Witam! Dzięki za odwiedziny!
[quote name='Shel']Misia super wychodzi na zdjęciach, a to z auto już mi się "mniej" podoba :lol:[/QUOTE]
Ostatnio słyszałem mniej więcej taki tekst " lustrzanki są do doopy, dałem piątkę za aparat a zdjęcia okropne", chciałem to sprawdzić, ustawiłem full automat, bez żadnych poprawek i cyknąłem. No i rzeczywiście "głupi Jaś" lepszy ;)
[quote name='Shirai - Koki']Trzepotanie, trzepotanie hi hi hi ...:p
[URL]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/02-01-2010/IMGP1660.jpg[/URL]
Misia chyba ogladala "Glupi i glupszy" i sprawdzala, czy jezyk jak sie lize rurki naprawde sie przykleja :evil_lol:
[URL]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/02-01-2010/IMGP1670.jpg[/URL][/QUOTE]
I 'Pogromców mitów' :) dla zagraniczniaków Mythbusters ;)
Ona strasznie lubi jeść lód i śnieg brr
[quote name='NATKA']Co w ręce trzymałeś, że Misia się tak oblizuje :cool3: ;)
[URL]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/03-01-2010/IMGP1768.jpg[/URL][/QUOTE]
Ja to aparat, moja piękniejsza połowa miała smaczki :)
Coś z dziś
[IMG]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/04-01-2010/IMGP1798.jpg[/IMG]
[IMG]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/04-01-2010/IMGP1799.jpg[/IMG]
[IMG]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/04-01-2010/IMGP1807.jpg[/IMG]