-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
a co u nas tak cicho, my już po robocie! Luśka pobiegała sobie a teraz śpi w fotelu.Ona bardzo mało je!, dzisiaj jeszcze nie jadła, nawet polędwicy nie chciała.Wydaje mi się, że ona jadała raz dziennie.Wczoraj jak zjadła karmy suchej to wieczorem kurczaka nie chciała nawet z ręki! zjadła tylko pół udka, ale po kość przyszła i chrupała.
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
fajnie, że u Was wszystko ok! trzymajcie się cieplutko;) -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[B]Wasabi[/B] dziękuje za ogłoszenia!! i za piękne bannerki:loveu: -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='wasabi81']Hej Kinga, podawac do ogloszen numery kontaktowe z pierwszego postu? (t.zn. twoj i do schroniska?) Wiadomo czy Obis jest po kastracji?? Nadal wykozystywac tekst z pierwszej strony, czy mamy jakies nowe info o nim (Obserwatorku)? Calusy dla Ciebie Obisiu!!:loveu:[/QUOTE] kontakt do mnie i do kierownika,tekst z pierwszego postu,nie mam nowych zdjęć i nic nie wiem o nim.. -
dzisiaj przyszły do nas 3 sąsiadki, a ja chwaliłam się jak pięknie wykonuje komendy siad i daj łapę.One były zaskoczone, że jeszcze troszkę jest płochliwa ( ale tylko w stosunku do obcych) , że jest taka pojęta dziewczyna.Chociaż na żadną nie zaszczekała, nawet podchodziła i wąchała.Ale spacery są super, nawet jak pies szczeka a powiem nie wolno! przechodzi i nie zwraca uwagi, na rowerzystów też:multi::lol:
-
[quote name='nika28']Czy znacie jakiegoś sensownego weterynarza w Białej Podlaskiej który mógłby dosyć tanio wysterylizować kilka kocic ? Ostatnio sterylizowałam tam u takiego weta który wziął kocura za kotkę i rozciął mu brzuch :roll: Jadę tam za 2 tyg. i mam do wysterylizowania kilka bezdomnych kotów ze wsi...[/QUOTE] z tego co wiem,to dr Iwanicki z Białej kiedyś zajmował się zwierzętami schroniskowymi,w tym roku osobiście chciałam zasponsorować sterylkę Bernardynce i dr określił zabieg na kwotę 150 zł,nie znam go osobiście,ale kierownik ze schronu z Białej był bardzo zadowolony z jego współpracy:)