Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. [quote name='kora78']to on nosi uszy w dol?????????????/ woooww[/QUOTE] Już nie szczurek, jak to ktoś napisał, tylko normalny piesio :D Śliczne zdjęcia, naprawdę Poczuł się bezpiecznie, to nie musi ciągle nasłuchiwać ;) PaniMysza post rozliczeniowy jest na bieżąco uaktualniany, tylko nie wiadomo jak tu wydatki będą wyglądać Nie zapominajmy jeszcze, że Jamnicza Skarpeta wpłaci kwotę odpowiednią do potrzeb :)
  2. I pozostaje mi mocno wierzyć, że tym razem się Dianie uda, że wreszcie wyjdzie ze schroniska:thumbs::thumbs::thumbs:
  3. Cały dzień mi dziś przeleciał w takiej nieświadomości:crazyeye: Mari...........:calus: Ja nie mam słów wdzięczności za Twoją decyzję............:cool2: Ani słów fascynacji Twoim zaparciem do pomocy Dianie:cool2: Baaaaaaaaaaardzo dziękuję:Rose::Rose::Rose:
  4. [quote name='kora78']wplynelo 30zl deklaracji stalej od Calineczka000. a pisalam pm, by nie wplacac. marta masz tam jakis kontakt z nia? tel albo mail?[/QUOTE] Z tego co pamiętam, pm wysyłałam Calineczka rzadko, ale wchodzi na dogo A podejrzewam, że ma zlecenie stałe ustawione i kasa sama leci Pewnie się zgodzi przekazać na innego wskazanego bidulkę ;) :)
  5. Skoro Tobiś taki "bogaty"... ;) to może jakiś pakiecik mu wykupimy?
  6. [quote name='emhokr']Rudy się do windy przekonał! w końcu.... chyba nie bardzo go kręci tarabanienie się po schodkach na 2 piętro... ;) już nie ma paniki, sam chętnie wchodzi :)[/QUOTE] Jakby zamieszkał na 7 to by się szybciej przekonał :D
  7. Jak ja strasznie trzymam kciuki za tą akcję..........!!!:thumbs::thumbs::thumbs: Brunuś już tak ślicznie obrósł, on bardzo chce wyzdrowieć...:help1::help1::help1:
  8. [quote name='kora78']co to event? ja nie mam fb i nie wiem, co to[/QUOTE] Ja też nie wiem... Kora my już stare jesteśmy ;) Też zwróciłam uwagę tylko na te 1,5 roku, 396 dni :D Tekst ładny
  9. Ja nie umiem (całe szczęście ;) ) ale też! Wirtualnie mogę :D
  10. [quote name='andegawenka']Martusia przeca Ty nie obca, conie?[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_8_10.gif[/IMG][/QUOTE] To takie miłe że aż się zawstydziłam :oops: ;):buzi:
  11. Naprawdę chudziołek :(:(:( Dobrze mu w ciepełku przy grzejniku, niech śpi, zdrowieje i nabiera sił...:thumbs:
  12. [quote name='kora78']ja juz wszystkowiem, [/QUOTE] Ty chytrusko:eviltong:;) A my tu paznokcie obgryzamy...:roll:
  13. [quote name='Nutusia']Właśnie! Zapraszam na nocleg :)[/QUOTE] Już mi takie ciśnienie właśnie poszło, że może przyjadę, że jest szansa:crazyeye: Ale niestety pamięć zadziałała... mam imprezę firmową dla klientów mojej firmy w piątek 18ego... Pewnie za szybko po niej nie wstanę... bo to dla budowlańców, a im tempa dotrzymać...:roll::help1::grab: Dziękuję Natusia baaaaaaaardzo! Za chęć przyjęcia obcej baby;):calus:
  14. [quote name='kora78']nie. bo moze sie dowiesz,ze budrysek jedzie tego samgo dnia, albo nazajutrz i nie zdazysz tego dograc. dowiedz sie wczesnej, kiedy budrysek znow jedzie, zeby miec te date na uwadze. lilu skonczy, da znac, zadzwonisz do budrysek, a ona powie,ze byla wczoraj i jedzie dopiero za 2 tyg... bezsensu[/QUOTE] Kora Ty lubisz logistykę i planowanie, ja lubię konkrety Jak chcesz - napisz do Budrysek czy już wie, kiedy jest opcja następnej takiej trasy
