-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
Wchodzę do swojego domu...cudownego domu :multi::multi::multi: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2161/p1291087.jpg[/IMG] [URL]http://img202.imageshack.us/img202/2161/p1291087.jpg[/URL] Po tylu cierpieniach.... [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/543/p1291094.jpg[/IMG] [URL]http://img64.imageshack.us/img64/543/p1291094.jpg[/URL]
-
Żyje w pełnej komitywie z suczką i kotkiem :lol: [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4152/p1291089.jpg[/IMG] [URL]http://img85.imageshack.us/img85/4152/p1291089.jpg[/URL] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2404/p1291090.jpg[/IMG] [URL]http://img85.imageshack.us/img85/2404/p1291090.jpg[/URL] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2240/p1291091.jpg[/IMG] [URL]http://img62.imageshack.us/img62/2240/p1291091.jpg[/URL] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8430/p1291092.jpg[/IMG] [URL]http://img199.imageshack.us/img199/8430/p1291092.jpg[/URL]
-
Bosze, ryczę ze szczęścia widząc ją taką szczęśliwą :lol: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/671/p1291074.jpg[/IMG] [URL]http://img716.imageshack.us/img716/671/p1291074.jpg[/URL] Tu była super fotka...aby ją obejrzeć proszę 10 złotych na konto fundacji (1 post) [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9217/p1291082.jpg[/IMG][URL]http://img137.imageshack.us/img137/9217/p1291082.jpg[/URL] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1049/p1291084.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/756/p1291086.jpg[/IMG] [URL]http://img85.imageshack.us/img85/756/p1291086.jpg[/URL]
-
[quote name='Aimez_moi']Na pewno wszystko jest super ale zdjecia bysmy sobie obejrzaly......[/QUOTE] Zdięcia będą dziś wieczorem ... wczoraj nie pojechałam do Świdnika, ze względu na warunki atmosferyczne (śliskie nawierzchnie), za to dziś rozmawiałam z Panem Piotrem ... wieczorem dostanę zdjęcia Perełki mailem. Perełka jet kochana, bardzo przymilna i wesoła. Ona nie je, ona wprost połyka pokarm. Jest karmiona 2 *dziennie. Pan Piotr stwierdził, że cała rodzina jest szczęśliwa, że los sprawił im tyle radości stawiając na ich drodze tą uroczą sunię :lol:
-
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Marinka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Witaj [B]Rufusku :loveu: dawno do Ciebie nie zaglądałam, ale ogłoszenia wciąż są aktywne :lol: [/B] -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Ale rozumiem, że "przyszły pan" miał robione testy alergiczne i one wykluczyły alergię na psa?[/QUOTE] ...wiem tyle, co z maila, którego przekopiowałam tu prawie w całości -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Marinkaa i co.... Wysylamy siersc naszego usmiechnietego psiaka?[/QUOTE] Tak w czwartek będę w Klinice - to od razu tego dnia wyślę -
[quote name='AgusiaP']Były już jakieś wiadomości od tych państwa co zastanawiali się nad Majorkiem???[/QUOTE] Odpowiedź tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173055-Major-kolejne-psie-nieszczAE-A-cie-z-SzydA-owca-Deklaracje-potrzebne-ba-cito/page22[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../173055-Major-kolejne-psie-nieszczAE-A-cie-z-SzydA-owca-Deklaracje-potrzebne-ba-cito/page22"] [/URL]
-
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Mam wiadomości :lol:: " Serdecznie witam Pani Aniu Trafiła Pani w sedno, oglądaliśmy już Majora wcześniej i w zasadzie miałam zadzwonić w jego sprawie, ale choroba Perełki zdecydowała że wybraliśmy ją, jak widać chyba jednak ten Majorek nam jest pisany :) Za zdjęcia bardzo dziękuję, jeszcze bardziej nas przekonały, nawet mój mąż który usiłuje być sceptycznie nastawiony od razu się zdeklarował że chętnie tego pieska sobie przygarnie. Z napisaniem tego maila nosiłam się od kilku dni, żeby Pani wiedziała z kim ma do czynienia, bo wiem, że ludzie bywają różni, Pani Ewa nam to jeszcze bardziej uświadomiła. Oboje jesteśmy w wieku trzydziestu kilku lat [], mieszka z nami mój 12-letni syn, ale wszyscy kochamy zwierzęta i jak jakiś psiak z nami zamieszka to na pewno nikt mu świadomie nigdy krzywdy nie zrobi. Ale chcemy też odpowiedzialnie podejść do tej decyzji i tu moja nietypowa prośba. Mój mąż jest alergikiem, wychował się z psem, alergia dotyczy w zasadzie kociej sierści, ale chcemy się upewnić że spokojnie możemy zamieszkać z Majorem i dlatego mam prośbę o przesłanie małej kępki sierści gdyby Pani to nie sprawiało kłopotu, na nasz koszt oczywiście, na adres domowy który podam poniżej. Pani Aniu chcę jeszcze dodać że jestem pełna podziwu dla tego co Pani robi, naprawdę to przywraca wiarę w dobrego człowieka:) Myślę że coś uda nam się zorganizować w sprawie przewozu psa, angażujemy wszystkich znajomych, więc myślę że będzie tego jakiś efekt. Pozdrawiam M." -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][SIZE=4][FONT=Century Gothic]Perełka od wczoraj wygrzewa doopkę przy swoim kominku :lol: [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6408/dsc2260s.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE][/COLOR] -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Pani Monika jeszcze nie dała znać jaką podjęła decyzję -
[quote name='koosiek'][B]Marinka[/B], ale skąd Wy takie wspaniałe domy wynajdujecie? ;)[/QUOTE] Ten dom Perełka znalazła sobie sama - była na wystawce, a nad nią wisiał piękny, poruszający serca tekst. Pani Monika z Sosnowca wypatrzyła Perełkę na cafeanimal.pl. Zdjęcia będą zrobię je w czwartek podczas wizyty w jej domu
-
[quote name='AgusiaP']OK czyli moją deklaracje za styczeń wpłacam na Argo. Wiecie co dziewczyny tak się cieszę, że Perełka już szczęśliwa, ale siedzę i łzy same mi lecą po tym co przeczytałam o Gibonku.:-(:-(:-([/QUOTE] Wiem, dla niego było za późno :-(:-(:-(, ale bynajmniej nie umierał samotnie gdzieś na ulicy...
