Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. I uda sie dzieki takim osobom ja TY, pelen szacunek. Juz dzisiaj udalo sie wyciagnac 13 -letniego staruszka z Palucha i zalezc dla niego DT. To znaczy ,ze zaczynamy nowy rok pomyslnie. Na wiosne zapraszam na kawe, moze dla mnie ten rok tez bedzie pomyslny:)
  2. DT domowy:) Jest lepiej niz wygladalo.Ma zdrowe nerki, watrobe, nie ma raka....ale naprawde nie znam szczegolow i nie chcialabym wprowadzac w blad....poczekajmy co o wizycie u weta powie Doda M.:)
  3. Nie ma tajemnic po prostu ja i moja przyjaciolka znalazlysmy platny DT dla Lennona, trzeba jeszcze dogadac szczegoly, to zrobi juz Gosia z Pania B. DT bedzie platny okolo 250 zl miesiecznie i na to sa potrzebne deklaracje.... wiadomosci od weta sa lepsze niz moznaby bylo sie spodziewac. Musimy poczekac na to co napisze Doda M.
  4. Ok, wiem juz prawie wszystko , rozmawialam z B. Przygotowalam juz legowisko, koce, miski, obroze i smycz, karme....jutro B. ja ode mnie zabierze:) Wiedzialam ,ze sie uda:)
  5. Bardzo bym chciala ,zeby stefanowi tez sie udalo!:)
  6. [I][B]Powodzenia [/B][/I]:)
  7. [quote name='majuska']jestem już przy kompie , waruję.... Kciuki mocno zaciśnięte!!!!! Wszyscy czekamy na dobre wiadomosci !!!
  8. [quote name='magdola']Super :) teraz każdy będzie mógł wejść na wątek Lena stamtąd gdzie cos napiszesz :)[/QUOTE] Dziekuje za pomoc juz zrobilam tak ze wszystkomi banerkami:)
  9. OK!Jezeli to pomoze Len i innym psiakom:)
  10. [quote name='magdola']A teraz Ellig wchodzisz na dany wątek, klikasz w link strony, wciskasz pr. prz. myszy, klikasz KOPIUJ, wchodzisz tam gdzie poprzednio, czyli edytuj sygnaturkę, klikasz w obrazek odnośnie tego wątku co przed chwila kopiowałaś, następnie klikasz w taki globusik z położoną białą "ósemką", wyskakuje okienko, w które "wklejasz" ten link, co go przed chwila kopiowałaś, potem klikasz"zapisz sygnaturę" i masz podlinkowany bannerek :)[/QUOTE] Czy tak jak jest to nie jest dobrze?
  11. [quote name='Madallena']no i no i ??? Dada M daj jakis znak! :) Mysle ,ze odpowie wieczorem....samochod do przewozu Lennona mial byc pozniej niz Doda M. zakladala i jeszcze droga do Konstancina....Szukamy DT:)
  12. Mysle ,ze odpowie wieczorem....samochod do przewozu Lennona mial byc pozniej niz Doda M. zakladala i jeszcze droga do Konstancina....Szukamy DT:)
  13. [I][B]Nie zapomnialy, nie zapomnialy, pieniadze wplacily, sledza losy i sa gotowe do pomocy[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/I]
  14. [quote name='Ewa Marta']Aniu, podaj nam nazwę karmy, któa musi jeść Stefan. Nie wiem, czy zauważyłaś ale Elig chce mu kupić jej duży worek, tylko pyta o nazwę karmy:-)[/QUOTE] Poniewaz nie bylo odzewu na moja propozycje wiec wplacilam dzisiaj pieniadze na karme dla Stefana. Trzynaj sie kochany psiaku:)[IMG]http://images50.fotosik.pl/245/e9d80ac9d589af1b.jpg[/IMG]
  15. [I][B]Nie zapomnialy, nie zapomnialy, pieniadze wplacily, sledza losy i sa gotowe do pomocy:)[/B][/I] [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/177400-Wylysialy-100letni-LEN-wyciagniety-ze-schronu-Potrzebne-wsparcie-finansowe-PILNIE[/IMG]
  16. [quote name='ubocze']przepraszam za powtórzenie wiadomości tyle razy. Dziwnie chodzi to dogo... Niedługo już jedziemy..... powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Wszystko musi byc dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem z Wami
  18. Rusałka!Trzymaj sie i szybciutko zdrowiej juz za chwile za chwileczke zaczniesz lepsze zycie:):):) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/len1.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Madallena']Wszedzie dobrze, byle nikomu do glowy nie przyszlo, zeby psa do hotelu do megii1 wrzucac! Na poczatek proponuje Konstancin. Tam co prawda sa kojce na zewnatrz, ale wielkie serce wlascicielki :) Odzyje lada dzien, zobaczycie! trzymam kciuku za dzisiajszy transport. Mam nadzieje, ze juz dzisiaj wyrwiesz go z tego cholernego schroniska !! Tez trymam kciuki:) Jak juz mowilam 15 kg karmy czeka i koce tez.....POWODZENIA DODA M.!!!!
  20. [quote name='UBOCZE']Dziękuję, Ellig!!! Niesamowite, że tu się też spotkaliśmy! Pozdrowienia dla wracającej do zdrowia Pumci i oczywiście Twojej wspaniałej Jagusi!!!!:lol::lol::lol: Serdecznie sciskam Wszystkich z UBOCZA :) 120 zl wplacone dla Miki za rok z gory. Trzymaj sie Mika :)
  21. [quote name='Ellig']Poprosze o nr konta, wplace jednorazowo za rok / deklaracja 10 zl miesiecznie/ inaczej nie moge, czyli 120 zl. Poprosze o widomosc na priwa bo juz musze sie polozyc, dobranoc i powodzenia!!!!!!!!:)
  22. Napisz prosze na priwa bo juz musze sie polozyc,dobranoc:)
×
×
  • Create New...