Jump to content
Dogomania

anna10025

Members
  • Posts

    655
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anna10025

  1. Wpłacę Lence jeszcze dychę, tak poza miesięczną deklaracją,a tak jak pisałam od lutego będę wpłacać 10 zł.
  2. Ciotki proszę o numer konta. Buty wykrojone oddane do szycia, w poniedziałek wyślę wraz bandażem podgipsowym na opatrunek. Podaj mi swój adres Czarodziejko. Jutro ich nie odbiorę gdyż pracuję od 10 do 19.30:-(
  3. Wpłaciłam deklarację za styczeń. Dawno mnie nie było u Lenki i jestem przerażona jej sytuacją. Piesek przerzucany z rąk do rąk , niekochany przez nikogo....Mogę jedynie podnieść swoją deklarację do 10 zł.
  4. No no, koleżanki, morze i łóżko, temu to się powodzi!
  5. [quote name='Ra_dunia']Niestety będę teraz na dogo rzadziej (problemy osobiste). Mam nadzieję, że nie zapomnicie o Nadince...[/QUOTE] Jestesmy z Nadinką i z Tobą Ra_duniu. Oby problemy szybko się skończyły...
  6. Biedna Duszyczka, ta padaczka jest pewnie pourazowa, po pobiciu jej.
  7. Malgosmalgos jesteś niesamowita:multi:. Kibicowałam Promysiowi odkąd zobaczyłam go na stronie konińskiego schroniska, jeszcze zanim trafił na dogomanię. Powodzenia Promysiu!:lol:
  8. [quote name='Czarodziejka']Ja się jeszcze łudzę...Wczoraj zrobiłam 2 opatrunki - zginęły bez śladu. Dziś jeden gruby. Nie ma. :-?[/QUOTE] Czarodziejko , na dniach będą wykrajane buciki, po ubraniu go nie zdejmie opatrunku.
  9. [quote name='MalgosMalgos']Pracujemy nad kolejnym CHRISTMAS WONDER[/QUOTE] Oby Promyczkowi się udało . Trzymam mocno kciuki!!!
  10. Strasznie mi przykro Czarodziejko, niech będzie szczęśliwy za TM. Trzymaj się.
  11. Cudowne wieści , nie mogłam zapomniec o tum jamniczku. Na pewno jak poczuje , że jest bezpieczny i kochany będzie znowu wesołym pieskiem. Kamień spadł mi z serca. Mam nadzieję , że adopcja dojdzie do skutku.
  12. Czekamy na wieści , jamniczki są wyjątkowo wrażliwe. Czy on ma imię?
  13. Czarodziejko , proszę o podanie wymiarów Rafiego , czyli dł . w cm łapki od dołu do kolanka, i od kolanka w górę, oraz obwód łapki w kolanku. Inaczej nie wykroję bucika, wymiary są niezbędne. Jak zrobi się ranka od chodzenia to ciężko będzie się goić.Postaram się to zrobić w weeekend.
  14. Zapisuję , takiego smutku nie widziałam...
  15. Podpisuję się pod tymi postami;)
  16. Psy ratują psy, cieszę się , żę Twój Filipek też wyzdrowiał.
  17. Filip leżał cały czas pod kroplówką , piątego dnia wstał. Cuda się zdarzają....
  18. Szarotko, ile brakuje deklaracji stałych Lence?
  19. [quote name='jamor']witaminki kupiłem u miejscowego veta. wyszło taniej niz w krakvecie : za pudło 400 + 25% gratis ( w sumie 500 szt tabletek) zapłaciłem 80 zł. jesli bedziecie miały na przyszłosc zrobic mu jakis prezent to za 40 zeta bedzie zaczipowany. 100gram wódki przed zabiegiem dostanie gratis. inaczej sobie nie wyobrazam, nie chce aby miał do mnie uraz. po pijaku nie bedzie wiedział co sie stało i nie bedzie pamietał. co w socjalizacji. - nie mam problemu z transportem, bo auto mam jak czołg i przyczepa sprawna, ale nie mam gdzie na miescie zaparkowac takiego zestawu.wszedzie zaspy. koles ani nie puszcza bąków, nie wysypuja mu sie kartofelki i nie podsikuje. wczoraj nawet przyłapałem go jak sie zapomniał i szedł za mną 20 cm i patrzył gdzies tam daleko w bok, luzik.[/QUOTE] Przestał się 'lękać" człowieka!:lol:
  20. Strasznie mi przykro, mój piesek przeżył parwo...:-(
  21. Jak się czuje Portosek Czarodziejko ? Jak wizyta Rafiego u weta? W tyg. wpłacę pieniążki.
  22. Co u chłopaka Czarodziejko????
  23. [quote name='LILUtosi']Anna10025, na pewno na moje konto? Może przejdzie po weekendzie, ale na wczoraj nie było.[/QUOTE] Wysłałam Na Twoje konto , tak w poprzednim miesiącu i wtedy doszło. Na wszelki wypadek wysłałam Ci na PW numer konta na które wysłałm deklarację. Potwierdź LILutosi , że to dobry numer.
  24. Kupujemy:lol:
×
×
  • Create New...