-
[quote name='AgusiaP']Perełko kochana tak strasznie się cieszę, że Ci się udało, że w końcu masz kochający domek. Teraz z całych sił trzymam kciuki za Majorka. Musi się udać skoro państwo brali pod uwagę Perełke lub Majorka. Dziewczynki napiszcie proszę na którą biedulkę mam wpłacać teraz moją deklaracje. Na Perełke miałam wpłacić dopiero pod koniec tygodnia. To teraz czekamy na zdjęcia Perełki z nowego domku. Boziu tak bardzo się cieszę.[/QUOTE] To może przeznaczyć na Argo - ta jego chora skóra. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173642-Zrezygnowany-Argo-z-ranAE-na-tylnej-A-apie-Potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-hotel[/URL] Zdjęcia z domu będą oczywiście Dogo oszalało w drugą stronę...właśnie odkryłam, że można kasować wiadomości
-
Trzymajcie kciuki za Majora ... oby Pani Monika nie powiedziała nie. Cała rodzina dziś wieczorem ma zasiąść do kompa przy cafeanimalu i pooglądać Majorka. Na początku on także był brany pod uwagę, ale Perełka z racji tego, że wydawała się Państwu bardziej potrzebująca wygrała. Perełka i Dusia jedzą z jednej miski. Kot Państwa jest w szoku - był jeden pies, teraz są dwa :crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Perła obeszła wszystkie kąty, była na spacerze w ogródku (załatwiła się), zjadła i teraz leży przed kominkiem. Mam nadzieję, że mnie dziś z pracy nie wyrzucą :eviltong:
-
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Perełce dziś udało się podwójnie[/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi::multi::multi: [COLOR=DarkOrange][SIZE=3][FONT=Book Antiqua]...ma już dwa domy :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jak wiecie, Perełka od kilkunastu dni była na wystawce w Klinice. Od jakiegoś czasu obserwowali ją Państwo ze Świdnika k.Lublina. Przyjechali tam nawet raz ze swoją suczką, aby zaobserwować jak obie dziewczyny na siebie reagują. Reakcje były bardzo przyjacielskie. Któregoś razu spotkaliśmy się przypadkiem w Klinice. Państwo zapytali czy my również jesteśmy zainteresowane adopcją Perły, bo oni już od jakiegoś czasu planują dać jej swój dom. Kiedy wyjaśniło się kim jesteśmy, odetchnęli z ulgą. Dzisiaj rozmawiałam z nimi i chcą Perełkę zabrać do siebie. Zabrali ją zresztą , aby zaobserwować ich relacje na mniej neutralnym terenie. Dziś wieczorem do nich jadę. Perełka zamieszka w domu z ogrodem. Rozmawiałam już z Panią Moniką z Sosnowca i być może...Major będzie miał dom :lol: - dla niego to również 3 podejście [/FONT][/SIZE][/COLOR]
-
[quote name='Madallena']Perelko kochana :) Nareszcie :) Marinkaa a napiszesz cos wiecej o domku?[/QUOTE] Rozmawiałam właśnie z Panią Moniką - bardzo sympatyczna osoba. Kombinujemy, jak zorganizować transport. Pani Monika jest informatykiem na kolei, ale jakoś nie widzę Perełki zamkniętej podczas podróży w klatce. Lepiej samochodem.
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=DarkOrange]Perełka chyba ma dom... piszę chyba, bo nie chcę zapeszyć...już tyle domów ją ominęło [/COLOR][/SIZE]