Było tylko jedno zapytanie mailowe o Usię, szkoda pisać , ale może warto ,zeby pokazać stan wiedzy niektórych potencjalnych domków, cyt. " jakie leki hormonalne przyjmuje Usia i czy kiedyś i od kiedy będa one refundowane?"
Myślałam,ze ktoś się pomylił i zadałam pytanie dlaczego Usia mialaby przyjmować substytucję hormonalną, odpowiedź :" bo jest po sterylce"... zostawiłam to bez odpowiedzi, chociaz korciło mnie ,żeby odpisać, szkoda zdrowia....