-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
... zamówiłam Majce identyfikator ... [URL]http://www.allegro.pl/item1103691473_identyfikator_stalowy_grawer_adresowka.html[/URL] -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
no to się porobiło... niezależnie gdzie trafi Ramzes to brakuje nam kasy ... jak się wycyckamy z całej kasy z bazarków to na miesiąc starczy w hoteliku ... ale co z Majką, Cywilem, Szczotkiem - bazarki też miały być przeznaczone na ich potrzeby ... Cywil już od zimy koczuje na ulicy ... potrzebujemy pomocy ... -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
wujek pudzian ... podaj mOnisce swój nr konta ... ty buliłeś za leki u weta w Skarżysku ... jakby co to ja podam swój nr i tobie oddam w gotówce ... bo wujek mówił mi że ma konto .. jak nie to jak powyżej ... ... tylko mi pudzian napisz czy Twoje konto czy moje ... dziękujemy m0niska ...:loveu::loveu: -
podrzucam chłopaka ... siedzi bida na balkonie a pod balkonem mój pies .... nie mogę ich puścić luzem bo jeden o drugiego warczy ..... nie chę ryzykować ... zamykam w ogródku jednego to drugi skamla o wypuszczenie ... ... w poniedziałek jak pójdę do pracy ... kiepsko będzie .... na razie latam od jednego do drugiego ...
-
i może tak los chciał że wreszcie na Nas trafiła... /może nie tylko ludzie o nas już plotkują ... :shake:/ .... bo ile tych Juniorków musielibyśmy opłakiwać ... bezpańskich, wycieńczonych, zagłodzonych, zarażonych choróbskami ... ... sunia piękna, jak ja łapałam na dworcu to jakby mi ufała .... potem się trzęsła w samochodzie... ale zero agresji... zresztą zdjęcie oczu w samochodzie pudziana mówi samo za siebie ..... ... nie możemy zawieść tego zaufania :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
dzisiaj z związku z tym że trafił do mnie awaryjnie husky z ulicy nie miałam czasu dla Duszka .... [COLOR=YellowGreen]przy okazji zapraszam na jego wątek - potrzebujemy jakiejkolwiek pomocy [/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188550-NieMa-POMYS%C5%81U-NIE-mam-Si%C5%82y-WYCIE%C5%83CZONY-HUSKY-z-krowim-%C5%82a%C5%84cuchem-przy-szyi-KTOS-ZAJRZY/page2?p=14979016#post14979016[/URL] ale mam czyste sumienie bo Duszek nie musi liczyć już tylko na nas z odwiedzinami i żarełkiem :multi::multi: od Agaty dostałam mms-em zdjęcia [B]- ZAPOZNANIE Z DRUGĄ CÓRCIĄ .... [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4264/zdjcie001o.jpg[/IMG] kochane to psisko jest ... a jeszcze 2 tygodnie temu trząsł się jak galareta na cmentarzu i miał cały tyłek oblepiony ... nie powiem głośno czym ...aby nie psuć przyjemności patrzenia na zdjęcie ... :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/B]
-
pies - chwilowo u mnie... po zabraniu od osób które były chętne go zatrzymac, ale nie zgadzał się z ich psami... ich mały kundel to postrach okolicy , wszczyna zaczepki... a huszczak nie jest zaczepny, na mojego psa nie warczał a wręcz przeciwnie merdał ogonem i pośpiewywał na jego widok , ale za to mój nie za bardzo jest zadowolony z jego wizyty, muszę je izolować.... dla dobra sprawy ... kurcze co z nim zrobić, to wyjście ze stodołą to dla niego ostateczność, ale chyba nie ma innej rady ... [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/3140/dsc00740c.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3315/dsc00744ej.jpg[/IMG] [U][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3879/dsc00747t.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1664/dsc00741ux.jpg[/IMG] [/U]
-
posumuje kto i ile z oferowanych deklaracji wpłacił na Duszka i ile mi zostało: wpłacone: 100 zł od kochanej IVV 50 zł /od p. Agnieszki - po Juniorku [*]/ [B]20 zł deklaracji od kami_23[/B] wydatki : 15 zł /odrobaczenie i ogólne oględziny u weta w Szydłowcu - zapłacone z naszych bazarków 12 zł obroża - zapłacone z naszych bazarków 82 zł badania u weta w Skarżysku [B]czyli u mnie na koncie na dzisiaj zostało na Duszka 88 zł [/B]aa, i jeszcze chcę mu kupić adresatkę i jakąś tanią smycz ...
