-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Gibonku [*] :-( biegaj po zielonej łące :lol: -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam dziś z Panem Jerzym ... podjęli decyzję, że skoro to nie jest ich Borys - rezygnują i przepraszają za kłopot. :shake: Szukamy więc dalej Za to do Perełki uśmiechnęło się szczęście -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='kama210']jutro tam pójdę po południu - dzisiaj nie dałam rady bo skończyłam pracę później niż planowałam...[/QUOTE] ...to jednak idziesz tam sama? Trzymam kciukasy - tylko Pan Jerzy (przynajmniej na razie) jest tak żywo zainteresowany adopcją Majora. Odebrałam kilka telefonów, podając sytuację Majora, opisując jego zachowanie...za każdym razem słyszałam: " zastanowimy się i zadzwonimy ponownie" -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']pozdrowieniaaa od astiego [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/179/66cd493918cc2743.jpg[/IMG][/URL] nowe fotki:P [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176687-maA-y-ASTI-pogryziony-przez-wspA-lokatorke-z-padaczkAE-PILNA-ADOPCJA/page37[/URL][/QUOTE] Bosze, jaki Podobny do mojej Saby - Powodzenia Asti :lol::lol::lol: -
[quote name='E-S']Perełcia kochana, pakuj zabawki, przyczesz krótkie kudełki kochana, zbieraj się panna :) Może z raz na spacer ze mną wyjdziesz jeszcze, a może i już nie? Ewa[/QUOTE] Oby tak było - mam nadzieję, że imię [B]Ewa[/B] będzie szczęśliwe odtąd dla Perełki :lol: Pani Monika przyjechałaby osobiście po Perełkę :lol:
-
[COLOR=Blue][B]Ewuniu :loveu:, bardzo Ci dziękuję za tak błyskawiczną reakcję - Ewunia :loveu: jest już po rozmowie z panią Moniką :lol:[/B][/COLOR], [COLOR=Blue][B]jestem pewna, że dokładnie sprawdzi domek i w razie pozytywnej opini i pomyślnej adopcji, będziemy miały częste relacje o losach Perełki :lol: Cudownie, ze jesteś z nami Ewuniu :loveu::loveu::loveu: Tym razem do Perełki :loveu::loveu::loveu: musi uśmiechnąć się szczęście [/B][/COLOR]
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][SIZE=5][FONT=Century Gothic]Pilnie szukamy osoby, która przeprowadzi wizytę p/a w [U]Sosnowcu[/U] dla Perły - może znacie kogoś stamtąd ? [B][SIZE=3]dane podam na pw Już znalazłam taką osobę - Ewa gonzales :loveu::loveu::loveu: wielkie dzięki :lol::lol::lol: [/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Marinka replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Bardzo Was przepraszam za offa, ale sprawa jest pilna: [COLOR=DarkOrange][SIZE=5][FONT=Century Gothic]Pilnie szukamy osoby, która przeprowadzi wizytę p/a w [B][U]Sosnowcu[/U][/B] dla Perły - może znacie kogoś stamtąd ? [B][SIZE=3]dane podam na pw[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Będzie ta wizyta? -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='IKA & SONIA']Moim zdaniem Major nie powinien wrócić do tego pana, ale zrobicie jak będziecie uważały za stosowne. Gdyby Major był kochany mieszkałby ze swoją rodziną i nie uciekałby, miałby opiekę i miłość.[/QUOTE] Ja jestem zdania, że Major nie jest jego psem, bo jego pies zaginął w grudniu, podczas gdy Major od dłuższego już czasu przebywał w Lublinie. Wizytę można przeprowadzić - telefonicznie jestem ślepa -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][SIZE=5][FONT=Century Gothic]Pilnie szukamy osoby, która przeprowadzi wizytę p/a w [U]Sosnowcu[/U] dla Perły - może znacie kogoś stamtąd ? [B][SIZE=3]dane podam na pw[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] -
[quote name='Madallena']Marinkaa posz cos wiecej. Kurna, kciuki zaciskamy, martwimy sie a Ty dajesz krotkie, niepelne, zbywajace nas informacje...:([/QUOTE] ale co więcej mam napisać? Myślisz, że ja się nie martwię, że mało mnie to obchodzi? Otóż martwię się...już odebrałam trochę telefonów i maili...proponowałam wielokrotnie Perełkę, bo jej los leży mi na sercu... Tak w życiu bywa, jedni zaciskają kciuki, a innych zjada stres
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='elfiadusza76']A co u Mario? bo link sie nie otwiera.[/QUOTE] [B]Mario jest już w domu - wkrótce będą zdjęcia[/B] [B]Oto link:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173561-Mario-z-SzydA-owca-juA-szczAE-A-liwy-w-kochajacym-domu[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/173561-Mario-z-SzydA-owca-juA-szczAE-A-liwy-w-kochajacym-domu"] [/URL] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][SIZE=5][FONT=Century Gothic]Pilnie szukamy osoby, która przeprowadzi wizytę p/a w [B][U]Sosnowcu[/U][/B] dla Perły - może znacie kogoś stamtąd ? [B][SIZE=3]dane podam na pw[/SIZE][/B] [/FONT][/SIZE][/COLOR] -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']a jak to sie stalo, ze Pan Jerzy zgubil psa na tyle miesiecy?[/QUOTE] Uciekł przez otwartą furtkę...taką wersję usłyszałam. Dlatego trzeba go uświadomić o zabezpieczeniu psa...próbowałam to zrobić przez telefon i usłyszałam zapewnienie, że da się zrobić...hmm -
[quote name='Energy']To ta sama łapa Marinko?[/QUOTE] Kurcze nie wiem, czy ta sama :oops: ...nie przyszło mi do głowy, aby o to zapytać :oops: [quote name='Aimez_moi']Kurcce mam nadzieje, ze szybko sie wykuruje. Zdrowia psiaku:)[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję. Zastanawiam się, czy to samo okaleczanie to wynik stresu, czy jest uczuleniowcem
-
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Sytuacja wygląda następująco: Pan Jerzy dzwonił dziś do mnie z pytaniem jak wygląda sprawa z wizytą przed adopcyjną u niego, bo do tej pory nikt się z nim nie kontaktował. Upiera się, że Major to jego pies, może pokazać zdjęcia. A nawet jeśli nie jest jego psem, to pragnie go adoptować. Jest gotów ponieść koszty jego transportu. Z utęsknieniem czeka na wizytę, a z niecierpliwością na psa. Major nie został wykastrowany, a z uwagi na ogromne koszty jego hotelowania w LCMZ nie mamy na to kasy.... Wizytę zgodziła się przeprowadzić Kama 210, ale z uwagi na to, że Pan Jerzy jest jej sąsiadem wolałaby, aby ktoś jeszcze do niej dołączył -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']ja tez juz wiem :) podstawa TO 1. ksiazeczka zdrowia 2. pies nie był oznakowany/brak adresatki, brak chipa/ po takim czasie, od listopada, jest traktowany jako bezpański Aimez juz wie :)[/QUOTE] Wiem, dzięki - dodam bez obroży -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='nincia']podesle TWÓJ numer Aimez!!!! moze razem sprawdzim.... Marinka na PW PRZESLIJ Mi dane do Pana... imie / nazwisko JAK MASZ telefon to nie duze miasto.. ja ogłoszeń nie widziałam, ze ktoś SZUKA!!!!!![/QUOTE] pw poszło - dzięki :lol: