-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Ellig replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Mnie też nadzieja na odnalezienie Sary i Fiodorka oraz ich szczęśliwy powrót do domu nie opuszcza.:-( A sunia przybędzie do nas raczej w środę, musi trochę odpocząć, bo czeka ją dłuuuuga podróż. I weterynarz musi ją też zobaczyć, bo kaszle i ma jakieś wyłysienia na zadku. tutaj są szczegóły [url]http://www.dogomania.pl/threads/178358-Pogryziona-bezimienna-staffiko-astka-Pilnie-transport-Lublin-A-A-dA-WA-ocA-awek?p=13959711&posted=1#post13959711[/url][/QUOTE] Agnieszko ja wiem ,ze jest Wam bardzo ciezko ale moze los sie odwroci wlasnie wtedy kiedy przyjedzie do Waszego domu ta pogryziona bidulka...Trzymam kciuki i mysle o Was :) -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
Ellig replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='malicja']super, dzieki![/QUOTE] Nie ma za co , bardzo prosze!:) Wszystko dla Lena :):):) -
[quote name='AlfaLS']NIKUS, MAGDA NAWET NIE WIECIE JAK WSZYSCY JESTEŚMY WAM WDZIĘCZNI ZA ZAWIEZIENIE MIKI I POSTERA DO ZUZI:loveu::loveu::loveu: Magda - bardzo dziękujemy za opisanie podróży. Niestety z tego co napisałaś wynika że tak Mika jak i Poster bardzo potrzebowali tego aby ich zabrać:shake:. Całe szczęście że się udało:multi: Gdybyśmy tego nie zrobili to Mika pewnie dalej byłaby maksymalnie przerażona a Poster????????? Może za parę dni by go nie było............ Tak bardzo się cieszę, że psiaki są już bezpieczne:multi::multi::multi: i że Wy wróciliście szczęśliwie - choć tu pełnia szczęścia będzie jak jeszcze Nikus się odezwie z informacją że wrócił szczęśliwie do domu:lol: [SIZE="4"]DZIĘKUJEMY:Rose::Rose::Rose: Czekamy i dziekujemy!!!!:)
-
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
Ellig replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='malicja']chcialam wplacic na Lena na adres fundacji, ale potrzebna mi jeszcze nazwa banku, w ktorym fundacja ma konto. Znacie go moze?[/QUOTE] PKOBP Oddzial 4 w Warszawie -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
Ellig replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Dada M'] Czyli jednak dr Niziołek ? Lennon też musi wybrać się do kardiologa, a ja zupełnie nie wiem, do którego, nigdy nie miałam psa z tego typu problemami. http://www.niziolek.com.pl/przyjmuje.html -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
Ellig replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uszatku ! Trzymaj sie cieplutko !:)