-
Wyrzucony z samochodu biały kudlacz juz w DOMU :-)
kama210 replied to nincia's topic in Już w nowym domu
eee, nie śmieli się - przynajmniej nie wszyscy ;) - u Duszka trzeba było niezwłocznie udrożnić przepływ koło dupkowy - a teraz tylko trzeba dopracować cięcie włosa... teraz ja może spróbuje... ale zdjęć potem nie zrobię heheh pozdrowienia dla Dyzia i jego rodzinki... -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
200 zł przekazane Nam przez IVV dałam Aimez, ona przekaże Pati, która podjęła się przetransportowania Ramzesa na Sląsk .... .... mam nadzieję że to nowa szansa dla psiaka... trzymam kciuki ... -
dzięki temu wątkowi dom znalazła nasza Gapa :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179466-G-A-P-A-zamieszka%C5%82a-we-W%C5%82oc%C5%82awku-Rodzina-4cz%C5%82owieki-i-pies[/URL] co do swojego ludzia - Duszek go ma - mnie i Agatę ... może działka wydaje się niezbyt super - ale np. jak pies miałby siedzieć 10 h sam w domu bo wszyscy są w pracy - to chyba też niezbyt super ... zresztą jak wylądował u mamy Anity w bloku próbował wyskoczyć przez okno ... ... odkąd go znalazłam,porównując czas spędzony u niego - to poświęcam mu więcej czasu niż swojemu psu ... nie myślcie Cioteczki że on tam siedzi 24 / na dobę sam na tej działce ... i dlatego dzisiaj np. był u mojego psa u ogródku przez 4 godziny - i jak miałam przerwę w pracy to się z nimi bawiłam... pies na 90 % zostaje w Szydłowcu - trzeba szykować papiery adopcyjne... szczepienia jak Agata go zaadoptuje to ona zapłaci .... ... psa wykastruje się jak oni tam się wprowadzą na stałe - tu w ramach tego że pies szybko znalazł dom i nie trzeba płacić za jego utrzymanie na DT - dobrze by było im pomóc ... ... oni lada chwila - jak dostaną kredyt wykańczają tam dom - w międzyczasie pies będzie na tam działce, u nich w domu tam gdzie obecnie jeszcze mieszkają /ale tam małe jest mieszkanko / lub u mnie .... ...pies jest i będzie pod moim nadzorem i opieką ... bo kochany jest ... ... dzisiaj po raz pierwszy sam zaczął się bawić piłeczką .... [B]ROBI CHŁOPAK POSTĘPY a tu pierwsze nieśmiałe zapoznanie z młodszymi "przyszłymi" domownikami ... duszek na drugi dzień dostał laurkę "z okazji urodzin :)" [/B]bo w sumie chłopak narodził się po raz drugi a pod tymi tujami Duszek lubi schronić sie prze upałem .... [B][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3384/zdjcie0350.jpg[/IMG][/B]....
-
kurcze, on tak szuka szczęścia w swoim nieszczęśćiu - najpierw przebywał koło mojego domu - stamtąd go przegoniły 2 dworcowe psy co je dokarmiam, potem koło szkoły - dzieci mają wakacje to jesc nie ma kto podrzucić, z pizerii przegoniony, a teraz wylądował koło Aimez a to drugi koniec Szydłowca.. mam nadzieję że nam nie zniknie z pola widzenia .... bo pójdzie gdzieś dalej ...
-
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
to dobrze , że wszystko ok i Atos już traktuje Was jak swoją rodzinę .... -
ciężarna suka ONka z LASU - bezdomna...SPRAWA PILNA
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
dziewczyny - nie skreślajmy tych osób ostatecznie - bo obecnie suka ma takie warunki - to wina braku edukacji ... ja pamiętam , że jak poszłam do naszego weta w Szydłowcu aby obejrzał kocicę którą znalazłam na ulicy i ją zaszczepił nawet słowem nie napomknął że może Pani da jej zastrzyk lub wysterylizuje żeby takich kotów nie znajdować na każdym kroku /a ta kocica to był mój drugi kot znaleziony na ulicy /... o możliwości kastracji pierwszego kota tez nawet się nie zajaknął.... sama z niego wydusiłam ... a cena jaką zaśpiewał była prawie 2 razy większa niż np. 30 km od nas - w Radomiu ... ... dziewczynie zrobiłam wykład o tych zastrzykach, sterylkach - ona nie miała pojęcia że takie coś istnieje ... teraz - wie że jest jednak wyjście z tej sytuacji /sterylka/ .. więc sama mi powiedziała przez telefon że już z mężem myślą o kojcu między budynkami i mąż ma ponoć kupić siatkę ... ale on jest tylko na weekendy ... nie wiem czy w ten weekend coś zrobi, ale przynajmniej już coś do nich dociera .... [B]DAJMY IM SZANSĘ ...[/B] [B]pomożemy im w sterylce i zobaczymy czy dotrzymają słowa i poprawią jej warunki ...[/B] szukanie nowego domu też wymaga pracy wielu osób, a tu może skończy się dobrze .. a czas można poświecic na szukanie domu bezdomniakowi z ulicy .. może jak inni we wsi zobaczą że takie coś jak sterylizacja istnieje - to będzie mały krok do przodu ... tylko że sterylkę trzeba zrobić jak najszybciej - może na tydzień umieścić ją w hoteliku .. bo ta wieś jest 20 km od Szydłowca i ja nie jestem w stanie tego stale monitorować ... i jeździć codziennie ... a dziewczyna sobie zdaje sprawę żę to operacja i tak suki samopas zostawić nie może ... tyle niedługo idzie na jakiś staż do pracy ... to moje zdanie ... ja chciałabym im dać szansę ... może ludzie na wsi zaczną w końcu inaczej na los psów ... -
