-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='nukujek']Słuchajcie cioteczki, właśnie dzwonił do mnie pan Paweł i pytał o Gniewkę:-) Udało mi się dowiedzieć, że dostał maila z Gniewusią od znajomej, a pan jest z Lublina, ma juz jedną sunię. NIe zapytałam od jakiej znajomej, może to któraś z Was???:-) Narazie chciał tylko podpytać o Gniewkę i mówił, że nie chce się deklarować, bo musi sobie wszystko przemyśleć. Mam dzwonić jutro do niego i opowiedzieć jeszcze o Gniewce (jak już będę po wizycie w schronisku):-)[/QUOTE] oby się udało Gniewusi:happy1::modla::modla:
-
[quote name='Syla']Lubię takie zdrobnieniowe.Juruś, Beryś, Leoś, Alvin, Fredziu, Maciuś, Bzik, Feluś i Leluś, jeszcze Modi.Zwariowała baba, na stare lata :evil_lol: Wybierzcie takie, żeby mu pasowało i może troszkę szczęścia przyniosło.Kubuś też ładne i Lordzik, bo Lord, to z bokserem mi się jakoś kojarzy, albo z amstafem :lol:[/QUOTE] imionka fajne;) ale ja jeszcze zaproponuję Pluto -on taki wesolutki chłopaczek;)
-
[quote name='karmelcia']jak juz Sabina pisala 250mc plus ew wet,mieszkam na wsi w kamienicy tymczas jest typowo domowy,opieka 24 h bo nie pracuje zawodowo ,max mam 4-5 psionkow w tym licze tez moje prywatne boksie ,dla wiekszej ilosci nie mialabym czasu a one tego potrzebuja najbardziej ,czasu i bycia z nimi,duzo spacerujemy po lesie,lace jak i po wsi zeby psionki poznawaly auta .ludzi itp ucze wszystkiego tego co moze im byc przydatne w ds,np zostawanie samemu w domu itp,psiaki robia ze mna wszystko,tak jakby byly moje,lacznie z chodzeniem na zakupy i po drzewo do szopy...dodatkowo ucze sie w tech wet wiec czesc czynnosci pielegnacyjnych umiem zrobic sama,nie wiem co jeszcze chcecie wiedziec wiec jakby cos mi umknelo to pytajcie[/QUOTE] chyba trzeba zacząć zbierać deklaracje..a odnośnie imienia to macie jakieś propozycje?
-
[quote name='Syla']Syn przytaszczył ze szkoły grypę i leżę trzeci dzień plackiem.Przepraszam za nieobecność.Dzwoniłam do joaaa i u niej to byłoby 300 zł.Pytała mnie też, czy pies kastrowany i ile waży.Po niedzieli, jak już trochę dojdę do siebie, to pozapraszam ludzi.Cieszę się bardzo, że Śleputek będzie w kalendarzu.Szóste miejsce, to dobre miejsce.Bardzo dziękuję osobom, które głosowały na niego :loveu:[/QUOTE] Asia będzie w schronisku chyba we wtorek to obejrzy i pomaca chłopaka:):)
-
chłopak jest fotogeniczny:):), osoby, które to doceniły i głos swój oddały na niego ,Śleputek serdecznie dziękuje [URL=http://smajliki.ru/smilie-884331687.html][IMG]http://s15.rimg.info/ea2ba8bc68744482cf8aec1d1e1b8bee.gif[/IMG][/URL] i sam w to nie wierzy [URL=http://smajliki.ru/smilie-817330599.html][IMG]http://s12.rimg.info/c9dc1b1f3380a7a90f5fe20133b37c94.gif[/IMG][/URL]
-
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='nukujek']i ja na dobranoc przytulam:calus:dawno mnie nie było...ale zawsze jak jestem w schronisku, to do niej zaglądam. Będę jutro, albo we wtorek, zobaczę co u niej:-)[/QUOTE] fajnie,to uściskaj ją od nas:):) -
[quote name='Igiełka']Nukusia od jutra zaczyna nowe życie- marzenie o domku staje się rzeczywistością :)[/QUOTE] Igiełko a Ty już nam nie znikniesz;), od jutra zacznij się rozglądać za nowym psiaczkiem, ten wątek szybciutko założyłaś i szybciutki się dobrze zakończył, daj szansę jeszcze jednemu psiaczkowi z naszego schronu:modla::modla::modla:
-
[quote name='karolkamadry']Dzięki Tobie Igiełko, i całej rzeszy serc. Ostatnio po przejściach z instytucjami, które mają pomagać zwierzętom - a robią to w niedobry sposób, przestałam wierzyć, że można tak po prostu bezinteresownie pomagać. Dzisiaj wiem, że to nie prawda, że są TACY WIELCY ludzie jak TY, Asia, Ania, Danusia, Bożena i wiele wiele innych, którzy nie mówią, że pomagają, tylko to robią :))))) I to jest dla mnie najpiękniejszy prezent na nadchodzące święta. Dziękuję Wam wszystkim.[/QUOTE] jesteś bardzo skromna!!! ale nie oszukujmy się, że to Ty jesteś tym św.Mikołajem, prezent zrobiłaś mam i przede wszystkim Nuce, jesteś kochana:iloveyou::angel::Rose:
-
Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))
kinga_kinga7 replied to nukujek's topic in Już w nowym domu
[quote name='nukujek']Dzięki Ulcia za info:-D W takim razie czekamy na nowe wiadomości:-)[/QUOTE] wiadomości i fotki;) -
[quote name='ewajanka']Nie bardzo rozumiem o co chodzi, ale napewno nie uwierzę że w nowodworze psy są "od ręki usypiane". Przejrzę w wekend foty ze schronu i zobaczę czy się nie załapał gdzieś.[/QUOTE] może ja źle się wyraziłam,chciałam powiedzieć,że jeśli nie przywozi je od nas straż do Was,to wożą psy do Lubartowa(tam gdzieś też jest schronisko) ale nie to i usypiane są psy -też nie bardzo to rozumie,ale słyszałam od znajomej weterynarz
-
[quote name='karolkamadry']danusiadanusia - na bazarku gdzie ubieracie choinkę jest napisane, że tam psy mają numerki, czy moge wiedzieć jaki numerek ma Nuka? I napiszcie mi prosze w jaki sposób moge kupić bombkę i łańczy i inne rzeczy bo nie do końca rozgryzłam jeszcze wszystkie zasady dogo, jestem tu od 3 dni...[/QUOTE] karolkamadry poprzedni nasz bazarek był z głosowaniem na pieski z numerkami,teraz kupujesz np bombkę i ozdóbki;)