-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Biała Podlaska,Lusia już we wspaniałym ds:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='cavani']W takim razie trzymam kciuki, żeby podjęli jedyną słuszną decyzję :kciuki:[/QUOTE] ja też trzymam!:) -
Biała Podlaska,Lusia już we wspaniałym ds:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam z kierownikiem o Ricie,jest u tych ludzi,którzy ją znaleźli,czeka tam na sterylkę i jest szansa,że [B]zostanie już na stałe!:)[/B] -
Cocker spaniel JOKI z Białej Podlaskiej - szczęśliwy w nowym domu
kinga_kinga7 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
powodzenia Jokuś:) -
Biała Podlaska,Lusia już we wspaniałym ds:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
dziękujemy bardzo razem z uciekinierem - Ritką, myślę, że jak się znajdzie to trzeba tą sprawę załatwić jako priorytet, ona jest cudna, widziałam ją w schronisku na pierwszy rzut przypomina labka , wielkością jest za kolanko, czyli jest mniejsza ale jest niezłym kąskiem, w rzeczywistości jest cudna i przy kojcu była bardzo przyjazna do mnie, nie byłam z nią na spacerze więc nie wiem jak się spisuje na smyczy -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
zdjęcia piękne!:) -
Biała Podlaska,Lusia już we wspaniałym ds:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
no to sprytna ta moja dziewczynka, tak mi wpadła w oko jak byłam w schronisku:) trzeba ją jak najszybciej wysterylizować skoro sobie tak radzi -Rita ma ode mnie 100,-zł. na sterylkę, może jeszcze ktoś się dorzuci na ten cel? -
Biała Podlaska,Lusia już we wspaniałym ds:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
macie racje, ona jest w typie labka, tylko nieco mniejsza -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Ojoj, niedobrze sie dzieje...[/QUOTE] no,niedobrze:( Trzymaj się Paju! -
Biała Podlaska,Lusia już we wspaniałym ds:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='aganela']Ogłoszenia dla RITY : [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/11284947_mloda_sunia_dog_niemiecki_mix_szuka.html[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=black][B]www.ojej.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=black]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=black]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=black][B]www.animalia.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.gielda.bai.pl/"][COLOR=black]www.gielda.bai.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=black][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=black][B]www.petworld.pl [/B][/COLOR][/URL][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=black][B]www.adopcjapsa.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.rozglos.net/"][COLOR=black]www.rozglos.net[/COLOR][/URL] [URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"][COLOR=black]www.anonseogloszenia.pl [/COLOR][/URL][URL="http://www.najpewniej.pl/"][COLOR=black]www.najpewniej.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B].[/B] [/COLOR][URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=black][B]www.petsy.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=black][B]www.e-zwierzak.pl[/B][/COLOR][/URL][URL="http://www.twoje-ogloszenia.pl/"][COLOR=black] www.twoje-ogloszenia.pl[/COLOR][/URL][COLOR=black] . [/COLOR][URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=black][B]www.morusek.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.adpedia.pl/"][COLOR=black]www.adpedia.pl[/COLOR][/URL][URL="http://www.olx.pl/"][COLOR=black] www.olx.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/"][COLOR=#4444ff]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.tlenek.pl/"][COLOR=#4444ff]www.tlenek.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.com"]www.ogloszenia.com[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/QUOTE] dziękuje za ogłoszenia:) [B]Co do sterylki,to oczywiście będzie przed adopcją! [/B] -
[quote name='jostel5']Kinga,w sprawie tej karmy...Skąd ta oferta? Nie wiem,czy to jest dużo czy mało do zapłacenia...Poza tym trzeba chyba się dowiedzieć w schronie,czy takiej karmy potrzebują...? Jeśli tak-trzeba by było zebrać na nią pieniądze.. odnośnie tych karm rozmawiałam z kierownikiem i stwierdził,że to jednak spory koszt i te ponad 200kg karmy ledwie starczy na dwa dni:crazyeye:jakby tak każdy psiak miał dostać i na to konto powiedział,żeby wybrać parę suń i nazbierać na sterylki..to chyba jest lepsze?? a co do jedzenia,to mają na razie,suchą też:)
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Zobaczymy,co powie o naszej Bestii.Nie ukrywam-mam stracha...[/QUOTE]oj,ja też Jostel!,ale musimy wziąć poprawkę, że Bezio jest po przejściach, jego zachowanie nie jest normalne, ale musiał być bardzo skrzywdzony przez człowieka:( teraz on chyba z obawy o siebie krzywdzi swego człowieka.Paju uważaj na siebie.pozdrawiam -
Cocker spaniel JOKI z Białej Podlaskiej - szczęśliwy w nowym domu
kinga_kinga7 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
super! powodzenia:loveu: -
Biała Podlaska,Lusia już we wspaniałym ds:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paja']zjawiam sie i ja u Ritki :)[/QUOTE] Witajcie dziewczyny:) -
[quote name='jostel5']Miałam,już jest oki.:) Greta dostała pieniądze :),zaraz pouzupełniam stan jej skarpety... Qeram-robię do Ciebie przelew -400 za styczeń (żarełko+koszty wizyt u weta) [B][U]No a dzisiaj odkryłam,że Greta dostała:[/U][/B] -od[B] p.b-[/B]300 zł:crazyeye::loveu::loveu: [U]Z bazarku ogłoszeniowego Paji:[/U] Dziękujemy Paju!:loveu: -od Smyka-60 zł :multi: -od AGNGAW-40 zł:multi: -od wiq-20 zł:multi: -od conceited-15 zł:multi: -od AGRABCIA-10 zł:multi: Z bazarku więc wpłynęło 145 zł[B]:crazyeye::loveu:[/B] Razem -w lutym-już wpadło Greci do skarpetki 445 zł!!!:crazyeye::multi::loveu:[/QUOTE] wzbogadza się Greta!:)
-
Biała Podlaska,Lusia już we wspaniałym ds:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='blacky764']Kinga na temat poczty (skrzynki) napisałam Ci na wątku banerkowym ;) Napiszcie na podforum Dogi w potrzebie o suczy ;) Banerek dla ślicznej suni; [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201922-Bia%C5%82a-Podlaska-pi%C4%99kna-czarna-Rita-w-typie-doga-czeka"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8976/wa4q4p.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] bardzo dziękuje:) [B]cioteczki częstujcie się![/B] -
[quote name='Dogo07']Nie wiem czy banerek nie jest za duży, nie jestem jeszcze biegła w banerkach ale żeby było póki co :). Trzeba edytować sygnature, dać kopiuj adres obrazka (taka ikonka) i wkleić a potem kliknąć na obrazek banerka który powinien sie pojawić i dać wklej link, wkleić link wątku. Świnka :) : . dzięki:) może sobie poradzę!