Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='agnieszka32']Mnie też nadzieja na odnalezienie Sary i Fiodorka oraz ich szczęśliwy powrót do domu nie opuszcza.:-( A sunia przybędzie do nas raczej w środę, musi trochę odpocząć, bo czeka ją dłuuuuga podróż. I weterynarz musi ją też zobaczyć, bo kaszle i ma jakieś wyłysienia na zadku. tutaj są szczegóły [url]http://www.dogomania.pl/threads/178358-Pogryziona-bezimienna-staffiko-astka-Pilnie-transport-Lublin-A-A-dA-WA-ocA-awek?p=13959711&posted=1#post13959711[/url][/QUOTE] Agnieszko ja wiem ,ze jest Wam bardzo ciezko ale moze los sie odwroci wlasnie wtedy kiedy przyjedzie do Waszego domu ta pogryziona bidulka...Trzymam kciuki i mysle o Was :)
  2. [quote name='malicja']super, dzieki![/QUOTE] Nie ma za co , bardzo prosze!:) Wszystko dla Lena :):):)
  3. [quote name='AlfaLS']NIKUS, MAGDA NAWET NIE WIECIE JAK WSZYSCY JESTEŚMY WAM WDZIĘCZNI ZA ZAWIEZIENIE MIKI I POSTERA DO ZUZI:loveu::loveu::loveu: Magda - bardzo dziękujemy za opisanie podróży. Niestety z tego co napisałaś wynika że tak Mika jak i Poster bardzo potrzebowali tego aby ich zabrać:shake:. Całe szczęście że się udało:multi: Gdybyśmy tego nie zrobili to Mika pewnie dalej byłaby maksymalnie przerażona a Poster????????? Może za parę dni by go nie było............ Tak bardzo się cieszę, że psiaki są już bezpieczne:multi::multi::multi: i że Wy wróciliście szczęśliwie - choć tu pełnia szczęścia będzie jak jeszcze Nikus się odezwie z informacją że wrócił szczęśliwie do domu:lol: [SIZE="4"]DZIĘKUJEMY:Rose::Rose::Rose: Czekamy i dziekujemy!!!!:)
  4. Teraz moze byc tylko lepiej :loveu:. Jestescie wspaniali, dziekuje bardzo !!!! :)
  5. [quote name='malicja']chcialam wplacic na Lena na adres fundacji, ale potrzebna mi jeszcze nazwa banku, w ktorym fundacja ma konto. Znacie go moze?[/QUOTE] PKOBP Oddzial 4 w Warszawie
  6. Powodzenia !!!!Rzeczywiscie koszmarnie zimno!Szczesliwej drogi!:)
  7. Trzymaj sie Lennon, dzisiaj zimno, wygrzeaj swoje bidne cialko:)
  8. Trzymaj sie Lennon, dzisiaj zimno, wygrzeaj swoje bidne cialko:)
  9. Trzymaj sie Lennon, dzisiaj zimno, wygrzeaj swoje bidne cialko:)
  10. [quote name='ocelot']Muszę Wam powiedzieć, że wczoraj akcja zawożenia Lady była bardzo, bardzo spontaniczna:) Za co dziękuję managule, Oczce_ i Ani foto. Dziewczyny nawet nie wiecie, jak fantastycznie się z Wami pomaga:) Bardzo dziekujemy !!!!! :
  11. Wplacilam 50 i dzisiaj 20 zl -wplata jednorazowa, bylo zamieszanie z kontami podawanymi na poczte pw:) Ciesze sie ,ze Lady jest juz w Hoteliku bo mrozy okropne teraz jest - 19 stopni C.:)
  12. Mika i Poster jada dzisiaj razem, brakuje jeszcze pieniedzy na stale deklaracje..... Szerokiej drogi :):):)
  13. [quote name='UBOCZE']Myślę, że warto byłoby zamieścić w tytule, ile Posterowi brakuje deklaracji............ Poster wciąż prosi o deklaracje na bezpieczny pobyt w hoteliku. Głowa do góry, chłopaku!!! :lol: Poster, trzymam kciuki! Hej chlopaku, walcz o swoje, pokaz jak bardzo potrzebujesz pomocy!
  14. Bogusia zadzwoni do Ciebie Dada , przekonamy P.Basie ,zeby jutro kupila obroze dla Lennona, zwrocimy jej pieniadze.:)
  15. Osobiscie wydaje mi sie ,ze jak najblizej DT w lecznicy na Fieldorfa 5 maja Ekg i kardiologa, jezeli okaze sie ,ze wszystko jest ok to po co kolejny stres i przewozenie Lennona przez cale miasto. A jak cos bedzie nie tak :shake: to wtedy konsultacja u wet. , ktorego polecaja Cioteczki:)
  16. Znalazlam namiary na dr. Rafała Niziołka, przyjmuje rowniez na Pradze Poludnie moze to cos ulatwi:) http://www.niziolek.com.pl/przyjmuje.html
  17. [quote name='Dada M'] Czyli jednak dr Niziołek ? Lennon też musi wybrać się do kardiologa, a ja zupełnie nie wiem, do którego, nigdy nie miałam psa z tego typu problemami. http://www.niziolek.com.pl/przyjmuje.html
  18. Leki mamy, trzeba poczekac co powie kardiolog....
  19. Dokladnie ale wiemy jak bylo z Timurem, psiakiem wyciagnietym ze schroniska i przygarnietym przez Ubocze:( Dopiero na miejscu w domu okazalo sie jak jest ciezko chory :(, dlatego bedziemy obserwowac Lennona i starac sie myslec pozytywnie .
  20. [quote name='Dada M'] Megi może opuścić schronisko :multi: Wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi:
  21. Uszatku ! Trzymaj sie cieplutko !:)
×
×
  • Create New...