[quote name='Pusiakowa']n
/ciach/
trafi mnie. tyle fot i nie ma nikogo, a jak fot nie ma to wszyscy o foty krzyczą.[/QUOTE]
Zawsze tak jest ;)
[url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/DSCF8591.jpg[/url] - był skok przez ławkę?
No i cały czas trening slalomu :)