Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. spoko,spoko,chciałam się upewnic bo w wyszukiwarce w obcych jezykach mi wyskoczyło ;)
  2. rosso-bierz pudla dużego jeśli ci nie straszne postrzyzyny co przynajmniej poł roku.moze na obronnego sie nie nadaja,ale te ich głowy.....marzenie(mam na myśli pudla ostrzyzonego normalnie nie na wystwę w te"pompony"których osobiscie nie cierpie).cudowne psy,bardzo inteligentne ,bez agresji do innych zwierząt
  3. ja bym powiedziała nawet tak-mieszkanie i wychowanie psa w mieście,bloku w okresie szczeniecym dużo wnosi do pózniejszego jego zachowania w ogóle.także moim zdaniem-smiało.
  4. mało i czesto(na poczatek 6-8 x dz jesli zdołasz,i najlepiej takim podobnym zarciem jak w schronie,stopniowo dosypując tego czym ty bedziesz karmiła póżniej,wszystko stopniowo bo inaczej murowane biegunki.po przyjściu z nia ze schronu postaw tylko wodę,z jedzeniem zaczekaj kilka godz. zbadaj kupke na obecnosc robali mimo iz w schronie powiedza że odrobaczana była.
  5. moim zdaniem koło 15 kg
  6. moim zdaniem rc nie jest taka złą karma.patrze na jakosc o cenie zapomnijmy.jeśli własciciele owczarka chca ja kupowac bo pies ja je a nic sie nie dzieje po niej(np.biegunki)to czemu mieliby jej nie podawać?
  7. co do miejsc to ci nie podpowiem,ale najlepiej by bylo obserwowac psiaka,gdy się juz zmeczy nie zmuszać go do dalszego plywania.pewnie poczatki bedą trudne bo więcej bedzie taplania niz pływania,ale z czasem.....na pewno nie powinnas od razu wrzucac go do wody-zniechęci się i będzie lipa z pływania,także aportowanie kijka z wody póki się nie przyzwyczai do wody n ie powinno wchodzic w rachubę.
  8. taka postawa przypomina mi "poztawę astronoma"u drobiu przy niedoborze wit b1
  9. kapselku może vetoryl?
  10. no t może na wszelki wypadek podać preparat odbudowujacy watrobe
  11. a nie myśleli o kapieli w amitrazie?troche śmierdzi ale skuteczna.iwermektyne trzeba powtarzać
  12. przewaznie usuwa sie listwę z przylegajacym wezłem chłonnym.nie trzeba od razu 2 listw na raz usuwac. raczej dobrze wykonana biopsja nie powoduje powikłań.
  13. moim zdaniem mozna po wycieciu dać guza na badanie histopatologiczne jesli już,biopsja raczej nic tu nie zmieni co do dzialania...
  14. no proszę,jest pozytywny przykład karmienia dog chowem.
  15. choć niby arion troche lepszy(myslę tu o arion premium)to w sumie dog chow nie jest taki zły,w markecie na półce go nie znajdziemy.pamiętam pewną goldenke od małego karmiona właśnie dog chowem i wygladała całkiem dobrze.moim zdaniem po dłuzszym stosowaniu gajas bedzie widziała czy jest ok czy nie
  16. zależy która frakcja cholesterolowa...
  17. dokładnie niech obejży całe krocze psa
  18. dlatego trzeba pobrac zeskrobine.swiąd oporny na leczenie steriodowymi p/zapalnymi daje do myslenia
  19. może gdzies w okolicy jest suczka w cieczce
  20. jest na pewno w tym prep.taks mnie juz poprawiła.
  21. tzn.powiekszaja się oba jadra?dobrze zrozumiałam,czy sa po prostu asymetryczne
  22. dzięki taks gdzies mi umknęło,faktycznie.
  23. jak za taka cene to karma moim zdaniem jest ok,jeszcze przychodzi mi do głowy karma brit premium lub arion
  24. co do wydzieliny-tak świadczy o stanie zapalnym.przydałby się wet.co do wielkości jąder-mogą być większe niż takie które"pasowałyby"do wielkości psa.ale jak bedziesz juz u weta to popytaj
  25. możesz dorzucić jeszcze l-karnitynę(na serce dobrze działa)albo zastosować dietę wet.dla "sercowców"
×
×
  • Create New...