-
Posts
38342 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
I uda sie dzieki takim osobom ja TY, pelen szacunek. Juz dzisiaj udalo sie wyciagnac 13 -letniego staruszka z Palucha i zalezc dla niego DT. To znaczy ,ze zaczynamy nowy rok pomyslnie. Na wiosne zapraszam na kawe, moze dla mnie ten rok tez bedzie pomyslny:)
-
Nie ma tajemnic po prostu ja i moja przyjaciolka znalazlysmy platny DT dla Lennona, trzeba jeszcze dogadac szczegoly, to zrobi juz Gosia z Pania B. DT bedzie platny okolo 250 zl miesiecznie i na to sa potrzebne deklaracje.... wiadomosci od weta sa lepsze niz moznaby bylo sie spodziewac. Musimy poczekac na to co napisze Doda M.
-
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
Ellig replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Bardzo bym chciala ,zeby stefanowi tez sie udalo!:) -
[I][B]Powodzenia [/B][/I]:)
-
Orzeszek Timur odszedł kochany w swoim ciepłym domku.....
Ellig replied to majuska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='majuska']jestem już przy kompie , waruję.... Kciuki mocno zaciśnięte!!!!! Wszyscy czekamy na dobre wiadomosci !!! -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
Ellig replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pieknie!!!!!!!!!!!!!!:):) -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
Ellig replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Super :) teraz każdy będzie mógł wejść na wątek Lena stamtąd gdzie cos napiszesz :)[/QUOTE] Dziekuje za pomoc juz zrobilam tak ze wszystkomi banerkami:) -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
Ellig replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
OK!Jezeli to pomoze Len i innym psiakom:) -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
Ellig replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']A teraz Ellig wchodzisz na dany wątek, klikasz w link strony, wciskasz pr. prz. myszy, klikasz KOPIUJ, wchodzisz tam gdzie poprzednio, czyli edytuj sygnaturkę, klikasz w obrazek odnośnie tego wątku co przed chwila kopiowałaś, następnie klikasz w taki globusik z położoną białą "ósemką", wyskakuje okienko, w które "wklejasz" ten link, co go przed chwila kopiowałaś, potem klikasz"zapisz sygnaturę" i masz podlinkowany bannerek :)[/QUOTE] Czy tak jak jest to nie jest dobrze? -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
Ellig replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Dziekuje Madallena:) -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
Ellig replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[I][B]Nie zapomnialy, nie zapomnialy, pieniadze wplacily, sledza losy i sa gotowe do pomocy[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/I] -
[quote name='Ewa Marta']Aniu, podaj nam nazwę karmy, któa musi jeść Stefan. Nie wiem, czy zauważyłaś ale Elig chce mu kupić jej duży worek, tylko pyta o nazwę karmy:-)[/QUOTE] Poniewaz nie bylo odzewu na moja propozycje wiec wplacilam dzisiaj pieniadze na karme dla Stefana. Trzynaj sie kochany psiaku:)[IMG]http://images50.fotosik.pl/245/e9d80ac9d589af1b.jpg[/IMG]
-
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
Ellig replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[I][B]Nie zapomnialy, nie zapomnialy, pieniadze wplacily, sledza losy i sa gotowe do pomocy:)[/B][/I] [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/177400-Wylysialy-100letni-LEN-wyciagniety-ze-schronu-Potrzebne-wsparcie-finansowe-PILNIE[/IMG] -
Orzeszek Timur odszedł kochany w swoim ciepłym domku.....
Ellig replied to majuska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ubocze']przepraszam za powtórzenie wiadomości tyle razy. Dziwnie chodzi to dogo... Niedługo już jedziemy..... powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Orzeszek Timur odszedł kochany w swoim ciepłym domku.....
Ellig replied to majuska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystko musi byc dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem z Wami -
Rusałka!Trzymaj sie i szybciutko zdrowiej juz za chwile za chwileczke zaczniesz lepsze zycie:):):) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/len1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Madallena']Wszedzie dobrze, byle nikomu do glowy nie przyszlo, zeby psa do hotelu do megii1 wrzucac! Na poczatek proponuje Konstancin. Tam co prawda sa kojce na zewnatrz, ale wielkie serce wlascicielki :) Odzyje lada dzien, zobaczycie! trzymam kciuku za dzisiajszy transport. Mam nadzieje, ze juz dzisiaj wyrwiesz go z tego cholernego schroniska !! Tez trymam kciuki:) Jak juz mowilam 15 kg karmy czeka i koce tez.....POWODZENIA DODA M.!!!!
-
Kochany Grubcio już za TM........[*]
Ellig replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Napisz prosze na priwa bo juz musze sie polozyc,dobranoc:)