-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pinkee']Szczerze to nie wiem :oops: Nie dostałam dziś żadnych nowych wieści :([/QUOTE] ja też nie :oops: -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='maarit']Ja niestety mogę tylko trzymać kciuki za niunię...[/QUOTE] dziękujemy i za to :) -
Masz piątaka? Kup CEGIEŁKĘ! - Wątek zbiorczy z linkami.
kinga_kinga7 replied to Viris's topic in Bazarek
[B]zapraszam na bazarek cegiełkowy dla suni w typie beagla - Lusia zbiera na leczenie!!!![/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241640-bazarek-cegie%C5%82kowy-ZJAD%C5%81A-trutk%C4%99-na-SZczury-pomoc-potrzebna"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/241640-bazarek-cegiełkowy-ZJADŁA-trutkę-na-SZczury-pomoc-potrzebna[/URL] -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
ja ona jest cudna :loveu: Lusiu trzymaj się dzielnie ;) -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Przybywam, bo zaproszono mnie;) Jak sunia się czuje?????[/QUOTE] na razie - i oby tak zostało dobrze! :) -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pinkee']Oczywiście, że tak! :) Do mnie też właśnie pisała p. Marta z podobną wiadomością, jestem dobrej myśli :) Tak sobie pomyślałam, że Lusia miało być roboczym imieniem, ale już się przyzwyczaiłam i jej do mordki pasuje, więc zostanie jak jest :D[/QUOTE] bo wszystkie Lusie,to przesympatyczne i fajne dziewczyny :grins: też mam swoją adoptowaną bialską Lusię ;) -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Pinkee widzę,że walczysz o Lusię :evil_lol: czyli domek już ma zapewniony :cool3: dostałam właśnie wiadomość,że z Lusią już jest - na razie lepiej,zjadła,dostała leki ... -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='teresaa118']Ja juz pomoglam. Pieniadze w drodze. Glaski dla Lusi. Wszystko bedzie dobrze, mam nadzieje, ze bedzie kochana. Taka piekna psica![/QUOTE] dziękuje serdecznie teresko w imieniu Lusi :loveu: -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Norel']Zaglądam,korzystając że mam neta(bo z grubsza nie mam...) Może jednak będzie dobrze! Moja suka kiedyś ściągnęła sobie z szafki i rozwaliła pudełko trutki i prawie całe! zeżarła.....O cudzie nie stało jej się zupełnie nic i przeżyła jeszcze w zdrowiu kilka lat... Trzymam kciuki za sunię![/QUOTE] dziękuje za przybycie,z Lusią będzie wszystko ok - musi tak być! -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pinkee']Ja też dziękuję ;) Ja do siebie nawet nie dopuszczam myśli, że ta cała historia się skończy źle :) Jeszcze na żywo nie widziałam Lusi, ale już jestem strasznie przywiązana i chociaż bardzo się martwię to wiem, że będzie dobrze - maleństwo miało przeprowadzoną błyskawiczną interwencję po zjedzeniu tego świństwa. Nie wiem ile tego zjadła, czy później wymiotowała i co zostało jej podane niestety (może Ty Kinga wiesz?), z tego co usłyszałam to dziś zachowywała się normalnie, ale przeczytałam, że trutka działa do dwóch tygodni, więc póki co nie ma co się cieszyć. Nie ma też co panikować - tak sobie mówię, żeby było mi łatwiej ;)[/QUOTE] nic nie wiem,też dzisiaj dostałam informacje,że niestety to zjadła i zostanie dłużej w lecznicy,ale wierzę,że będzie wszystko w porządku - lekarze są dobrzy (chirurdzy) więc wyleczą dziewczynę :) -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']zróbcie badania watrobowe za kilka dni !! czy trutka nie uszkodziła watroby[/QUOTE] zrobimy na pewno! na razie nie jest ani lepiej,ani gorzej :shake: jutro powinnam wiedzieć coś więcej dziękuje,że jesteście u Lusi :lol: -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
cioteczki na razie cała akcja odwołana - Lusia zostanie w lecznicy na dłużej,okazało się,że w nocy u tej kobiety u której była tymczasowo najadła się w nocy trutki na szczury :-( :-( -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
hmm ... troszkę nam się rzeczywiście zagmatwało i zrobiło się zamieszanie na wątku Lusi :roll::oops: aktualnie,szukamy transportu z Radzynia Podlaskiego (może jest ktoś stąd,oprócz mnie ;)) do Warszawy mam nadzieje,że coś znajdziemy :p -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']na razie sobie zapiszę, później zajrzę dokładniej[/QUOTE] dzięki kakadu :) -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='soboz4']Daleko jedzie maleństwo, my na razie nie mamy żadnego planowanego transportu[/QUOTE] no kawałek drogi przed nią ;) jestem właśnie w trakcie rozmowy o transport z Warszawy do Poznania,jeszcze tylko muszę dogadać,czy pasuje sobota - bo ten dzień byłby najlepszy,dzisiaj Lusia ma sterylizację i chcielibyśmy,żeby co najmniej dwa dni została jeszcze z nami -
co z tym psiakiem??
-
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']a ja nie mogę znaleźć info skąd Lusia ma jechać???[/QUOTE] w pierwszym poście już dodałam :) -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']A na wątku transportowym napisałyście?[/QUOTE] jeszcze nie -
elegancka dziewczyna :loveu::loveu: cioteczki zapraszam na wątek,może ktoś jakoś pomoże [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241492-zbieramy-na-transport-do-nowego-domku!-mix-beagla-m%C5%82odziutka-sunia[/url]
-
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']a ludziki od beagle wiedzą?[/QUOTE] poinformowałam dzisiaj i mają przybyć ;) -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']A ile kasy potrzebujecie?[/QUOTE] hmm ... ciężko teraz określić ile :roll: -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
kinga_kinga7 posted a topic in Już w nowym domu
Lusia jest młodą,łagodną i przesympatyczną sunią w typie beagla, Lusia była przybłędą,zaopiekowała się nią pewna Pani,ale nie może jej dłużej trzymać ... obecnie Lusia jest w lecznicy w Kąkolewnicy,miała mieć dzisiaj sterylkę i jeśli wszystko byłoby w porządku,to mogłaby pojechać do swojego nowego domku w Szczecinie! [IMG]http://i45.tinypic.com/2199pv8.jpg[/IMG] -
[quote name='malawaszka']Bellunia miała wczoraj zrobione badanie krwi i moczu bo się martwiłyśmy, że przeziębiła pęcherz - ale jednak wszystko wyszło dobrze i krew i mocz, a picie wody musi wynikać ze zmiany temperatury teraz na domową i emocje; Nooo i dziewczynka odwiedziła fryzjera :cool3: później wstawię fotki[/QUOTE] to czekamy na zdjęcia Belli :sweetCyb: a jak z kotami?
-
i ja jestem u Dredusia :loveu: miałam okazję go poznać ;)