Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='nukujek']Słuchajcie cioteczki, właśnie dzwonił do mnie pan Paweł i pytał o Gniewkę:-) Udało mi się dowiedzieć, że dostał maila z Gniewusią od znajomej, a pan jest z Lublina, ma juz jedną sunię. NIe zapytałam od jakiej znajomej, może to któraś z Was???:-) Narazie chciał tylko podpytać o Gniewkę i mówił, że nie chce się deklarować, bo musi sobie wszystko przemyśleć. Mam dzwonić jutro do niego i opowiedzieć jeszcze o Gniewce (jak już będę po wizycie w schronisku):-)[/QUOTE] oby się udało Gniewusi:happy1::modla::modla:
  2. [quote name='Syla']Lubię takie zdrobnieniowe.Juruś, Beryś, Leoś, Alvin, Fredziu, Maciuś, Bzik, Feluś i Leluś, jeszcze Modi.Zwariowała baba, na stare lata :evil_lol: Wybierzcie takie, żeby mu pasowało i może troszkę szczęścia przyniosło.Kubuś też ładne i Lordzik, bo Lord, to z bokserem mi się jakoś kojarzy, albo z amstafem :lol:[/QUOTE] imionka fajne;) ale ja jeszcze zaproponuję Pluto -on taki wesolutki chłopaczek;)
  3. leniuch przez cały dzień tak przeleży;) dzisiaj była tylko 3x na dworze [IMG]http://i44.tinypic.com/n4k4t3.jpg[/IMG]
  4. [quote name='karmelcia']jak juz Sabina pisala 250mc plus ew wet,mieszkam na wsi w kamienicy tymczas jest typowo domowy,opieka 24 h bo nie pracuje zawodowo ,max mam 4-5 psionkow w tym licze tez moje prywatne boksie ,dla wiekszej ilosci nie mialabym czasu a one tego potrzebuja najbardziej ,czasu i bycia z nimi,duzo spacerujemy po lesie,lace jak i po wsi zeby psionki poznawaly auta .ludzi itp ucze wszystkiego tego co moze im byc przydatne w ds,np zostawanie samemu w domu itp,psiaki robia ze mna wszystko,tak jakby byly moje,lacznie z chodzeniem na zakupy i po drzewo do szopy...dodatkowo ucze sie w tech wet wiec czesc czynnosci pielegnacyjnych umiem zrobic sama,nie wiem co jeszcze chcecie wiedziec wiec jakby cos mi umknelo to pytajcie[/QUOTE] chyba trzeba zacząć zbierać deklaracje..a odnośnie imienia to macie jakieś propozycje?
  5. [quote name='Igiełka']to podoba się i tak trzymać :multi::multi:[/QUOTE] zawsze trzeba wierzyć,że się uda! nawet jeśli to trwa,ale..Nuka na to szczęście długo nie czekała -i to dzięki Tobie kochana cioteczko;) więc Gniewka może też:)
  6. [quote name='Igiełka']Z radością Witamy :) pomożemy odzyskać nadzieję na lepsze jutro :)[/QUOTE] pewnie,że pomożemy;)
  7. to i ja zjawiam się u Gniewusi:) jest bardzo sympatyczną sunią,tylko taką smutną..
  8. [quote name='Syla']Syn przytaszczył ze szkoły grypę i leżę trzeci dzień plackiem.Przepraszam za nieobecność.Dzwoniłam do joaaa i u niej to byłoby 300 zł.Pytała mnie też, czy pies kastrowany i ile waży.Po niedzieli, jak już trochę dojdę do siebie, to pozapraszam ludzi.Cieszę się bardzo, że Śleputek będzie w kalendarzu.Szóste miejsce, to dobre miejsce.Bardzo dziękuję osobom, które głosowały na niego :loveu:[/QUOTE] Asia będzie w schronisku chyba we wtorek to obejrzy i pomaca chłopaka:):)
  9. chłopak jest fotogeniczny:):), osoby, które to doceniły i głos swój oddały na niego ,Śleputek serdecznie dziękuje [URL=http://smajliki.ru/smilie-884331687.html][IMG]http://s15.rimg.info/ea2ba8bc68744482cf8aec1d1e1b8bee.gif[/IMG][/URL] i sam w to nie wierzy [URL=http://smajliki.ru/smilie-817330599.html][IMG]http://s12.rimg.info/c9dc1b1f3380a7a90f5fe20133b37c94.gif[/IMG][/URL]
  10. [quote name='nukujek']i ja na dobranoc przytulam:calus:dawno mnie nie było...ale zawsze jak jestem w schronisku, to do niej zaglądam. Będę jutro, albo we wtorek, zobaczę co u niej:-)[/QUOTE] fajnie,to uściskaj ją od nas:):)
