-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
niestety na łańcuchy,ale zawsze jak jestem w schronisku,to chodzimy na spacerki!! Szarutka jest po prostu wspaniałą sunią:) i teraz jest przeniesiona w miejsce,gdzie ludzie nie zawsze mogą pójść i nie zobaczą Szarutki..:( -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
deklaracje jednorazowe: nukujek -40,-zł:multi: javena - azalia - lunarmermaid - kocurek - mariamc-50,-zł:multi: deklaracje stałe: danusiadanusia - moja siostra - zioborek87 -10,-zł:multi: -
Szarutka jest w schronisku od kwietnia 2009r,ma ok 3-4 lat,wałęsała się bezdomnie po ulicy -wygłodzona i przestraszona,została zabrana do schroniska i czeka tu na dobry i odpowiedzialny domek.Szarutka jest sunią bardzo przyjazną,miłą i pogodą,na pewno odwdzięczy się za kawałek własnego kąta i trochę miłości,której tak bardzo potrzebuje..Daj jej szansę! Kontakt: 609118027,[email protected] ona tak bardzo tęskni za domkiem..
-
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
podniosę chociaż to biedne maleństwo -
[quote name='lunarmermaid']Już Ci podeślę trochę linków... [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=88747&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=102740[/URL] [URL]http://bialapodlaska.olx.pl/szarutka-czeka-na-wyjatkowego-czlowieka-iid-174245914[/URL] Może być?[/QUOTE] tak! super, serdeczne dzięki, teraz czekamy na odzew, bardzo... dobry domek dla niej:loveu::multi:
-
[quote name='muzzy']Fajny. Mogę mieć dwie uwagi? 1. Wydaje mi się zasadne podanie w widocznym miejscu, dużą czcionką, oraz na tych fragmentach do urywania, adresu strony www Schroniska. Tym bardziej, że w treści jest mowa o adopcji wirtualnej, a na stronie można o tym poczytać. 2. Na plakacie (który jest dla ludzi nie tylko z Dogomanii) nie pisałbym domki, tylko domy. Dla kogoś spoza Dogo, nie używającego 'dogomaniackiego języka' użycie słowa 'domki' może sugerować, że to jakaś błaha i niepoważna sprawa. Tak mi się przynajmniej wydaje. Poza tym wg mnie plakat bardzo fajny, dobra robota :)[/QUOTE] wydaje mi się,że Twoje podpowiedzi są bardzo cenne i warte tych zmian! Dzięki,popracuję nad tym:loveu:
-
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paja']Jak będą wieksze zdjecia i conajmniej kilka to zabiore sie za ogłaszanie :)[/QUOTE] Paju zdjęcia większe będę w poniedziałek,najpóźniej wtorek i ja też ją poogłaszam:) A tymczasem podnosimy Lusię! -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mgielka']A czy jest moze szansa na jakas powtorna operacje oczek,zeby sunia widziala? Czy to juz definitywnie przekreslone?[/QUOTE] Mgielka prawe oczko Lusia ma usunięte,teraz ma przez tydzień szwy,a na lewe wet stwierdził przy badaniu,że nie widzi,ale..może po konsultacji z innym wetem byłaby szansa:) -
[quote name='cavani'][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TJpRBYfbgxI/AAAAAAAAAvM/CHh52OzfgMc/IMG_9183_resize.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TJpRB1cPtfI/AAAAAAAAAvM/60WcKjb6TFg/IMG_9184_resize.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TJpRCV0wVxI/AAAAAAAAAvM/9V-n-H1kkPY/IMG_9185_resize.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TJpRCuoROqI/AAAAAAAAAvM/8Kk2M4hZhbw/IMG_9186_resize.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]cavani[/B] to jest Szarutka??
-
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
poprosiłam o większe zdjęcia, więc czekamy cierpliwie -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']A czy nie dałoby się większe zdjęcia zrobić?[/QUOTE] zapytam Isadora:).. -
Biała Podlaska,Lusia już we wspaniałym ds:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niunia:)']Witam. Dzisiaj Niunka była na kontroli. Ubranko zdjęte. Szwy zagojone. Odrobaczona:) Zaszczepiona:) Jeszcze jutro ją czeka kąpiel chociaż z tego co widzę to boi sie wody jak diabli. Ale ogólnie czuje sie wyśmienicie:) POzdrwiam Wszystkich:):)[/QUOTE] to super!!! my też Was pozdrawiamy:)