-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
[quote name='Negri_2008']Nie oszustwo :shake: Myśle, że po wyratowaniu Pręgusa z Krzyczek miał biedak dt, o czym świadczy opis psa oraz zdjęcia najwyraźniej z domu. Teraz pies jest w schronisku co oznacza, że dt go tam oddał. Założycielka wątku najwyrażniej nie spodziewała się, że wyśledzimy sprawę a teraz wycofuje się rakiem z akcji.[/quote] Masz rację...zdjęcia wybitnie dowodzą, że psiak miał dom ... ja niestety nie zadałam sobie trudu, aby sprawdzić sytuację na forum
-
Mogę zrozumieć, że chciałaś pomóc, ale jaki masz kontakt z tą rzekomą osobą, która się psiakiem zajmuje, dlaczego nie umiałaś podać w jakim schronisku psiak przebywa :shake:
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/88340.html"]zwierzaki050591[/URL] - PROSZĘ O WYTŁUMACZENIE TEJ SYTUACJI, BO TO RZECZYWIŚCIE BARDZO PODEJRZANE, ŻE TAK SZYBKO ZNALAZŁ DOM...może jestem naiwna, ale uwierzyłam i los psa bardzo mnie poruszył...
-
Sorki za offa Zajrzyjcie proszę, potrzebna pomoc w ogłaszaniu, zrobieniu banerka, dzielny i mądry psiak po ogromnych przejściach, a tak mało nas na jego wątku :-(: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/przezyl-koszmar-kto-okaze-mu-serce-147255/"]Przeżył koszmar,kto okaże mu serce??[/URL]
-
[quote name='obraczus87']Tylu osobom wysłałam prosbę, aby weszły i nic... :( qrcze, Marinka widze, że TY działasz teraz , mam nadzieje, że Ty ściągniesz ludzi..[/quote] Ja też mam taką nadzieję, bo wzrusza mnie historia [B]Pręgusia[/B] :loveu: , a biedaczek nie ma nawet banerka (ja nie umiem niestety robić banerków :-()
-
Sorki za offa Zajrzyjcie proszę, potrzebna pomoc w ogłaszaniu, zrobieniu banerka, dzielny i mądry psiak po ogromnych przejściach, a tak mało nas na jego wątku :-(: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/przezyl-koszmar-kto-okaze-mu-serce-147255/"]Przeżył koszmar,kto okaże mu serce??[/URL]
-
Sorki za offa Zajrzyjcie proszę, potrzebna pomoc w ogłaszaniu, zrobieniu banerka, dzielny i mądry psiak po ogromnych przejściach, a tak mało nas na jego wątku :-(: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/przezyl-koszmar-kto-okaze-mu-serce-147255/"]Przeżył koszmar,kto okaże mu serce??[/URL]
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Marinka replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Sorki za offa Zajrzyjcie proszę, potrzebna pomoc w ogłaszaniu, zrobieniu banerka, dzielny i mądry psiak po ogromnych przejściach, a tak mało nas na jego wątku :-(: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/przezyl-koszmar-kto-okaze-mu-serce-147255/"]Przeżył koszmar,kto okaże mu serce??[/URL] -
Do góry [B]dzielny i mądry Pręgusiu :loveu::loveu::loveu:[/B]
-
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Marinka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Odnowiony cafeanimal.pl: [url=http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/RUFUS_Piekny-elegant-szuka-domu_Wyzel_Sznaucer,2228]RUFUS_Piękny elegant szuka domu_Wyżeł_Sznaucer? - psy - oddam zwierzaka do adopcji - Ogłoszenia - Zwierzaki na CafeAnimal.pl[/url] -
Odnowiony po raz kolejny cafeanimal.pl: [url=http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Pregus-czy-ma-szanse-na-DOM,2225]Pręguś - czy ma szansę na DOM?? - psy - oddam zwierzaka do adopcji - Ogłoszenia - Zwierzaki na CafeAnimal.pl[/url]
-
Cudna sunia szuka prawdziwego domu. W-wa. Prosimy o OGŁOSZENIA
Marinka replied to gagulec's topic in Już w nowym domu
