Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. Mam nadzieję, że dziś będą nowe zdjęcia całej czwórki...wydałam aparat i wysłałam ekipę :evil_lol:
  2. No i wygląda na to, że znów zapeszyłam :shake:, albo przedwcześnie się ucieszyłam :shake: Zadzwoniłam w sobotę pod ten numer telefonu...i dowiedziałam się, że jest to jakiś tartak, o dziwo facet, który odebrał był zorientowany o co chodzi...poinformował mnie, że kolega pojechał do Lublina po psa. Najpierw na giełdę, później do Kliniki (miałam dziwne wrażenie, że głos znam...czyżby był to ten sam facet:crazyeye:) W Klinice nikt się nie pojawił, aby zobaczyć Majora :-(
  3. [quote name='Energy']Nie wiem, co odpowie Marinkaa, ale myślę, że w domu...[/QUOTE] Myślę dokładnie tak jak Ty - tylko dom :lol:
  4. Z pudelką Państwa :lol: [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/382/imgp6119v.jpg[/IMG] Leyla uwielbia zabawy na śniegu :lol: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2801/imgp6129.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3204/imgp6130a.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/842/imgp6131.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8669/imgp6132.jpg[/IMG]
  5. [quote name='koosiek']Ej, a co do tego z Rzeszowa - może wrzućcie go na CK? On może kombinować dalej, a jeszcze ktoś tam pojedzie... W ogóle Marcelino ma pecha, sami dziwni ludzie o niego pytają... Anita na ogólnym pisała coś o domu z wybiegiem, może tam? On się nadaje na podwórko? I jak z jego strachem przed hałasem? Jest jakaś poprawa?[/QUOTE] Strach przed hałasem jest, że tak powiem raczej nieuleczalny...zresztą to nawet nie jest zwykły strach - to jest PANIKA Mam nadzieję, że dziś będą nowe zdjęcia całej czwórki...wydałam aparat i wysłałam ekipę [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  6. Rozmawiałam właśnie z Panią Agatą - sunia świetnie dogaduje się ze wszystkimi zwierzakami w domu :lol:, zresztą bardzo szanuje to, że go ma. Kiedy furtka jest otwarta siada przy drzwiach wejściowych, kiedy jest zamknięta biega po ogrodzie. Najchętniej sypia na fotelu przytulona pyszczkiem do kota:evil_lol: Jutro mam dostać zdjęcia suczki
  7. [quote name='Energy']A ja kurteczka internetu w pracy nie mam:mad::diabloti:[/QUOTE] no właśnie...jeśli szefowa zauważy jak pilnie pracuję :evil_lol:...to też nie będę miała :shake:
  8. Jak juz dostanę wici dam znać...siedzę teraz w pracy ;)a właściwie to na dogo:evil_lol:... tylko cicho sza :cool3:
  9. Cudowne wieści - kolejny psiak ma dom...posil się a później napisz relację :lol:
  10. [quote name='Aimez_moi']Marinkaa Marcel albo Perla bo ten Pan podobno lubi psiaki takie do opieki nad nimi. Lubi z nimi rozmawiac.[/QUOTE] Nie ni, ja już nie usiedzę ...nosi mnie z emocji...starzeję się czy co :evil_lol::razz:
  11. [quote name='ick']Marinkaa ty piszesz jak sobie przypomnam ...bardzo ładne teksty...[/QUOTE] hmmm, napewno zuzlikowej nie przeskoczę...i u mnie jest tak, że muszę psiaka widzieć osobiście
  12. [quote name='Energy']Sprawdź bardzo dokładnie:diabloti: A przed Wami jeszcze 3 tygodnie:roll:na pewno będzie ciężko:-([/QUOTE] Już jest ciężko...ilekroć na nią spojrzę i pomyślę, że ma jechać chce mi się wyć...a moja osobista suczka tylko odrobinę złagodniała. W dzień jest jeszcze jako tako, ale wieczorem...horror
  13. [quote name='Energy']Marinka, trzymam kciuki:pŻeby to był ten super dom dla Kropeczki:lol:[/QUOTE] Oj sprawdzę go bardzo dokładnie :evil_lol:, wręcz prześwietlę wewnętrznym rentgenem :evil_lol: Będzie ciężko się z nią rozstać:-(
  14. Gdybym miała talent do układania pięknych tekstów zrobiłabym również parę ogłoszeń
  15. [quote name='Energy']O jejku, przyjadą do Lublina?[/QUOTE] Nie, ale finansują wyprawę
  16. [quote name='anita_happy']Z DOBRYCH WIADOMOSCI.... mamy potencjalny domek dla psiurasa z Szydlowca....domek z szydlowca. Psiaka dobierzemy po wizycie przedadopcyjnej...Pan dowiedział się o całym Szydłwoieckim Zamieszaniu z GAZETY :) zadzwonił do Taubiego...potem Taubie do Madalleny..i M do mnie..hihihi Pan zapowiada sie perspektywiczne... Chce pomóc w lobbingu na terenie Miasta :) Koło Emarytów Kolo kombatantów Kolo Solidarności Parafia Centrum :)) i wiellle wiellle....wiecej :PPPP DZIEKUJEMY.... światełko w tunelu, ze nasza akcja nabiera rumieńców.... Na NKm na moja priv poczte - dostałam info, ze sa osoby chetne na wolontariat dla Fundacji - Zbieranie kaski po miescie....JUPI....musimy im tylko pomóc prawnie ogarnać temacik :)))) SIE DZIEJE ....SIE DZIEJE...jakby powiedział to Jurek Owsiak :)))[/QUOTE] O rany, to może Marcel się załapie [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/42/dsc1802n.jpg[/IMG][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/925/dsc1805v.jpg[/IMG] [URL]http://img504.imageshack.us/img504/925/dsc1805v.jpg[/URL]