ciężarna suka ONka z LASU - bezdomna...SPRAWA PILNA
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
nie napiszę Ci co to za wet ... bo nie wiem ... ona też nie wie jak się nazywa - może ma zaświadczenie o szczepieniu to jakbym tam była po sukę zabrać na sterylkę to luknę ... koleś sobie jeździ po wsi w wyznaczony dzień i szczepi psy - i mówiła mi że niektórzy ludzie wtedy chowają psy do szopek jak mają po kilka żeby nie płacić za szczepienie .. realia wiejskie.. on z nią gadał o zastrzykach i że można wysterylizowac po 2 miesiącach po urodzeniu /o aborcyjnej nic nie wspomniał/ i mówił też że może uśpić szczeniaki jak są slepe - ciekawa jestem czy sam by zagadał jakby się go nie spytała co ma robić - bo jej mówiłam żeby z nim zagadała ... -
ciężarna suka ONka z LASU - bezdomna...SPRAWA PILNA
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
jestem po rozmowie telefonicznej z tą dziewczyną - ostatnio u nich na wsi jeżdził weterynarz szczepić przeciw wściekliźnie - gadała z nim o zastrzykach i sterylce , powiedział jej że dziwi się jej że wzięła sukę bo nikt suk na wsi nie chce ze względu na cieczki i szczeniaki a ona sobie wzięła i na dodatek w ciąży ... ... ciąża nie jest jeszcze jakaś bardzo zaawansowana ale ponoć już widać oznaki ... dziewczyna chciałaby tą sunię zostawić, mąż już trochę zmiękł, ale trochę ...bo główny problem to szczeniaki już w brzuchu, i potem kolejne i kolejne ... i kasa na sterylkę ... u nich bieda ... na prawdę ... zresztą widać na zdjęciu ... zasugerowałam jej możnaby jej pomóc wysterylizować sukę, ale warunkiem jest poprawienie jej losu - zero łańcucha, ogrodzony kojec, i buda - teraz to ta suka ma cegły i dachówkę i śpi na piachu... oni mają taki kawałek między budynkami że wystarczy tylko siatkę z przodu zamontować i taki "ala" kojec by był ... gorzej z budą ... ale na razie najważniejsze by było zdjąć jej ten krowi łańcuch... .. i po sterylce kupić kołnierz ... -
[SIZE=3][COLOR=Orange][I][B]zapraszamy na nasze bazarki dla szydłowieckich bid : DLA SZCZOTKA TAKŻE : [/B][/I][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_27.gif[/IMG][/URL] [B]. WESOLUTKI BAZAREK Z CIUSZKAMI [/B]- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188032-Eksklusive-dla-PA%C5%83-ubrania-letnie-NOWE-42-44-D0-10-LIPCA-DO-24.00"] http://www.dogomania.pl/threads/1880...LIPCA-DO-24.00 [/URL] [B] . BAZAREK DLA GRUBASEK Z HUMORKIEM -[/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/188076-Grubaskom-TEZ-si%C4%99-co%C5%9B-od-%C5%BCycia-nale%C5%BCy-DOSTAWA-TOWARU-25-czerwca"]http://www.dogomania.pl/threads/1880...ARU-25-czerwca[/URL] [B]. BAZAREK PEŁEN ZAPACHÓW [/B]-[URL="http://www.dogomania.pl/threads/188082-Pachn%C4%85cy-bazarek-na-szyd%C5%82owieckie-psiaki-w-potrzebie-DO-05.07.2010-g.22-00"] http://www.dogomania.pl/threads/1880...7.2010-g.22-00 [/URL] [B]. BAZAREK Z UBRANKAMI DLA DZIECI - [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/187523-na-4-y-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-sterylizator-za%C5%82onki-UBRANKA-DLA-DZIECI-do10-Z%C5%81-do-7.07"]http://www.dogomania.pl/threads/1875...%C5%81-do-7.07[/URL] . NAJNOWSZY BAZAREK OD GOLF - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188363-NINE-WEST-buty-ksi%C4%85zki-portfele-dla-ps%C3%B3w-z-SZYD%C5%81OWCA?p=14958923#post14958923[/URL]
-
ciężarna suka ONka z LASU - bezdomna...SPRAWA PILNA
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
zapraszamy na kolejny bazarek dla szydłowieckich bid - od golf [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188363-NINE-WEST-buty-ksi%C4%85zki-portfele-dla-ps%C3%B3w-z-SZYD%C5%81OWCA?p=14958923#post14958923[/URL] -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
zapraszamy na kolejny bazarek dla szydłowieckich bid - od golf [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188363-NINE-WEST-buty-ksi%C4%85zki-portfele-dla-ps%C3%B3w-z-SZYD%C5%81OWCA?p=14958923#post14958923[/URL][URL="http://www.dogomania.188363-nine-west-buty-ksi%c4%85zki-portfele-dla-ps%c3%b3w-z-szyd%c5%81owca/?p=14958923#post14958923"] [/URL]