Odnowiony po raz kolejny cafeanimal.pl: [url=http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dzidzia-kto-da-Jej-prawdziwy-domek,2224]Dzidzia- kto da Jej prawdziwy domek??? - psy - oddam zwierzaka do adopcji - Ogłoszenia - Zwierzaki na CafeAnimal.pl[/url] -
Spajki z najdłuższym stażem w schronie doczekał się DT!!! :D WROCŁAW
Marinka replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
i po raz kolejny ogłoszenie odnowione: [url=http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Spajki-niesamowicie-bystry-inteligentny-i-spragniony-domu,2222]Spajki, niesamowicie bystry, inteligentny i spragniony domu - psy - oddam zwierzaka do adopcji - Ogłoszenia - Zwierzaki na CafeAnimal.pl[/url] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Marinka replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
odnowiłam cafeanimal.pl: [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bingo-pies-lagodny-czujny-mlody-prawdziwy-SKARB%21%21,2221"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bingo-pies-lagodny-czujny-mlody-prawdziwy-SKARB!!,2221[/URL] -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
Marinka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
cafeanimal.pl odnowiony: [url=http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kapsel-mlody-wesoly-bialasek-szuka-domu,2220]Kapsel-młody, wesoły, białasek szuka domu - psy - oddam zwierzaka do adopcji - Ogłoszenia - Zwierzaki na CafeAnimal.pl[/url] -
Odnowiony [B]cafeanimal.pl,[/B] bo [B]Rusti :loveu:[/B] spadła na 4 stronę: [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rusti-ocalona-przed-reka-kata-Kocha-ludzi-:%29-Szuka-DOMU%21%21,2219"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rusti-ocalona-przed-reka-kata-Kocha-ludzi-:%29-Szuka-DOMU!!,2219[/URL]
-
[quote name='RIVER']Z Twoją deklaracją miesięczną mamy 250 zł na pierwszy miesiąc, [B]brakuje nam 200 zł[/B] Na chwilę obecną mogę zadeklarować 20 zł miesięcznie w opcji: pierwszy miesiąc 50 zł jednorazowa + 20 zł stała Rozumiem, że od kwoty 450 zł byłby upust gdyby pies był pod opieką fundacji?[/quote] [B] Nie, kwota 450 złotych jest już z upustem[/B]
-
[quote name='irenaka']Marinko:loveu:! Ja już z Panem Dyrektorem rozmawiałam, zgodził się na kwotę 450,00 za miesiąc pobytu, tylko jak czytam zero odzewu.[/quote] to może ja powiem jak było z rozliczeniami u mnie... Mari była już jakiś czas w hotelu zanim zaczynały się wpływy na konto...robione było allegro cegiełkowe, wpłaty od osób prywatnych (zarówno z dogo jak i n-k, własnych znajomych i moje również). Fakturę miałam wystawioną po zabraniu Mari do nowego domu (w sumie miałam tam 2 suczki i 8 szczeniąt Mari- wszystkie były na jednym rachunku), ale można poprosić o częstsze wystawianie faktur. jako osoba prywatna miałam 20 % zniżkę. Aha, nigdy niestety nie miałam deklaracji stałych, a Mari była tam 7 miesięcy
-
Klinika mieści się Lublinie przy ulicy Stefczyka 11 , dzielnica Bursaki, boczna Związkowej (Lubelskie Centrum Małych Zwierząt w Lublinie). Oto mapa: [url=http://www.lcmz.pl/pokaz.php?co=kontakt.txt]Lubelskie Centrum Małych Zwierząt - Klinika Weterynaryjna - www.lcmz.pl[/url] Należy rozmawiać z dyrektorem, p. Tadeuszem Zychem: [url=http://www.lcmz.pl/pokaz.php?co=pracownicy/09.txt]Lubelskie Centrum Małych Zwierząt - Klinika Weterynaryjna - www.lcmz.pl[/url]
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Marinka replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Jeśli Verter potrzebuje ogłoszeń, to zrobię.. Gdzie w hotelu przebywa? Do kogo podać kontakt?[/quote] Verter vel Bingo przebywa w hoteliku u [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/92966.html"]megii1[/URL] ...podawaj jej numer telefonu...Dzięki za pomoc :loveu: