-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='plastelina']przejrzyj ostatnie zdjęcia psów z nowodworu, ja nie kojarzę takiego psiaka, a jeśli tam jest to co dalej z nim?[/QUOTE] kurcze,nie znalazłam:shake: proszę,jeśli możecie sprawdźcie jeszcze,piesek był wspaniały i śliczny,chcę po prsotu go znaleźć,bo po psiaka przyjechała straż (a był w takim domku,że ludzie praktycznie sami nie mają co jeść:-() a od nas psy są wywożone właśnie do Was! a jeśli nie,to nie wiem czy wiedzie,ale są wożone do Lubartowa i od ręki usypiane takie są u nas władze:shake:
-
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzisiaj zadzwonię i zapytam jak Szarutka:) -
Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))
kinga_kinga7 replied to nukujek's topic in Już w nowym domu
[quote name='nukujek']czekamy teraz na wieści z nowego domku:-) ciekawa jestem jak minęła pierwsza noc i pierwszy poranek, jak się czuje nasz przystojniak i czy wszystko jest w porządku.[/QUOTE] ja też! wczoraj mnie nie było a tu takie wiadomości:klacz::klacz::klacz: -
Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))
kinga_kinga7 replied to nukujek's topic in Już w nowym domu
[quote name='nukujek']mam pierwsze wieści telefoniczne od Uli:-) powiem tylko, że jest bardzo dobrze, ale szczegóły Ulcia napisze:p Z radością bezwzględną wstrzymujemy się do jutra![/QUOTE] :Cool!::Cool!::Cool!: -
Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))
kinga_kinga7 replied to nukujek's topic in Już w nowym domu
oby się jutro udało:multi: -
Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))
kinga_kinga7 replied to nukujek's topic in Już w nowym domu
[quote name='hosenka']ja też się cieszę, ale staram się pamiętać, że to jeszcze nic pewnego;), pani Kinga mieszka w bloku, w okolicach placu Hallera w Warszawie, zadzwoniła do Vivy w sprawie adopcji psiaka, miał jakiegoś upatrzonego ale jeszcze nie na 100% i z tego co zrozumiałam tamten psiaczek ma dobrą sytuacje na razie w domu tymczasowym więc Paweł opowiedział pani Kindze o Kacprze i o jego pilnej sprawie, przekazał jej mój nr telefonu i ...zadzwoniła:D :D, juto p 18 się spotkam z nią u niej, żeby poznać ją osobiście:), jeśli wizyta będzie udana dla obu stron to w czwartek zaaranżujemy spotkanie z Kacprem, a w piątek najdalej w sobotę....adopcję!!!!!!:D!! mamo ja niewierząca jestem ale chyba zacznę się modlić;P, a i właśnie wróciłam od weta z Kacprem, zaszczepiłam go na wściekliznę, tak żeby czy to hotel czy ds miał wszystko w papierach dobrze:) PS jak dodaje się banerek??bo mi nie wychodzi a chciałam dodać KAcpra:([/QUOTE] no, to mocno trzymamy kciuki:mdrmed::mdrmed::ghost_2::ghost_2::modla::modla: -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hopaj do góry Szarutko:) -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i to mi się podoba:) tak musimy trzymać i intensywnie szukać domku! -
Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))
kinga_kinga7 replied to nukujek's topic in Już w nowym domu
ja musiałabym wykasować Szarutkę albo schronisko,żeby dodać Kacperka:( bo więcej nie można.. -
Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))
kinga_kinga7 replied to nukujek's topic in Już w nowym domu
bannerek Kacperka:) tylko nie podlinkowany..może jest ktoś na wątku,kto umiałby to zrobić? [URL="http://ja%20poprosz%c4%99%20o%20podlinkowany%20bannerek%20dla%20kacperka%20%5burl%5dhttp//www.dogomania.pl/threads/213817-Kacper-psina...nikt-go-nie-chce-%28%28%28-Mamy-czas-tylko-do-ko%C5%84ca-listopada"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1784/beznazwy1mki.jpg[/IMG][/URL] -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szarutka do wszystkich cioteczek merda ogonkiem -
Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))
kinga_kinga7 replied to nukujek's topic in Już w nowym domu
Kacperku :placz: -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szarutko w górę! coś mało cioteczek zagląda.. -
Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))
kinga_kinga7 replied to nukujek's topic in Już w nowym domu
[quote name='JOHANNALIND']Hej, czy szukacie domu w domu czy może być podwórko? Mogłabym spytać moich teściów- mają duże gospodarstwo i u nich zawsze było sporo "dodatkowych" zwierząt, czyli psów i kotów- ostatnio odszedł od nich w wieku 17-tu lat pewien Misio i można powiedzieć, że "zwolniło" się miejsce:) Pieski tam nie mieszkają w domu, ale też nie są na łańcuchu- mają do dyspozycji podwórko i teren wokół oraz ciepłe miejsce w stodole i oborze u krówek- tam jest najcieplej kiedy chłodno na dworze. Wszystkie mają stały kontakt z człowiekiem, czyli z moimi teśćmi i ich córką, która jeszcze z nimi mieszka- straaaszna psiara i kociara:) Jeżeli by to Wam odpowiadało to mogę pogadać, ale nic nie obiecuję, bo nie chcę na siłę...a jak nie to dajcie również znać...[/QUOTE] byłoby wspaniale:ghost_2::sweetCyb::happy1::happy1: -
[quote name='Sabina02']Wyslalas ten e-mail na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], to poszlo do mnie. :eviltong: Ale przekazalam go tej Pani. :lol: tak :crazyeye: to fajnie,że jej odesłałaś:p