Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='belka123']ok, dzien dobry wszystkim !!! :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: dla wszystkich, z mleczkiem jak kto woli i trzeba myslec, maluchy dzisia - gora jutro do mnie trafia - pozostala trojka, ich wybawczyni nie moze ich trzymac bo ma hodowle psow i jej duzo nie ma w domu nie upilnuje ich, ja moge przetrzymac je do pon ale tylko do poniedzialku bo we wtorek tez mnie nie bedzie caly dzien, nie mowiac o tym ze nie mam jedzenia dla takich maluszkow :( ani nie wiem co sie im daje, moje futra waza juz po 50kg wiec to jest inna skala dzialania.... tak wiec :Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2:[/QUOTE] Jedzenie moze jeszcze ma Wunia, bedzie na dogo wieczorem to zapytaj, wydaje mi sie ,ze cos tam dla szczeniakow Hill'sa bylo, potrzeby sa duze a wiec Wunia mogla juz rozdysponowac sucha karme.:)
  2. Czekamy na zdjecia i wiadomosci o Lutku:)
  3. [quote name='izabellah-aldonda']Jesteśmy umówione. Jutro wieczorem zdam Wam relacje.[/QUOTE] Koniecznie :) :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  4. Matko jaka krzywda ?:) Dziewczyno kochana, ja mam same duze psy i one o wiele lepiej zachowuja sie w mieszkaniach kiedy zostaja same niz te maluchy szczekliwe. 8 kwietnia Jagusia bedzie miala sterylizacje a wiec i ten klopot spadnie tobie Kochana Dziewczyno z glowy:) To o czym piszesz to po prostu bajka a nie zwykle zycie dla psa:)
  5. Witajcie w imieniu [B]Wuni[/B] robie popoludniowa ka([B]Wunie[/B]):) :morning::morning::morning::morning::morning::morning::morning:Dla spiochow :loveu: i dla tych co juz rano pili kawe a teraz swieca palmy w kosciele :roll: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::cunao:
  6. [quote name='mtf zalesie']a pies moze zostac bo tylko piszecie o suce[/QUOTE] A kto to wie?
  7. Na razie dalam ogloszenie na Facebook-u.....
  8. Jestem ,zajrze pozniej....nie wiem co robic?:(
  9. [quote name='Wunia']no to już, pewnie, że tak :loveu: Ja w doma, mnie doktory dorwą ok.9.04. a i wtedy pełna chata;) Ja ją potem do Tolka przerzucę rachu ciachu i już :p:p[/QUOTE] Wuniu to zorganizuj logistyke i daj mi znac prosze ....Teraz spadam.Dobranoc:)
  10. [quote name='Wunia']Tolek jest w trakcie "wyciągania" go ze schroniska, więc Aniele, jeżeli chodzi o papu dla niego to już na hotel, ale najpierw musi tam się znaleźć. Strasznie się martwię, bo dziwnie w tym schronie jest :( Jak tylko osiądzie z doopką bezpiecznie w hotelu to ja Tobie Ellig Aniele mój w zębach wiadomość przyniosę o tym :loveu::loveu: razem z kaweczką, i prażonymi pestkami z dyni i orzeszkami piniowymi :loveu:[/QUOTE] Wunia ale ja moge tylko do Łodzi karme wyslac ,wiesz:evil_lol: I to jeszcze za nim doktory mnie dorwa :crazyeye:
  11. Dobranoc Lennon, zycze ci szczescia nie wiem jak dlugo brdziesz sie nim jeszcze cieszyl, brakuje deklaracji na hotelik .....:(
