Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. To teraz czekamy na przebieg wizyty ! Fajnie, że Państwo mieli już foksia i znają rasę :)
  2. Ojej jak szybciutko ! Super, oby to był ten Domek na zawsze ! Rozumiem, że na wizyty jest zgoda?
  3. Nie miałam niestety takiego przypadku więc nie poradzę, ale od kiedy sunia brała antybiotyk Convenia? Czy przed przyjmowaniem tego antybiotuku miała takie objawy? Z tego co ja wiem to nie jest dobry ...
  4. Czyli na razie się chłopak zpisuje super ! :) Ciesze się, bo już się troszkę martwiłam ...
  5. Ufff świetnie ! Czekamy na dalsze relacje, ciekawa jeste bardzo reakcji Flippka :)
  6. No proszę ! Trzymam kciuki za podróż i czekam na wieści jak na szpilkach :) :)
  7. Dziękuje Malwo za przybycie i tak ogromną pomoc dla Flippka ! :) Dziękujemy pięknie :)
  8. Jakie super fotki ! Bardzo fotogeniczna jest nasza Pandusia :)
  9. Flipper w boksie jest sam, ale na spacerkach nie jest jakiś agresywny do innych, nawet próbuje do nich podbiegać. Na smyczy nie ciągnie. Dzisiaj rozmawiałam nawet z kierownikiem, ale uprzedzał tylko o żywiołowości tym bardzie, że agat będzie sama więc kontenerek na wszelki wypadek
  10. Tak naprawdę poza tym co napisałam nie wiem co więcej mogłabym napisać, co niedzielę mamy w schronisku wyprowadzanie, są wolontariusze, także Flipper ma swojego, który się nim opiekuje ( głównie są to dzieciaki ). Nie jest to pies agresywny, teraz na prawdę zmienił się bardzo, jest otwarty i towarzyski, lubi kontakt z człowiekiem i lgnie do niego. Jeśli mamy w schronisku psy na prawdę agresywne i jest osoba zainteresowana adopcją mówimy o tym, także jak się przygotować zabierając go !
×
×
  • Create New...