraźnie zadowolonymi minami, drzemiące lub figlujące. Czasami do owego stadka dołącza Pan i wtedy jest pełnia szczęścia !
-
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
Havanka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
To dopiero wieści !!! Nawet Vet wpadł w zachwyt !!! Nie martwcie sie, jeszcze i łapy porosną knieją !!! Gorzej z uszami. Oby te nowe krople pomogły. Mauro, wycałuj ode mnie tą "kompletną wariatkę" ! Nie dziwię się, można zwariować od szczęścia, które pojawiło sie tak nieoczekiwanie... -
Tak, masz rację Ewo, Pieguska zrobila ogromne postępy. Zmieniła się bardzo; nie jest już panicznie przerażona widokiem ani dotykiem człowieka. Uczy się od początku życia wśród ludzi i zwierząt. Oglądając jej zdjęcia, mam wrażenie,że jest spokojna, ciekawa życia i szczęśliwa, a dystans do człowieka wciąż maleje. Będzie dobrze, tylko jeszcze trochę musimy poczekać. Wierzę, że w końcu sama podejdzie i się przytuli.
-
Wpadlam na chwilę, żeby zobaczyć co u Was, a tu jak zawsze cudowny spokój; Lisio w błogim stanie w objęciach Pana, Króweczka zdziwiona, ale zawsze obok. Ciekawa jestem,czy kiedyś będzie taki moment, że zamiast Lisia to ona będzie przytulona do człowieka. Życzę jej, aby kiedyś sie przełamała i poznała to fajne uczucie, jakiego doznaje Lisio.
-
To tak jak u ludzi. Każdy psiak, to inny charakter, inne przyzwyczajenia, nawyki i bagaż doświadczeń życiowych. Lisio i Pieguska to już raczej starsze pokolenie i trudno im się przestawić, zmienić nawyki. Jakoś tak mi lżej na duszy, kiedy wiem, ze już nie cierpią, że są kochane i szczęśliwe. Ja też Ewo bardzo za to dziękuję i życzę Ci, aby to całe [B]dobro[/B], jakim obdarowujesz te psie i kocie nieszczęścia, wracało do Ciebie i Twojej rodziny ze zdwojoną siłą !!!