  12. Bardzo chcialabym zobaczyc juz zmieniony tytul watku i dowiedziec sie ,ze Lucky jest w DS.................
  13. Wuniu, przepraszam ale gdzie jest teraz Tolek? Chcialabym jakos dostarczyc dla niego karme ale nie wiem jak? wiem ,ze Ty juz cos wymyslisz:)
  14. [quote name='Dada M']Właśnie rozmawiałam z panią Kasią. Aza ma się świetnie, całymi dniami biega po ogrodzie z Astorem. Ma ogromny apetyt, ale wciąż jest szczupła. Czuje się dobrze, w środę jest umówiona na zabieg kastracji. Jest bardzo przyjazna, pani Kasia bardzo ją chwali :) Jej zdaniem, Aza najlepiej czułaby się w domu z ogrodem, gdzie miałaby swoją budę i możliwość swobodnego poruszania się po terenie - inna sprawa, że Aza nigdy nie przebywała w domu czy w mieszkaniu, więc nie wiemy, jakby się tam czuła. Poza tym okazało się, że Aza jest mniejsza, niż przypuszczałam - waży ok. 25 kg. Pani Kasia nazywa Azę "stróżem na pokaz" ;) Aza dużo szczeka, ale ponoć gdy ktoś obcy wejdzie do ogrodu, to już jest jej przyjacielem :)[/QUOTE] Czy ktos moze przyjechac po karme dla Azy?
  15. w takim razie trzeba pojechac do Ryni i zapytac Pana Jarka czy wezmie odpowiedzialnosc za Sabe.Ja ze swojej strony moge tylko zapewnic karme ale pod warunkiem , ze Pan Jarek bedzie opiekunem Saby. W tej chwili i tak nadal bede pomagac w tym zakresie i bardzo dziekuje Lulce ,ze zawozi do Ryni karme. Jezeli nie to pozostaje jedynie schronisko bo nie ma nikogo kto podejmie sie "prowadzenia' i odpowiedzialnosci moralnej i finansowej za jeszcze jednego psa:(
  16. Lennon nie jest duzy i jest delikatny.To nie jest masywny pies, ma duzo z coli....:)
  17. Hej Lutek, slonce swieci, musi byc dobrze, dzialamy......:)
  18. [quote name='Wunia']a jakich? Winogrono zielone dobrze się z tym komponuje ;)[/QUOTE] granatowe dojrzale lepiej widac:razz:
  19. :multi:Hej! przepraszam ja tak dzisiaj wpadam i wypadam, tez robie salate ale ja to taka durna jestem ,ze tylko wloskie mnie biora numery, czyli sos vinegre, suszone pomidory, papryka i oliwki nadziewana owczym serem, trzy rodzaje salat "szarpanych" i pesto bazyliowe, moga tez byc orzeszki pini albo podsmazone pestki dyni :eviltong:
  20. [quote name='Wunia']:kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu::loveu::loveu: Dzień Dobry :loveu: Ka(Wunia) dla wszystkich :loveu::loveu:[/QUOTE] Mam nadzieje,ze jeszcze zdazylam....:) Oj tak ka/Wunia/ pyszna, dziekuje:)
  21. Ach te oczy Stefana .....cudowne:)
  22. [quote name='Akrum']trzymamy w taki razie kciuki - oby się zdecydowali[/QUOTE] Tak , trzymamy kciuki....
  23. Jest kilka obrozy w typie Preventic, najbardziej skuteczne bo dzialaja rowniez po zamoczeniu, trzeba tylko pamietac ,ze te obroze co jakis czas trzeba szybkim ruchem rozciagac tzn. zlapac za oba konce i szarpnac, wtedy znowu uwalniaja sie substancje ktore zawiera obroza. Zamowilam kilka sprawdzonych i wcale nie drogich,bede miala na poczatku przyszlego tygodnia. a jesli chodzi o preparaty na kleszcze to trzeba pamietac ,ze po wtarciu w skore pies nie moze miec kontaktu z woda w sensie kapiel, deszcz przez co najmniej 48 godzin....
  24. [quote name='belka123']podnosze, powodzenia maluchy[/QUOTE] Dziekuje ,ze jestes:) Maluchy juz maja "domy", teraz walczymy o dom dla ich mamy i ojca:)
×
×
  • Create New...