Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Bardzo się lubią, razem śpią w nocy, albo Maksio oddaje swoje posłanie i sam śpi na małym kocyku, dla Maksia to jest też dobry czas, ma swoją ku,pelkę i bardzo sie ozywił.
  2. Pomyslne wieści: Florka odbyla 2 rundki Dookoła ogrodu zalatwila psie potrzeby.Sama weszla po schodach.Wszystko bez smyczy. Nadia wyszla do ogrodu na rękach i ze smycza.Ale gdy zalatwila sie zaczela sie szarpać i wnioslam ja do domu. Po harcach-zabawach poszly na drzemkę. To już kończę.Dobranoc.
  3. Cyt. " Flora polubila poslanie i odpoczywa po posiłku. Nadia Schowala się ale pozwala sie pogłaskać i zjada podsuwane kęsy.Myślę że Jest dobrze. Milego wieczoru. "
  4. Cyt. " Flora polubila poslanie i odpoczywa po posiłku. Nadia Schowala się ale pozwala sie pogłaskać i zjada podsuwane kęsy.Myślę że Jest dobrze. Milego wieczoru. "
  5. U dziewczyn Nadii i Florki wszystko jest w porządku. Zjadły, napiły się. Florka zwiedza dom, Nadia na razie weszła po łóżko, ale daje sie głaskac i je z ręki, nie ma u niej paniki, bedzie dobrze.
  6. Nadia i Florka zostały adoptowane, mają cudowne Opiekunki i dom z ogrodem w Katowicach. Powodzenia dziewczynki.
  7. Wazne , zeby zabrać też wyniki badania u ortopedy, zdjęcia rtg.
  8. Szczęśliwa Myszka :) Z Maksiem <3
  9. Chłopaki maja wyróżnione ogłoszenia na Warszawę Ursynów i Ursus. https://www.olx.pl/oferta/urocze-szczeniaczki-szukaja-kochajacych-domow-CID103-IDAoDLW.html https://www.olx.pl/oferta/trzy-9-tygodniowe-szczeniaczki-szukaja-domow-CID103-IDAo6F8.html
  10. jeszcze trzy zdjecia, jeżeli pomyliłam psiaki to proszę i informcję...
  11. Jest szansa na jakieś zdjęcia i jakieś krótkie informacje o charakterze psiaków według imion. Ogłoszenia mają, ale warto je trochę zmienić.
  12. Tak, kaltka jest z Warszawy, nowa kupiona do Anecik dla naszej podopiecznej, zdrowej suni, która pojechała do domu , tam wszystkie psiaki były zdrowe , odrobaczone i po szczepieniach, myśle ,że nie ma zagrożenia dla szczeniaków, wystarczy klatkę umyć. Mamy klatkę kenelową u Anecik, Ewu ją odbierze i przywiezie ze szczeniakami do Warszawy, później nie będzie problemu z oddawaniem klatki , bo będzie na miejscu w Warszawie.
  13. Mamy klatkę kenelową u Anecik, Ewu ją odbierze i przywiezie ze szczeniakami do Warszawy, później nie będzie problemu z oddawaniem klatki , bo będzie na miejscu w Warszawie.
  14. Trzeba zjechać niżej , tekst zaczyna się po kilku pustych kartach.
  15. Kochany Cebula, moim zdaniem ma szansę na dobry dom .
  16. https://wamiz.pl/pies/porady/8444/kokcydioza-u-psow-jak-zdiagnozowac-jak-leczyc
  17. https://wamiz.pl/pies/porady/8444/kokcydioza-u-psow-jak-zdiagnozowac-jak-leczyc " Leczenie polega przede wszystkim na podawaniu leków zwalczających kokcydia. W terapii stosuje się sulfadimetoksynę lub trymetoprym. Sulfonamidy nie powodują usunięcia kokcydiów, ale hamują ich inwazję i pozwalają organizmowi zwierzęcia na zadziałanie mechanizmów obronnych. Jeżeli u psa wykryto w badaniu kału oocysty kokcydiów, ale nie występują żadne objawy choroby, nadal należy podjąć leczenie, ponieważ taki pies jest nosicielem i rozprzestrzenia pasożyty, więc stanowi zagrożenie dla innych psów. W przypadku wykrycia oocyst u jednego szczenięcia z miotu, leczyć należy cały miot i wszystkie szczenięta, z którymi zarażony psiak miał kontakt. Jeśli inwazji pasożyta towarzyszą biegunka, spadek masy ciała, odwodnienie – stosuje się leczenie wspomagające, objawowe, na przykład: antybiotyki, probiotyki, środki przeciwbiegunkowe czy płynoterapia. Konieczne jest również zbieranie odchodów psiaka, żeby wydalone już oocysty nie stanowiły zagrożenia dla innych psów."
×
×
  • Create New...