  17. [quote name='majuska']No powiedz cos jak możesz!![/QUOTE] no właśnie ja tak w sprawie tego, co nam tu napisała Madallena ... potwornie boję się zapeszyć
  18. Foty piękne, a mała odrobinę podobna do mojej tymczasowiczki - również Kropeczki :crazyeye:- zwłaszcza z łapek i charakterku :evil_lol:
  19. [CENTER][SIZE=3][COLOR=Magenta][B]Pieniążki można przesyłać na poniższe konto: Fundacja For Animals O /Wrocław[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Magenta] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Magenta] [B]33 1370 1170 0000 1706 4855 2201 z dopiskiem: " na Maję z Tomaszowa Lubelskiego" [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  20. no to na razie nic nie powiem....siedzę jak na szpilkach.... [CENTER][COLOR=Red][SIZE=5][FONT=Century Gothic]Pilnie potrzebna wizyta przed adopcyjna w Szydłowcu dla Marcela !!![/FONT][/SIZE][/COLOR] [/CENTER]
  21. [quote name='Energy']Ależ ona jest cudna:loveu:Domku dla pięknej Kropeczki, gdzie jesteś???[/QUOTE] Odezwała się do mnie Pani z Wawy...chce ją adoptować 30 stycznia, bo wówczas ma ferie jej 13 letni syn, a Pani bierze urlop
  22. Tak jak napisała Ala we wtorek jestem umówiona na spotkanie z Państwem...telefoniczna rozmowa zarówno z Panem, jak i jego synem nastroiła mnie pozytywnie, jednak więcej będę wiedziała dopiero we wtorek (wcześniej nie dam rady). Jeśli chodzi o sterylizację Majki, to podam przykład...2 razy zdarzyło mi się wyadoptować suczkę bez sterylki do domu i w obu przypadkach intuicja nie zawiodła mnie...ostatnio była to terierka walijska, która pojechała do Legionowa w listopadzie, a pod koniec grudnia została już wysterylizowana. Nie chciałam stracić wspaniałego i bardzo odpowiedzialnego domu dla niej. Uważam, że powinna być przed wydaniem do domu zaczipowana i zarejestrowana. Koniecznie należy zrobić usg...bo być może sunia miała już kiedyś robioną sterylkę (nie znamy przecież jej przeszłości). Tak czy owak pieniążki są mile widziane
  23. Nie wiem, czy juz podałam link do tego ogłoszenia: [URL]http://www.adopcje.org/adopcja40839.html[/URL]
  24. [quote name='majuska']Słuchajcie, mnie juz tak nosiło dziś, że jak na zakupy pojechałam to pofatygowałam sie pod ten adres, nie mieszka tam taki koleś:shake: ...opowiadał przez telefon, że tam do niego tak trudno trafić i że wyjdzie po mnie na dól pod jakąś wulkanizację, która miała być nieopodal ( a wogóle to chciał po mnie przyjeżdżać najpierw ), trafiłam tam bez problemu, a wulkanizacji żadnej tam blisko nie ma...wiecie co? przyszło mi do głowy, że może to jakiś stary zbok:shake:..nie wiem może sie myle i chciałabym..ale po co ta cała maskarada??? Wiecie co może on jeszcze zadzwoni, przy okazji zobaczymy jaką bajeczke wymyśli, a w razie czego powiem mu co myślę o takich burakach przez telefon:mad::shake: Słuchjacie , nie ma co załamywać rąk, tylko dalej z całych sił postarać się o domek!! Jakie Marcel ma ogłoszenia??[/QUOTE] Majuska :loveu:, zupełnie tak samo to czuję i widzę...Przypomniała mi się jedna rzecz...kiedy wczoraj dzwoniłam do faceta odebrał jakiś inny gość i był bardzo zaskoczony, że dzwonię w sprawie psa, po czym oddał mu telefon :crazyeye::mad: Ogłoszenia Marcela są w poście 101: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173646-Marcel-staruszek-z-SzydA-owca-z-duA-AE-ranAE-na-gA-owie?p=13767387&viewfull=1#post13767387[/URL]
  25. ciągle mi mało focenia maluszka :evil_lol: [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/1937/dsc2160x.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/6615/dsc2161.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/4784/dsc2163j.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8034/dsc2165z.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2672/dsc2167m.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...