anna10025
Members-
Posts
655 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anna10025
-
witam na wątku amelio , czy odwiedzasz opolskie schronisko , przepraszam troche zejde z watku, ale dzis zlapalam na drodze przerazonego wynedznialaego shar pei na drodze , jutro powinien byc w schronisku, nie moglam go wziasc bo mam psa , ale czekajac na przyjazd pana ze schroniska zzylam się z tym pieskiem i ciezko mi bylo go oddac. nie jestem a Opola dlatego jezeli bywasz w schronisku, moglabys zerkną co z nim , jak się czuje. Ja go moze odwiedze w schronisku , ale boje się tez bo już za mna piszczał. Piękny rudy shar pei . Byłaby wdzięczna o info o nim
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
anna10025 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Każdy ma do kogoś pretensje, i chyba słuszne. Zazwyczaj na wątkach informacji o psie bedacym w DT , udziela osoba zakładająca wątek , bądź prowadząca. Zawsze jest jakiś "łącznik " między forum , a DT. Wiosno rozumiem Cię doskonale , że Twoja pracą jest hotelowanie psów i za nią chcesz pieniędzy- to normalne. Ale każdy ma swoje wymogi, tak jak i Ty za prace masz swoje wymagania, tak samo osoby nie widzace na oczy Ciebie , Nadi nikogo...wpłacaja pieniądze na konto i maja prawo wiedzieć czy dochodzą, i raz na jakiś czas , zobaczyć Nadi na zdjęciu, i usłyszeć , że "Nadi ma się dobrze i żyje ", to są wymogi osób wpłacających pieniądze. Szczegolnie po sytuacji z Negri . Dla mnie 40 zł to dużo , więc w zamian chciałam info o psie , płacę i wymagam ... Więc nie krzywdźmy Nadi i postarajmy się znaleźc osobe , która od czasu do czasu będzie udzielać o niej informacji na wątku. -
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
anna10025 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Hehe, tłuściutki jest. -
Ile on tak leżał przed śmiercią , ile umierał... po tak umęczonym ciałku widać , że długo. Jego krótkie życie, takie bolesne. Uwolnił się , łzy spływają gdy tylko smierć przynosi już ulgę, a nie było dane mu żyć , wąchać trawę , gryźć kija ...nikt go nie kochał , na końcu jego wybawiciele, ale tego też nie było mu dane tego poczuć.Łzy spływają , gdy pomyślę , że urodził się by cierpieć..
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
anna10025 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Boże ,dopiero teraz przeczytałam , przez ostatnie miesiące była szczęśliwa .... przynajmniej tyle w tym podłym świecie. Cudna Duszyczko, tak pełna życia pomimo zła i bólu, żegnaj.. -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
anna10025 replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pale dzis swieczke za Twoja duszyczke Uszatku. Pamietam o Tobie. -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
anna10025 replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pale dzis lampke za Twoja duszyczke.. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
anna10025 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Neli , pale lampke za Twoja duszyczke -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
anna10025 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Pale dzis lampke za Twoja psia duszyczke.... -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
anna10025 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
odstępuję od deklaracji i znikam z tego wątku, nawet nie wiem czy Nadi jest czy jej nie ma, jeżeli jest to przepraszam Cię piesku... -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
anna10025 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
MalgosMalgos co u Promyczka, może może jakieś fotki??? -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
anna10025 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Super!!!Ja też trzymam kciuki! Dobrze byłoby jeszcze przeprowadzić później , jak wszystko pójdzie wizytę poadopcyjną. Musimy mieć pewność , że wspaniały Rafuś będzie w dobrych rękach. -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
anna10025 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
[quote name='moca35']Generalnie nie życzę źle ludziom ale mam nadzieję, ze odpowiedzialny za to będzie konał w męczarniach ze świadomością za co go to spotyka a po za tym, czy można takie "coś" nazwać człowiekiem?[/QUOTE] Jestem za..czasem zastanawiam się , a może właśnie taki jest człowiek. -
Sami jest śliczny :). Jakby nie pewnie MY zginąłby gdzieś w jakiejś budzie. Widać, że u Jamora szczęśliwy. Eh szkoda , że nie mogę mu opłacić tam dożywocia.
-
[quote name='ata']Szkoda, że nie można mieć do ludzi zaufania i słowo prawdy nie wystarczy...... idę się rozliczyć...... i nigdzie nie uciekam, zresztą moje dane ma tutaj sporo osób , wystarczy również wpisac imie i nazwisko i dowiedzieć się o mnie co nieco ;) Sami wygląda świetnie i tak powinno już zostać, jakoś nie wyobrażam sobie go w innym równie dobrym miejscu..... Dziekuje za wpłaty i ogłoszenia :)[/QUOTE] ato wybacz, "Prosimy o rozliczenia. Przepraszam, ale na innym wątku przez parę miesięcy nie było wieści o rozliczeniach i nagłe zniknięcie osoby prowadzącej wątek, dogomaniaczki dawały głowę za ta osobę . Niestety ta osoba z dogo zniknęła, a pies nie miał opłacanego hotelu. Ja w sumie dałam komuś " w prezencie " 200 zł. Proszę o zrozumienie i szanowanie naszych pieniędzy , każde rozliczenie jest podstawą do kolejnej wpłaty, ja mam już nauczkę.", ale jeżeli zasiliłaśbyś czyjeś konto na 200 złotych , też nie miałabyś zaufania. Ufam tylko swojej mamie...:lol:
-
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
anna10025 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
A propo prosiłam , żeby mnie dopisać na pierwszej do deklaracji stałych .Wpłacam co miesiąc więc nie wiem dlaczego mnie tam nie ma???? -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
anna10025 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Oraz rozliczenie...Zdjęcia pokazują , że Nadi jest u Wiosny rzeczywiście.. a każde rozliczenie jest podstawą do kolejnej wpłaty. Wybaczcie, ale ja na słowo nikomu nie wierzę. -
Prosimy o rozliczenia. Przepraszam, ale na innym wątku przez parę miesięcy nie było wieści o rozliczeniach i nagłe zniknięcie osoby prowadzącej wątek, dogomaniaczki dawały głowę za ta osobę . Niestety ta osoba z dogo zniknęła, a pies nie miał opłacanego hotelu. Ja w sumie dałam komuś " w prezencie " 200 zł. Proszę o zrozumienie i szanowanie naszych pieniędzy , każde rozliczenie jest podstawą do kolejnej wpłaty, ja mam już nauczkę.
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
anna10025 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Prosimy o jakieś aktualne zdjęcia Nadi. -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
anna10025 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Straszna cisza u Rafiego...Co u Ciebie psiaku? -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
anna10025 replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
K...a , aż mnie poraziło . Jak można było uśpić zdrowego psa....Śledziłam losy Opery , gdy jechała jeszcze z Samsungiem do Leny. W zasadzie od adopcji jej od Leny żadnych konkretów nie było, zdjęć , nic ...Tylko słowa bez potwierdzenia..Nagle Opera w schronisku została zamordowana. Szlag mnie trafia , taką drogę przeszła, pieniądze delkarowiczów, żeby tylko zmienić jej życie. Po to by jakiś debil wbił jej igłę.... -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
anna10025 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
[quote name='ziunka']Sillann "przepraszam za wyrażenie ale gdybym dorwała skurwiela to chyba bym gołymi rękami zajebała, skąd tylu debili się bierze....żeby zdechł w męczarniach palat " Sillan - ja też!!!! Z zimną krwią i bez drgnięcia ręki unicestwiłabym tego chwasta!!!![/QUOTE] podpisuję się!!! -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
anna10025 replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętam o Tobie Uszatku...