[quote name='Bonsai']Tak, jest teraz w tym DT, gdzie kobieta idzie do szpitala w poniedziałek. Najlepiej jakby jutro pojechał do innego DT, najpóźniej w czwartek. Kobieta deklaruje się, że pokryje koszty hoteliku i kastracji.[/QUOTE]
Hmmm, ale to ta sama osoba co narobila dymu o kupe na podlodze :)? Nie wazne w sumie... Bonsai, tzn. ze ona chce zaplacic z 300-400 zl za hotelik? To czemu nie zalatwiany jest hotelik :(? Moze ja czegos nie wiem, bo tak ogolnie czytajac nie rozumiem :) Wiem, ze lepiej by bylo aby trafil do domu stalego, choc do dt, ale domu, no ale... Lepszy hotel niz ulica... On jest w Wawie, tak?