  15. [quote name='Pies Wolny']Na takiej precyzyjnej robocie się nie znam, mogę powiedzieć czy mi się podobają ..... paznokcie i czy pasują do całości :lol:[/QUOTE] A tu mogę skomentować jedynie w ten sposób;) że paznokcie się nijak mają do budowlanki, (a wręcz nie ma szans na ich posiadanie przy takiej robocie;) ) ale tak wogóle u mnie się wylewka jeszcze nie sprzedaje, chyba że wewnątrz ktoś robi... Noce po -10st nie sprzyjają takim robotom:eviltong: Ale trzymajmy kciuki, żeby wiosna przyszła pełną parą:razz::modla::modla::modla:
  16. [quote name='kora78']marta, to tel do budrysek, kiedy jedzie nastepnym razem i umowcie juz ostateczny termin. [/QUOTE] Tel do Budrysek wykonam, jak Lilu zrobi co ma zrobić... I nie będzie to malowanie paznokci ;) :D
  17. Doszła wpłata od Sabiny02 50zł:lol: I mamy wpłatę dodatkowo od Grubej Berty 23zł:lol: Dziękujemy:loveu:
  18. [quote name='kora78']Klauzunka dzwonila juz do kliniki. Gizmo mial naroze do przeswietlen, jeszcze spal niedawno. czekamy do 15stej[/QUOTE] Narkozę do "TYLKO" prześwietleń? Nie można było bez? To nie działa dobrze na organizm... Dalej nic nie wiadomo?
  19. [quote name='marta0731'] No i wpłata 10zł od Piesi, tylko nie wiem co to... ;) Na następny miesiąc już deklaracja stała?[/QUOTE] Piesia opisz wpłatę ;) bo to już drugie 10zł od Ciebie
  20. [quote name='fiorsteinbock'] Dla czworonogow, opcja z nadzieniem watrobkowym ;)[/QUOTE] Mam nadzieję, że lukier ma smak mięsa, bo inaczej połączenie wątróbki i cukru................:roll::razz::razz::razz: Doszła wpłata stała 30zł od Grubej Berty :)
  21. [quote name='elik']Jak to dziwnie ?? Przeca to chłopaki, a nie dziewczynki są :evil_lol:[/QUOTE] DZiwnie, bo "chłopaki" to jak para ten tego... :D
  22. Ale Wam zazdroszczę że mieszkacie w Wawie...............:roll: Taka impra mnie ominie:oops:
  23. [quote name='Pies Wolny']Wytrzyma, wytrzyma - ziemia jest stała w uczuciach i temperaturze ;). Dziura musi być na metr prawie - tam jest około 4 st. C. Jest jeszcze taki widz. Jeżeli świeża mieszanka betonowa zamarznie natychmiast po wylaniu betonu, przed rozpoczęciem wiązania cementu - to nic złego. Odtaje i cement zwiąże po odtajaniu. Będą jedynie powierzchniowe maceracje. Sam wójt Ci to mówi :lol:[/QUOTE] A jak później popęka? Ja nie wiem, fachowcem nie jestem ;) Ale to jak malowanie paznokci na szybkiego przed wyjściem na imprezę, jak nie wyschnie dobrze, to się na pewno pozadziera :D To już lepiej iść z niemalowanymi ;););)
  24. Kora to Ty ją znasz "osobiście"... ;)
  25. [quote name='Pies Wolny']Tego typu roboty betoniarskie można wykonywać przy temp. do -5 st.C, a nawet trochę niżej. Ważne jest, aby nie zamarzała mieszanka podczas wiązania cementu tj. do czterech , pięciu godzin po wykonaniu elementu. Wiązanie można przyśpieszyć dodając do mieszanki gorącą wodę. Betonowanie będzie w gruncie (skoro słupki) to także ułatwienie - beton może być bardzo gęsty, więc bardziej odporny na zamarzanie. Można także dodawać do mieszanki dodatki typu chlorek wapnia. Czyli z polskiego na nasze, skoro od godz. 9 rano jest koło zera - można w te pędy zasuwać. Ale decyzja jest Twoja.[/QUOTE] Pytanie, jak potem to długo wytrzyma... Temperatura ziemi pewnie nawet o 12ej jest dużo niższa...
×
×
  • Create New...