Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. Sorry za offa: http://www.dogomania.pl/forum/f1161/deklaracje-na-dt-pilnie-malutka-gabi-czeka-na-dom-145966/
  2. Sorry za offa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/deklaracje-na-dt-pilnie-malutka-gabi-czeka-na-dom-145966/[/URL]
  3. Sorry za offa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/deklaracje-na-dt-pilnie-malutka-gabi-czeka-na-dom-145966/[/URL]
  4. Sorry za offa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/deklaracje-na-dt-pilnie-malutka-gabi-czeka-na-dom-145966/[/URL]
  5. Sorry za offa : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/deklaracje-na-dt-pilnie-malutka-gabi-czeka-na-dom-145966/[/URL]
  6. [quote name='obraczus87']Przykre jest to, że tylko te najbardziej drastyczne przypadki mają tylu zainteresowanych :shake::-( ale ja sie nie poddaję. Na pewno nam się uda znaleźć chętnych na deklaracje, tylko musimy powysyłać wątek do innych. Oni nie chca do nas przyjśc, to my im podeślemy atek ślicznej Gabi pod nosek :loveu:[/quote] No to do dzieła...ciekawe ile punktów dostanę za spam :evil_lol:
  7. [quote name='obraczus87']Kinia powiedz mi ile płacisz za dobę pobytu w Hoteliku GAbi?? Marinka :mad:- każdy grosz się liczy, sama o tym dobrze wiesz :p[/quote] Wiem, ale wciąż jest mi niezmiernie przykro, że mogę zaoferować tylko tak skromną kwotę w stosunku do potrzeb...musimy rozpowszechnić wątek, jest nas tu bardzo mało :roll:
  8. Moja deklaracja na pewno nie wzbudzi entuzjazmu :oops:, ale mogę zadeklarować tylko 10 złotych miesięcznie
  9. [quote name='irenaka'] Marinka:loveu: A jaka jest kwota wyjściowa tego hotelu? Mam nadzieję, że jest dobry?[/quote] Link, który podałam połączy Cię ze stroną Kliniki (hotel jest przykliniczny), a kwota wyjściowa zależna od wagi psa. Przez prawie 7 miesięcy przebywała tam moja podopieczna Mari...psiaki wychodzą na wybieg, mają opiekę lekarską, dobre jedzenie, w zimie podgrzewaną podłogę w boksach
  10. W hotelu na Stefczyka w Lublinie na pewno znalazłoby się miejsce, tylko jest to dość kosztowne - można wynegocjować zniżkę (ja miałam 20%)...dla fundacji znizka wynosi 40%. A jak tam z funduszami?...są zbierane pieniądze na tego psiaka...? Na pewno potrzebuje leczenia i szczepień...to można z lekarzami załatwić po kosztach. Tutaj jest cennik: [url=http://www.lcmz.pl/pokaz.php?co=hotel.txt]Lubelskie Centrum Małych Zwierząt - Klinika Weterynaryjna - www.lcmz.pl[/url] Pozdrawiam gorąco
  11. [B]Karo :loveu: nie miał także cafeanimal.pl : [/B][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Karo-pies-ktory-potrzebuje-POMOCY%21%21,1944"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Karo-pies-ktory-potrzebuje-POMOCY!!,1944[/URL] oby wydrukowali go w [B]Metro[/B] :happy1::happy1::happy1:
  12. [B]cafeanimal.pl dla Czarnego :loveu: oby przyniósł mu szczęście :lol:: [/B][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Czarny-czy-znajdzie-dom-przed-zimaDom-albo-smierc,1942[/URL]
  13. [B]obraczus87[/B] :loveu:- już jestem...zaraz zrobię [B]cafeanimal.pl[/B]
  14. [B]cafeanimal.pl[/B] dla [B]Reksa[/B] :loveu:: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Reks,1941[/URL] Potrzebuję adresu e-mail do ogłoszeń oraz informacji o szczepieniach, odrobaczaniu