  11. przed chwilą dzwoniła Asia,dziewczyny są za Siedlcami,Nuczka spokojnie leży,nie wymiotuje,nie chce tylko pić,ale jest wszystko ok:multi::multi:
  12. [quote name='Igiełka']Nukusia od jutra zaczyna nowe życie- marzenie o domku staje się rzeczywistością :)[/QUOTE] Igiełko a Ty już nam nie znikniesz;), od jutra zacznij się rozglądać za nowym psiaczkiem, ten wątek szybciutko założyłaś i szybciutki się dobrze zakończył, daj szansę jeszcze jednemu psiaczkowi z naszego schronu:modla::modla::modla:
  13. [quote name='karolkamadry']Dzięki Tobie Igiełko, i całej rzeszy serc. Ostatnio po przejściach z instytucjami, które mają pomagać zwierzętom - a robią to w niedobry sposób, przestałam wierzyć, że można tak po prostu bezinteresownie pomagać. Dzisiaj wiem, że to nie prawda, że są TACY WIELCY ludzie jak TY, Asia, Ania, Danusia, Bożena i wiele wiele innych, którzy nie mówią, że pomagają, tylko to robią :))))) I to jest dla mnie najpiękniejszy prezent na nadchodzące święta. Dziękuję Wam wszystkim.[/QUOTE] jesteś bardzo skromna!!! ale nie oszukujmy się, że to Ty jesteś tym św.Mikołajem, prezent zrobiłaś mam i przede wszystkim Nuce, jesteś kochana:iloveyou::angel::Rose:
  14. [quote name='aida']Informacja oczywiście będzie natychmiast jak tylko Nuczka dotrze. Postaram się nawet porobić fotki których oczywiście nie będę potrafiła wkleić ale cioteczka Fioneczka obiecała pomoc:lol:[/QUOTE] bardzo liczymy na Fioneczkę:)
  15. [quote name='aida']Informacja oczywiście będzie natychmiast jak tylko Nuczka dotrze. Postaram się nawet porobić fotki których oczywiście nie będę potrafiła wkleić ale cioteczka Fioneczka obiecała pomoc:lol:[/QUOTE] czekamy jutro :bye:
  16. [quote name='aida']To raczej odpada:-(Nuczka na pewno nie zamieni domku na hotel:lol:[/QUOTE] niby tak! nie ma to jak swój własny,kochający domek;)
  17. [quote name='aida']W hotelu przejściowym będzie miała pozwolone sikać na parkiety:evil_lol:[/QUOTE] jeszcze zechce zostać w tym hotelu na stałe:evil_lol:
  18. [quote name='aida']Hej bez żadnego pakowania. Stare niech zostawi za sobą. W hotelu przejściowym czeka już wyprawka na nową drogę:lol:[/QUOTE] to jeszcze czeka Nuke wyprawka od cioci aidy:-o:multi:
  19. [quote name='ewajanka']Gdyby była fotka psiaka to byłoby łatwiej. Kiedy miałby trafić do schronu, bo zdjęcia na forum są z początku listopada?[/QUOTE] znalazłam! [IMG]http://i41.tinypic.com/b61s49.jpg[/IMG]
  20. [quote name='nukujek']Dzięki Ulcia za info:-D W takim razie czekamy na nowe wiadomości:-)[/QUOTE] wiadomości i fotki;)
  21. [quote name='ewajanka']Nie bardzo rozumiem o co chodzi, ale napewno nie uwierzę że w nowodworze psy są "od ręki usypiane". Przejrzę w wekend foty ze schronu i zobaczę czy się nie załapał gdzieś.[/QUOTE] może ja źle się wyraziłam,chciałam powiedzieć,że jeśli nie przywozi je od nas straż do Was,to wożą psy do Lubartowa(tam gdzieś też jest schronisko) ale nie to i usypiane są psy -też nie bardzo to rozumie,ale słyszałam od znajomej weterynarz
  22. [quote name='karolkamadry']danusiadanusia - na bazarku gdzie ubieracie choinkę jest napisane, że tam psy mają numerki, czy moge wiedzieć jaki numerek ma Nuka? I napiszcie mi prosze w jaki sposób moge kupić bombkę i łańczy i inne rzeczy bo nie do końca rozgryzłam jeszcze wszystkie zasady dogo, jestem tu od 3 dni...[/QUOTE] karolkamadry poprzedni nasz bazarek był z głosowaniem na pieski z numerkami,teraz kupujesz np bombkę i ozdóbki;)
  23. [quote name='ewajanka']O o chodzi z tym lubartowem? Schronisko z tego wątku jest pod .... Jeśli trafiłby przed naszą wizytą to teoretycznie powinien załapać się na fotki.[/QUOTE] wiem tylko,że są łapane do nowodworu..
×
×
  • Create New...