  15. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/94944.html"]obraczus87[/URL] :loveu: już jestem...zaraz zrobię [B]cafeanimal.pl[/B]
  16. Dziewczyny właśnie dostałam maila od Pani M. w sprawie [B]Kiry/Pyzy[/B] :loveu:: Dzień dobry Pani Aniu Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy nowego członka rodziny czyli Pyze. Sunia jest niesamowita ... :)). Bardzo grzeczna, układna i wesoła, choć nadal pamięta złe chwile. W niedziele była z nami w lesie na grzybach i to pare ładnych godzin. Pobiegała sobie wolno i była z tego powodu bardzo zadowolona. Bardzo lubi jeździć autem. Szybko się uczy i jest bardzo posłuszna. W załączeniu przesyłam kilka fotek. Pozdrawiam i czekam na wrażenia z oglądania. M [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3412/pyza013a.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4312/pyza018a.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7048/pyza004.jpg[/IMG]
  17. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kapsel-mlody-wesoly-bialasek-szuka-domu,1938[/URL]
  18. Super :eviltong: fantastyczne wczasy, ale z takimi chłopakami jak Wy nie można się nudzić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Zrobiłam ślicznemu [B]Kapslowi :loveu: cafeanimala.pl ([/B]będę systematycznie odnawiać)[B]- [/B]bo mam nadzieję, że wydrukują go w [B]Metro[/B] :evil_lol:: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kapsel-mlody-wesoly-bialasek-szuka-domu,1908[/URL]
  20. Często zaglądam do [B]Rufusa :loveu:[/B]choć nie zabieram głosu...a ponieważ ostatnio mojej podopiecznej Mari i wielu innym psiakom [B]cafeanimal.pl [/B]przyniósł szczęście i dom, postanowiłam zrobić również [B]Rufuskowi :loveu:[/B] ogłoszenie na tym portalu: [URL="http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/RUFUS_Piekny-elegant-szuka-domu_Wyzel_Sznaucer,23883"]RUFUS_Piękny elegant szuka domu_Wyżeł_Sznaucer? - Zwierzaki - Zwierzaki na CafeAnimal.pl[/URL] Oby i jemu przyniosło szczęście... [B]Rufusku traf do Metro :multi::cool3:[/B]
  21. Dzisiaj ponownie odnowiłam [B]Spajkusiowi[/B] :loveu: [B]cafeanimal.pl[/B]: [url=http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Spajki-niesamowicie-bystry-inteligentny-i-spragniony-domu,1903]Spajki, niesamowicie bystry, inteligentny i spragniony domu - psy - oddam zwierzaka do adopcji - Ogłoszenia - Zwierzaki na CafeAnimal.pl[/url] Jeśli możecie zróbcie mu proszę śliczne foty pycholka i całej postaci :eviltong:
  22. I kolejne odnowienie [B]cafeanimal.pl[/B] dla [B]Vertera[/B]:loveu: ... to już prawie uporczywa mania :evil_lol:: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bingo-pies-lagodny-czujny-mlody,1902[/URL]
  23. No fakt...sorry zadałam głupie pytanie :oops:... to może allegro cegiełkowe (ale ja nie potrafię :oops:), bazarek lub deklaracje na ten cel...faktycznie jeśli to małżeństwo jest zainteresowane to może coś od siebie dołoży No i na naszej klasie też można puścić wici ... mam kontakt do osoby, która ma konto fikcyjne...jeśli się zgodzisz mogę do niej napisać...na pewno doda zdjęcia i informacje, ale potrzebne będą dane : nr konta i osoba na którą będą wpłacane pieniążki
  24. A dlaczego sterylka jest możliwa dopiero za dwa miesiące?
  25. [quote name='irysek']ale juz z tymi nowymi zdjeciami?[/quote] Oczywiście...wystarczy wejść na link, który podałam :eviltong:
×
×
  • Create New...